نرم افزار iTunes یک ابزار کاربردی و قابل اطمینان برای کاربران سیستم عامل iOS است، ولی با این حال گاهی اوقات ممکن است اتفاقی رخ دهد که تجربه کاربری آنها با این برنامه با مشکل همراه شود که معمولا هم شناسایی عوامل این مسائل با دشواری همراه است. اکنون قصد داریم نرم افزاری را به شما معرفی کنیم که همه مشکلات شما را رفع خواهد کرد.

گاهی اوقات پیش می آید که آیتیونز واکنش نشان نمی دهد، کاملا از کار می ایستد، گوشی را تشخیص نمی دهد، DLL آن مفقود می شود و هزار مسئله ناشناخته دیگر برایش رخ می دهد؛ در این مواقع نرم افزار قدرتمند iMyFone TunesFix واقعا می تواند برای شما کاربردی باشد زیرا می تواند تمام این مسائل را با تلاشی بسیار کم  حل کند. آیا آیتیونز شما کُند اجرا می شود؟ آیتونز اغلب کرش می کند؟ پس TunesFix را اجرا کنید تا عملکرد آیتیونز شما بهتر از هر زمان دیگری شود.

در ابتدا که نرم افزار iMyFone TunesFix را نصب کنید، رابط کاربری ساده ای برای شما اجرا می شود و نسخه ی آیتونز که در سیستم شما نصب شده را نشان می دهد و از شما می خواهد یکی از سناریوهای که فکر می کنید مناسب است را انتخاب کنید. این نرم افزار دارای دو حالت Quick Clean و Deep Clean بوده که مورد اول تمام فایل های رسانه ای آیتیونز، فایل های به روز رسانی iOS، فایل های پشتیبان قدیمی، کش ها، کوکی ها، لاگ ها، فایل های جانک یا زاید و غیره را به صورت یکجا پاک می کند؛ ولی حالت Deep Clean نه تنها داده های آیتیونز را حذف می کند، بلکه می تواند فایل های پشتیبان مخفی iOS که توسط نرم افزار یا ابزارهای شخص ثالث ایجاد شده اند را نیز از بین ببرد.

ویژگی ها:

  • رفع بیش از 100 خطای آیتیونز: نصب، اتصال، بازیابی، پشتیبانی گیری و…
  • رفع هر گونه مشکل آیتیونز بدون از دست رفتن اطلاعات
  • افزایش سرعت اجرای آیتیونز
  • پاک کردن آیتیونز برای آزاد سازی و افزایش سرعت کامپیوتر شما

به طور کلی، iMyFone TunesFix یک ابزار مکمل برای آیتیونز است که با محیطی ساده و جذاب می تواند بدون هیچ زحمتی، مشکلات و مسائل پنهان را تشخیص داده و رفع کند. می توان گفت که این نرم افزار تقریبا تمام خطاها و اشکالات آیتیونز را پوشش می دهد، بنابراین اگر شما از کاربران آیفون یا آیپد یا آیپاد و در نتیجه آیتیونز هستید، در نصب iMyFone TunesFix شک نکنید.

برای دریافت نرم افزار iMyFone TunesFix و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن، روی این لینک کلیک کنید. همچنین برای دریافت 40% تخفیف مخصوص کاربران وینفون، این کد را هنگام خرید وارد کنید: 732-VMX-8XV

انتهای رپورتاژ آگهی./

منبع : وینفون
2231 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,