instagram

اخیراً شبکه اجتمایی اینستاگرام که تحت تملک فیس بوک قرار دارد اعلام کرده است که تعداد کاربران خود از مرز ۵۰۰ میلیون نفر گذشته است. شبکه اجتمایی که در سال ۲۰۱۰ میلادی توسط کوین سیستروم و مایک کرایگر خلق شد و مدتی بعد توسط فیس بوک خریداری شد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

این شبکه اجتمایی در سال ۲۰۱۲ توسط فیس بوک خریداری شد و به افزایش محبوبیت خود نزد کاربران ادامه داد. حال پس از شش سال از راه اندازی این شبکه اجتمایی، آن‌ها امروز اعلام نمودند که تعداد کاربرانشان از مرز پانصد میلیون نفر عبور کرده است و در حال حاضر سیصد میلیون نفر نیز کاربر فعال ماهیانه دارد. همچنین این شرکت اعلام کرده است که هشتاد درصد از کاربرانشان در خارج از خاک ایالات متحده آمریکا حضور دارند.

لازم به ذکر است که در ماه گذشته این شبکه اجتمایی لوگو و طراحی برنامه خود را به کلی دچار تغییر کرد و این موضوع خود می‌تواند یکی از دلایلی باشد که کاربران بیشتری به این شبکه اجتمایی جذب شده‌اند؛ البته این تغییر لوگو و رابط کاربری با اعتراضات فراوانی از سوی کاربران روبرو گشت ولی این طور که از آمار بر می‌آید، گویی این تغییرات خود عاملی برای این موفقیت بودند.

منبع :

NEOWIN

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Hesam77
پاسخ دهید چهارشنبه 1 تیر 1395

به نظرم لوگوی قبلی زیباتر بود و رابط کاربریش.البته اینا همش سلیقه ایه

امیرمهدی
پاسخ دهید چهارشنبه 1 تیر 1395

اجتمایی؟؟؟!!!

نویسنده 😀
خانواده آقای هاشمی 😐
معلم املای سوم ابتدایی :-B

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,