شرکت مایکروسافت این اواخر جدیدترین قسمت Inside Xbox خود را معرفی کرده. این سری یک سریال اینترنتی است که آن‌ها در آن به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهند که به محتویات پیش روی ایکس‌باکس و خدمات و سرویس‌های آن نگاهی بیاندازند. حال خبرها حاکی از این است که قسمت جدید این برنامه در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۱۹ برابر با ۲۲ اسفند ماه سال جاری شمسی به روی آنتن خواهد رفت. این موضوع را مایکروسافت در طی توییت تازه‌ای در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده است.

در بین چیزهایی که مایکروسافت در طول این برنامه درمورد آن‌ها بحث خواهد کرد، آن‌ها در قسمت جدید آن نگاهی تازه به عنوان Halo: The Master Chief Collection نیز خواهند کرد (که شاید نگاهی داشته باشند به نسخه رایانه شخصی این بازی که اخیر در شایعات جدید مطرح شده است)، نگاهی به عناوین دیگری نظیر DayZ و همینطور One Piece: World Seeker خواهند کرد و در کنار آن‌ها نیز اخبار سرویس گیم پس (Game Pass) که بسیار درخواست شده است را مرور خواهند کرد. نظرتان این است که زیاد هیجان انگیز به نظر نمی‌رسد؟ خب من هم تا حدودی با شما موافقم که این‌ها چیزهای زیاد هیجان انگیزی نیستند. با این حال مایکروسافت این موضوع را نیز تایید کرده که چیزهای بسیار زیاد دیگری نیز خواهند داشت که هنوز نمی‌توانند به معرفی و اعلام آن‌ها بپردازند بنابراین بهتر است به وجود یک سری غافلگیری‌ امیدوار باشیم تا در طی این برنامه مشاهده شود.

این قسمت یک ساعت به طول خواهد انجامید که کوتاه‌تر از قسمت قبلی آن است بنابراین شاید غافلگیری مورد نظر زیاد هم بزرگ نباشد اما از طرفی هم بستگی به سرعت پیشروی آن دارد و شاید هنوز هم چیزهای بیشتری برای ارایه داشته باشد. با توجه به این که شرکت نینتندو این اواخر در رویداد سریالی Nintendo Direct خودش نشان داده که معرفی‌ها در نمایش‌های سریالی اینترنتی چطور باید انجام شوند، مایکروسافت نیز واقعا باید به این حقیقت برسد که دوست دارد با Inside Xbox به کجا برسد و هدف از برگزاری آن دقیقا برایشان چیست.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,