sea of thieves

پروژه اینسایدر مایکروسافت همچنان در حال گسترش است و بعد از اینکه اسکایپ، اکس باکس، افیس و ویندوز به برنامه ی اینسایدر پیوستند حالا نوبت به بازی ها رسیده تا جمع اینسایدرها کامل تر شود..Sea of Thieves عضو جدید خانواده اینسایدر هاست با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت با ارائه ی پرپژه ی اینسایدر برای تکمیل و پیشرفت نرم افزارهای خود کار آسان تری در پیش دارد و حالا با توجه به اعلان وبلاگ بازی Sea of Thieves اینسایدرها در اینجا نیز نقش مهمی خواهند داشت و حضور اینسایدرها عمومی تر خواهد شد.

اکنون اینسایدرها با عضویت در این برنامه، می توانند به توسعه.و پیشرفت این بازی کمک کنند و فیدبک های مدنظر خود را با توجه به بازی ارسال کنند. اینسایدرها قادر به دریافت نسخه های بیلد این بازی نیز خواهند بود و از این نظر در تجربه ی روش های جدید، یک قدم جلوتر از دیگر کاربران خواهند بود اما با کمی دردسرهای اینسایدری!

البته حضور اینسایدرها در این برنامه کمی بسته تر و با نظارت بیشتری خواهد بود و طیف محدودی از کسانی که ثبت نام می کنند در این برنامه اجازه همکاری خواهند داشت و احتمال حذف در روند توسعه ی بازی وجود دارد. لازم است افرادی که در این برنامه ثبت نام می کنند حداقل ۱۸ سال داشته باشند.

شما می توانید از طریق این لینک در این برنامه ثبت نام کنید.

منبع :

MSPOWEUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,