پیشتر در خبری به اطلاع شما رساندیم که مایکروسافت قصد دارد نسخه تجاری اسکایپ را در مایکروسافت تیمز ادغام کند، تغییری که البته در جهت تقویت برند مایکروسافت تیمز بسیار مفید قلمداد می‌شود. مایکروسافت در کنفرانس Ignite به‌طور رسمی ادغام نسخه تجاری اسکایپ را با مایکروسافت تیمز اعلام داشت. برای آگاهی از جزییات با وینفون همراه باشید.پیشتر گزارشاتی نشان می‌دادند که مایکروسافت قصد دارد تا نسخه تجاری اسکایپ را با مایکروسافت تیمز ادغام کند، سرانجام ردموندی ها در کنفرانس Ignite این مسئله را به‌صورت رسمی اعلام کردند. در حقیقت مایکروسافت درنظر دارد تا اپلیکیشن مایکروسافت تیمز را به‌ هسته تعاملات گروهی در آفیس 365 بدل سازد.

ادغام نسخه تجاری اسکایپ با مایکروسافت تیمز به‌زودی انجام خواهد گرفت و تمامی قابلیت های نسخه تجاری اسکایپ به مایکروسافت تیمز وارد خواهند شد. این تغییر در حقیقت بخشی از دیدگاه جدید مایکروسافت در زمینه ارتباطات و تعاملات هوشمند در آفیس 365 است که در آن مایکروسافت تیمز نقشی محوری خواهد داشت.از جمله قابلیت های مایکروسافت تیمز پس از این ادغام می‌توان به قابلیت برقراری و دریافت تماس با شماره تلفن های معمولی، انتقال تماس و voicemail، برقراری کنفرانس های صوتی اشاره کرده، مایکروسافت در ادامه عنوان کرده که مایکروسافت تیمز سازگاری کاملی با نسخه تجاری اسکایپ خواهد داشت تا در طی مهاجرت کاربران سازمانی و تجاری به مایکروسافت تیمز مشکل سازگاری رخ ندهد.

با توجه به تعداد بالای کاربران نسخه تجاری اسکایپ مایکروسافت اعلام کرده که در حال حاضر نسخه تجاری اسکایپ به پایان عمر خود نخواهد رسید و ردموندی های حتی نسخه جدیدی از این اپلیکیشن قدرتمند را نیز ارایه کرده اند، بنابر اعلام این شرکت این نسخه برای کاربران و شرکت هایی که در حال حاضر امکان مهاجرت به بستر ارتباطی نوین این شرکت (که بر پایه توانایی های پردازش ابری شکل گرفته) را ندارند درنظر گرفته شده است.

منبع :

ONMSFT

1146 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,