windows-store-07_story

مایکروسافت به تازگی سیستم رده بندی سنی را برای استور عرضه کرده است تا بتواند نظم بیشتری به فروشگاه خود دهد، بر همین اساس به توسعه دهندگان و مشتریان نیز توصیه شده است که بر اساس سیستم جهانی رده بندی سن، نرم افزارها را طراحی و دانلود کنند. امکان دارد اگر توسعه دهندگان به اخطار جدید مایکروسافت بی توجهی کنند، استور در چندماه آینده کوچکتر از گذشته شود.

حال کمپانی مایکروسافت، طی نامه ای به توسعه دهندگان اخطار داده است، اگر نرم افزار و بازی های خود را تا ۳۰ سپتامبر به سیستم رده بندی سن مجهز و اپدیت نکنند، دیگر اجازه دسترسی به نرم افزار را نخواهند داشت، و نرم افزارشان از استور حذف می شود. سیستم جهانی IARC، به توسعه دهندگان اجازه می دهد که نرم افزار یا بازی خود را بهتر از به دست کاربران برسانند و آن ها را از محتوای داخل بازی آگاه سازند. توسعه دهندگان بایستی به پرسشنامه رده بندی IARC به طور کامل پاسخ دهند تا بتوانند نرم افزار جدید خود را ثبت و ارسال کنند. همچنین در صورت تغییراتی مثل قیمت اسکرین شات یا بسته های داخل بازی، بایستی درباره آن ها نیز پرسشنامه را تکمیل کنند.

۱۶_capture_story

در به روز رسانی جدید استور نیز رده ی سنی بازی و نرم افزار ها با  یک علامت تعجب (!) نشان داده می شوند که با تب کردن بر روی آن می توانید جزئیات رده ی سنتی آن را مشاهده نمایید. خوشبختانه مدتی است که استور مایکروسافت پیشرفت قابل توجهی از نظر رابط کاربری و عملکرد داشته است و در تلاش است سیستم عامل ویندوز ۱۰ را به کوچک ترین جزئیات نیز مجهز نماید و توسعه دهندگان را نیز به استفاده از این قابلیت ها هدایت کند.

منبع :

NEOWIN

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
mohammad Saadatmand
💔 1 پاسخ دهید جمعه 28 خرداد 1395

وای یعنی نرم افزار فوق العاده ی القران توسعه بافته توسط آقای قاهر ، پاک خواهد شد؟؟ آخه بنده خدا دیگه نرم افزارشو به روز نمی کنه فکر کنم مرده.
ای خدا یه نرم افزار به درد بخور قرآن داشته این ویندوز وامونده که اونم داره پاک می شه …

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,