در فوریه قابلیت Immersive Reader بر روی نرم افزارهای آنلاین ورد و انلاین وان نوت در دسترس قرار گرفت و مورد رضایت کاربران بود و اکنون این قابلیت در Outlook و وان نوت ویندوز ۱۰ نیز اضافه شده است .با وینفون همراه باشید. 

این قابلیت که حالت نمایش متون است از تکنیک های نمایش کلمات بهره می برد و به کاربران در خواندن موثر تر و بهتر متون کمک شایانی می کند اکنون در سایت اوتلوک، اوتلوک تحت وب و وان نوت ویندوز ۱۰ اضافه شده است.

این ویژگی با خوانش بلند متن همراه با هایلایت همزمان قسمت مربوطه، باعث درک بهتر و تسلط بیشتر در هنگام مطالعه و تمرکز و توجه نسبت به متن می شود. همچنین با بهینه سازی فاصله ی خط هادر یک نمای عمودی به روانی خوانش کمک می کند و از تجمع کلمات در جلوی دیدگان می کاهد.

در کنار توانایی های بالا، این قابلیت بین سیلاب ها نیز فاصله می اندازد تا شناخت کلمات و تفسیر آن ها بهبود پیدا کند. همچنین با پشتیبانی از قواعد نوشتاری و گرامری با شناسایی فعل، اسم و صفت به کاربران کمک می کند.

علاوه بر این قابلیت که در نرم افزارهای جدید و پلتفرم ها وجود دارد، زبان های جدید و ژئوگرافی باری خوانش متون، سیلاب های و بخش های گفتاری در نظر گرفته شده است. این گسترش زبانی نیز به وان نوت، ورد و اوتلوک انلاین اضافه شده است و مشتریان بیشتری قادر به استفاده از این قابلیت خواهند بود. زبان های عربی(صعودی)، چک، انگلیسی(ایرلند)، فرانسوی(سوئیس)، المانی( اتریش و سویئس) یونانی، هندی، بلغاری، اندونزیایی، رومانیایی، اسلواکی و تای در این تغییرات در نظر گرفته شده است.

همچنین دیکته ی ژاپنی نیز به نرم افزار دسکتاپ وان نوت اضافه شده است و مشکلات قبلی این برنامه بهبود پیدا کدره اتس.

این قابلیت ها به مردم بیشتری در جهان برای خواندن کمک خواهد کرد تا کار خود را به بهترین شکل انجام دهند و در کنار افراد مختلفی در سراسر جهان برای بهبود زندگی و شغل خواهد بود.

منبع :

OFFICE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , ,