App Intro Eggs Out

بازی Eggs Out یک بازی بسیار ساده و جالب خواهد بود، این بازی توسط توسعه دهنده Pixelgate Studios برای هر سه پلتفرم موبایل ساخته شده است. بازی که در عین سادگی جالب است، اگر فکر می‌کنید می‌توانید درست حدس بزنید با وینفون همراه باشید تا با بازی Eggs Out بیشتر آشنا شوید.

در این بازی که بسیار ساده و جالب است شما باید حدس بزنید! حدس بزنید تخم مرغ کجا می‌افتد! کار زیاد سختی نیست، در این بازی یک تخم مرغ در قسمت بالای صفحه بازی قرار دارد و در پایین شکل‌های چهار گوش مختلفی که به هم چسبیده یا جدا هستند، خب حالا شما باید با توجه به اشکالی که در بازی وجود دارد حدس بزنید تخم مرغ پس از‌‌ رها شدن و عبور از بین این مانع‌ها دقیقا کجا خواهد افتاد.

Eggs Out (2)     Eggs Out

هر قسمت را که حدس زدید فقط لمس کنید، با این کار تخم مرغ از بالا‌‌‌ رها شده و به پایین می‌افتد. اما نحوه امتیاز گیری در این بازی به این صورت است که هر قسمت را شما لمس می‌کنید به چهار قسمت مختلف تبدیل می‌شود که به رنگ‌های سفید، زرد، نارنجی و یک دایره بزرگ‌تر که با خط چین نمایش داده می‌شود. در صورتی که تخم مرغ‌‌‌ رها شده بتواند رنگ سفید را کاملا بپوشاند شما یک ستاره دریافت خواهید کرد، رنگ زرد دوستاره و رنگ نارنجی سه ستاره، اما گاهی پیش می‌آید پیش بینی شما کاملا دقیق نیست ولی در محدوده نقطه چین قرار می‌گیرد در این صورت بازی اجازه امتحان کردن یک مرحله دیگر را به شما می‌دهد. در غیر این صورت بازی را باید دوباره شروع کنید.

Eggs Out (1)

با جمع کردن ستاره‌ها، تخم مرغ‌ها رنگی را باز کنید و از آن‌ها در مراحل بعدی استفاده کنید.

آیا شما نیز این سبک از بازی‌های را می‌پسندید؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 11.08 مگابایت
  • منتشر کننده : Pixelgate Studios
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید :بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع : وینفون
171 پست
محمد خسروی
او لیسانس تربیت بدنی را از دانشگاه عالی سمنان دریافت کرده است. به پرسپولیس، شنا، شطرنج، والیبال، مطالعه و موزیک علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف وبگردی و گردش در طبیعت کند. محمد اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ezat
پاسخ دهید پنجشنبه 9 تیر 1395

بازی ایرانی quiz of kings واسه ویندوزفون نمیاد؟

Erfan
پاسخ دهید جمعه 10 تیر 1395

خوبه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,