windows-10

مرد خوش قول و محبوب کاربران مایکروسافت یعنی Gabriel Aul در توییتر خود وعده یک بیلد رسمی جدید از ویندوز 10 دسکتاپ را داده و در توییت خود از عبارت “به زودی” استفاده کرده است. احتمالا در چند روز آینده بیلد جدید منتشر خواهد شد، و ویندوز 10 دسکتاپ یک قدم دیگر به نسخه نهایی خود نزدیک تر خواهد شد. با وینفون همراه باشید.

مدت نسبتا طولانی است که از انتشار رسمی آخرین بیلد ویندوز 10 دسکتاپ می گذرد و اکنون زمان آن است که یک بیلد رسمی دیگر از سوی مایکروسافت منتشر شود. بیلد در دسترس فعلی، نسخه 10130 است و اگر شما جز کسانی هستید که همیشه آخرین بیلد ها را دریافت می کنید، از انتشار یک بیلد دیگر قطعا خوشحال خواهید شد.

گابریل در پاسخ یکی از کاربران، سریع و مختصر گفته که:

بیلد جدید به زودی منتشر می شود

هنوز مشخص نیست که بیلد مورد نظر گابریل چه نسخه ای است. بنابراین فرصت خوبی است تا احتمالات خود را مطرح کنیم. با این که نمی توان مطمئن بود اما احتمالا بیلد بعدی نسخه 10159 یا 10154 خواهد بود.

گذشته از نسخه بیلد، یک چیز برای همه کاملا مسجل است، و آن پایدار تر و بهتر و پربار تر بودن بیلد بعدی است. اینک وقت آن است که نظرات نهایی خود را در مورد ویندوز 10 دسکتاپ ارایه دهید، چراکه واقعا بیلد های اخیر حداقل از لحاظ ظاهری بسیار نزدیک به نسخه نهایی شده اند.

البته هنوز ویژگی های وعده داده شده ای وجود دارند که در هیچ یک از بیلد ها به چشم نخورده اند. برای مثال ویژگی Spotlight که برای لاک اسکرین ویندوز طراحی شده و تصاویر روزانه بینگ را در در صفحه قفل ویندوز 10 دسکتاپ نمایش داده و لینک استور اپلیکیش هایی را که با سلیقه و نیاز کاربران هم خوانی دارد را برای دانلود پیشنهاد می دهد.

شما چه نظر درمورد بیلد های اخیر ویندوز 10 دسکتاپ دارید؟

منبع: MICROSOFT NEWS

منبع :

MICROSOFT NEWS

609 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
رامین
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

امیدوارم اون آیکون های دسکتاپش که منو یاد ویندوز 98 میندازه رو عوض کنن و در خور ویندوز 10 که همه انتظار دارن خوشگلتر از ویندوز 8 باشه باشن…

سینا
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

میشه با آپدیت کردن بیلد های قدیمی تر این بیلد رو دریافت کرد؟

رامین
💔 2 پاسخ دهید سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

امیدوارم اون آیکون های دسکتاپش که منو یاد ویندوز 98 میندازه رو عوض کنن و در خور ویندوز 10 که همه انتظار دارن خوشگلتر از ویندوز 8 باشه باشن

مرتضی عبدی
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

ویندوز چه رخی داده به مکبوک

sadegh
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

اقا این چه لپتاب هست تو عکس؟؟ کسی مدلش رو میدونه؟؟

arash
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

مک بوک ۱۲ اینچی

emad
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

چطور میشه بیلد رو روی مک نصب کرد؟

    نوید عباسی
    💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

    مث نصب ویندوز روی لپ تاپ های دیگه

سعید
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

من بیلد 10130 رو نصب کردم ، گوشیم (htc 8x) که وصل میکنم ، چیزی نمیتونم از گوشی به کامپیوتر کپی کنم . اینو به مایکروسافت هم گزارش دادم ، امیدوارم تو بیلد بعدی این مشکل حل بشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,