instagram

اخیراً شبکه اجتمایی اینستاگرام که تحت تملک فیس بوک قرار دارد اعلام کرده است که تعداد کاربران خود از مرز ۵۰۰ میلیون نفر گذشته است. شبکه اجتمایی که در سال ۲۰۱۰ میلادی توسط کوین سیستروم و مایک کرایگر خلق شد و مدتی بعد توسط فیس بوک خریداری شد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

این شبکه اجتمایی در سال ۲۰۱۲ توسط فیس بوک خریداری شد و به افزایش محبوبیت خود نزد کاربران ادامه داد. حال پس از شش سال از راه اندازی این شبکه اجتمایی، آن‌ها امروز اعلام نمودند که تعداد کاربرانشان از مرز پانصد میلیون نفر عبور کرده است و در حال حاضر سیصد میلیون نفر نیز کاربر فعال ماهیانه دارد. همچنین این شرکت اعلام کرده است که هشتاد درصد از کاربرانشان در خارج از خاک ایالات متحده آمریکا حضور دارند.

لازم به ذکر است که در ماه گذشته این شبکه اجتمایی لوگو و طراحی برنامه خود را به کلی دچار تغییر کرد و این موضوع خود می‌تواند یکی از دلایلی باشد که کاربران بیشتری به این شبکه اجتمایی جذب شده‌اند؛ البته این تغییر لوگو و رابط کاربری با اعتراضات فراوانی از سوی کاربران روبرو گشت ولی این طور که از آمار بر می‌آید، گویی این تغییرات خود عاملی برای این موفقیت بودند.

منبع :

NEOWIN

323 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Hesam77
💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

به نظرم لوگوی قبلی زیباتر بود و رابط کاربریش.البته اینا همش سلیقه ایه

امیرمهدی
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

اجتمایی؟؟؟!!!

نویسنده 😀
خانواده آقای هاشمی 😐
معلم املای سوم ابتدایی :-B

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,