_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Insomniac Games دوست دارد روزی Sunset Overdrive 2 را بسازد

Sunset Overdrive یک بازی اکشن بسیار جذاب است که شامل حرکات پارکور بازی نرم و روان و همینطور سلاح‌های دیوانه وار است. موجودات جهش یافته‌ای که پس از نوشیدن یک نوشیدنی انرژی زا به این حال و روز درآمده‌اند، به این شهر تاخ و تاز کرده‌اند و اکنون این وظیفه شما است که دنیا را از شر آن‌ها خلاص کنید و شرایط آرمانی را به شهر بازگردانید. این خلاصه‌ای بود از نسخه اولیه این بازی تا با پیشینه این سری آشنا شوید و سپس به گمانه زنی درمورد نسخه بعدی آن بپردازیم.

نسخه اول این بازی پس از انتشار خود توانست به خوبی مورد توجه منتقدین و بازی‌بازان قرار بگیرد و عده بسیاری از کاربران ایکس‌باکس وان پس از انتشار نسخه اول آن خواستار ساخته شدن دنباله این سری بودند. در مصاحبه‌ای که وبسایت IGN با مدیر استودیوی اینسومنیاک گیمز یعنی تد پرایز (Ted Price) انجام داد، وی گفت که تیم او دوست دارد روزی کار ساخت Sunset Overdrive 2 را انجام دهد. تر پرایز در این زمینه گفت:

من فکر می‌کنم یکی از بزرگ‌ترین موضوعات در شروع ساخت یک فرانچایز و داشتن فرصت ساخت دنباله سری بازی‌هایی که در اختیار دارید، از بسیاری از جنبه‌ها یکی از سخت‌ترین تصمیماتی است که وجود دارد. زمانی که یک آی‌پی جدید بنا می‌کنید، اکنون دیگر می‌دانید که لحن آن چگونه است، می‌دانید شخصیت آن کیست، میدانید که چه مکانیزم‌های اصلی‌ای وجود دارد که می‌توانند به خوبی کار کنند و نتیجه مطلوبی بدهند. شما می‌دانید که بازی‌بازان چه چیزهایی را دوست دارند و چه چیزهایی را خیر. ساخت یک دنباله برای یک بازی، چه Sunset Overdrive باشد چه هر چیز دیگری، فرصتی است برای این که چیزی در اختیار بازی‌بازان قرار داده شود که عملا در نسخه اولیه آن وجود نداشته و یا به چشم نیامده است و باید بهتر از نسخه اول کار شود. و این چیزی است که من فکر می‌کنم ما یک روز دوست داریم انجامش دهیم. برای ما زمان سخت‌ترین چالش است. این یک چالش بزرگ و عمیق برای ما است.

خوشبختانه مایکروسافت با اینسومنیاک گیمز به همکاری خواهد پرداخت و با هم به توافق خواهند رسید. این استودیو حق نشر فرانچایز Sunset Overdrive را در اختیار دارد و می‌ تواند با هر شرکت دیگری هم کار کند و در حال حاضر مشخص نیست که مایکروسافت چطور قرار است در این پروژه همکاری داشته باشد. آیا شما هم دوست دارید مانند توسعه دهندگان این فرانچایز یک روز Sunset Overdrive 2 را تجربه کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

369 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,