در فوریه قابلیت Immersive Reader بر روی نرم افزارهای آنلاین ورد و انلاین وان نوت در دسترس قرار گرفت و مورد رضایت کاربران بود و اکنون این قابلیت در Outlook و وان نوت ویندوز ۱۰ نیز اضافه شده است .با وینفون همراه باشید. 

این قابلیت که حالت نمایش متون است از تکنیک های نمایش کلمات بهره می برد و به کاربران در خواندن موثر تر و بهتر متون کمک شایانی می کند اکنون در سایت اوتلوک، اوتلوک تحت وب و وان نوت ویندوز ۱۰ اضافه شده است.

این ویژگی با خوانش بلند متن همراه با هایلایت همزمان قسمت مربوطه، باعث درک بهتر و تسلط بیشتر در هنگام مطالعه و تمرکز و توجه نسبت به متن می شود. همچنین با بهینه سازی فاصله ی خط هادر یک نمای عمودی به روانی خوانش کمک می کند و از تجمع کلمات در جلوی دیدگان می کاهد.

در کنار توانایی های بالا، این قابلیت بین سیلاب ها نیز فاصله می اندازد تا شناخت کلمات و تفسیر آن ها بهبود پیدا کند. همچنین با پشتیبانی از قواعد نوشتاری و گرامری با شناسایی فعل، اسم و صفت به کاربران کمک می کند.

علاوه بر این قابلیت که در نرم افزارهای جدید و پلتفرم ها وجود دارد، زبان های جدید و ژئوگرافی باری خوانش متون، سیلاب های و بخش های گفتاری در نظر گرفته شده است. این گسترش زبانی نیز به وان نوت، ورد و اوتلوک انلاین اضافه شده است و مشتریان بیشتری قادر به استفاده از این قابلیت خواهند بود. زبان های عربی(صعودی)، چک، انگلیسی(ایرلند)، فرانسوی(سوئیس)، المانی( اتریش و سویئس) یونانی، هندی، بلغاری، اندونزیایی، رومانیایی، اسلواکی و تای در این تغییرات در نظر گرفته شده است.

همچنین دیکته ی ژاپنی نیز به نرم افزار دسکتاپ وان نوت اضافه شده است و مشکلات قبلی این برنامه بهبود پیدا کدره اتس.

این قابلیت ها به مردم بیشتری در جهان برای خواندن کمک خواهد کرد تا کار خود را به بهترین شکل انجام دهند و در کنار افراد مختلفی در سراسر جهان برای بهبود زندگی و شغل خواهد بود.

منبع :

OFFICE

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,