top-backkom-surfing

بیشتر شما کاربران عزیز برنارد خرس بدشانس را می شناسید. برنارد یک خرس قطبی است، که معمولا در هنگام انجام کارها ناموفق است و اتفاقات ناگواری برای او پیش می آید. این اتفاقات بیشتر به دلیل کم تجربگی در انجام کارها است که برای او پیش می آید. حال اگر علاقه مند به بازی موج سواری هستید که برنارد نیز در آن حضورداشته باشد می توانید بازی Backkom Surfing را تجربه کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بازی Backkom Surfing یک بازی موج سواری است که شما می توانید با استفاده از شخصیت های مختلفی که در بازی حضور دارند مراحل مختلف بازی را پشت سر بگذارید. شما باید به برنارد کمک کنید تا از بین موانع مختلف عبور کند و ماهی های بیشتری جمع آوری کند. در این بین ابزار هایی وجود دارد که می تواند به کمک شما بیاید، مثلا استفاده از جارو برقی بزرگ که تمام ماهی ها را جمع آوری می کند.

backkom-surfing-5

بازی Backkom Surfing دارای دو قسمت است: قسمت مسابقه و قسمت داستانی که دارای ۵۰ مرحله  مختلف است، شما برای گذشتن از هر مرحله باید امتیاز مورد نظر آن مرحله را کسب کنید تا مجوز ورود به مرحله های بعد را داشته باشید. می توانید وسایل و امکانات خود را بروزرسانی کنید. برای این کار به ماهی و یا الماس نیاز دارید و یا می توانید آن ها را خریداری کنید.

backkom-surfing-1 backkom-surfing-2

برای استفاده از دیگر کاراکترهای بازی نیز باید آن ها را خریداری کنید. این بازی به صورت رایگان فقط برای ویندوز موبایل ۱۰ در دسترس است.

backkom-surfing-3

این بازی در مدت حضور کم در استور توانسته است توجه خیلی از کاربران را به خود جلب کند وامتیاز ۵ از ۵ را از بین ۲۳۲ رای بدست آورد!

شما چه امتیازی به این بازی می دهید؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 51.43 مگابایت
  • منتشر کننده : MIRACLE GAMES INTERACTIVE LTD
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع : وینفون
171 پست
محمد خسروی
او لیسانس تربیت بدنی را از دانشگاه عالی سمنان دریافت کرده است. به پرسپولیس، شنا، شطرنج، والیبال، مطالعه و موزیک علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف وبگردی و گردش در طبیعت کند. محمد اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,