REDSTONE

همان طور که می دانید، بیلد های رد استون که سرشار از قابلیت‌های جدید هستند، تنها برای حلقه فست و اسلو اینسایدر هایی که نسخه رسمی ویندوز ۱۰ را دریافت کرده‌اند منتشر می‌شوند. این بیلد ها، با ویژگی‌های جدید خود، بسیار برای دارندگان لومیا ها قدیمی وسوسه کننده هستند ولی تنها افسوس عدم توانایی دریافت این بیلد ها سهم این کاربران است.

مایکروسافت با عرضه نسخه رسمی ویندوز ۱۰ برای تعداد کمی از دستگاه‌ها، همه را شگفت زده کرد. عده بسیاری که منتظر عرضه ویندوز ۱۰ بودند و آن را دریافت نکردند. در عین حال، عرضه بیلد های جدیدتر با لیست قابلیت‌های جدید رنگارنگ‌تر، بیشتر بر کسانی که نمی‌توانند این بیلد ها را دریافت کنند فشار می‌آورد. تنها تلنگری کافیست تا روشی ابداع شود تا این کاربران هم بیلد های پیش نمایشی رد استون را دریافت کنند. البته عده کمی هم هستند که تا به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ و دیدن این قابلیت‌ها در حلقه رلیز پریویو صبر می‌کنند. این عده بسیار صبور هستند و باید به آن‌ها آفرین گفت.

برویم به سراغ اصل مطلب. با این روش، شما مشخصات رجیستری دستگاه خود را هک می‌کنید و آن را عوض می‌کنید. به طور مثال، در آموزش‌هایی که در ادامه به شما خواهیم داد، مشخصات دستگاه لومیا ۹۵۰ را وارد می‌کند و در حلقه اینسایدر، دستگاه شما به عنوان یک لومیا ۹۵۰ معرفی می‌شود. لومیا ۹۵۰ دوست ندارید؟ لومیا ۸۳۰ چطور است؟

نکته: پیش از شروع آموزش به شما عزیزان بگویم که این روش توسط بنده بر روی لومیا ۹۲۵ تست شده و هیچ گونه مشکلی برای دستگاهم به وجود نیامد. ولی اگر در حین انجام این کارها اشتباهی مرتکب شدید و مشکلی برای دستگاه شما پیش آمد، مسئولیت آن به عهده خودتان است و بنده یا تیم وینفون، مسئولیتی در قبال آن قبول نمی‌کنیم.

پیش نیازها:

 • کیت توسعه دهندگان ویندوز فون ۸ به حجم ۶۵ مگابایت که می‌توانید از این لینک دانلود کنید.
 • نرم افزار ویرایش رجیستری با حجم ۱۰۰ کیلوبایت. از این لینک آن را دانلود کنید.
 • نصب ویندوز موبایل در حلقه رلیز پریویو بر روی موبایل.

در ابتدا بگوییم که اگر ویژوال استودیو را بر روی رایانه نصب کرده‌اید، کیت توسعه دهندگان هم نصب شده است و برای اطمینان می‌توانید مسیرهای زیر را چک کنید واگر نصب نشده بود آن موقع اقدام کنید.

پس از گرد آوری پیش نیازها، ابتدا باید کیت توسعه دهندگان را نصب کنید. فایل دانلود شده را باز کنید و ان را استخراج کنید و سپس، فایل Install… .bat را اجرا کنید تا کیت نصب شود. این کیت، در ویندوزهای ۶۴ بیتی در مسیر زیر نصب می‌شود:

C:\Program Files (x86)\Microsoft SDKs\Windows Phone

در ویندوزهای ۳۲ بیتی نیز، در مسیر زیر:

C:\Program Files\Microsoft SDKs\Windows Phone

hacking device 1

اکنون، باید به سراع نرم افزار ویرایش رجیستری برویم. این فایل با فرمت XAP هست و باید از طریق کیت توسعه دهندگان و به طور دستی بر روی دستگاه شما نصب شود.

برای نصب کیت، باید حالت دولوپر مود را بر روی موبایل خود فعال کنید. پس به تنظیمات دستگاه بروید و سپس در قسمت “Update & Security” وارد بخش “For Developers” شوید و تیک گزینه “Developer Mode” را بزنید و پس از آن، تمامی گزینه‌های زیر آن را روشن کنید.

hacking device 9

اکنون، گوشی شما اجازه نصب نرم افزارها را از منابعی به جز استور ویندوز را به شما می‌دهد. پس طبق مسیر زیر پیش بروید و فایل “XapDeploy.exe” را باز کنید:

C:\…\Microsoft SDKs\Windows Phone\v8.0\Tools\XAP Deployment

hacking device 2

اکنون که نوبت به نصب نرم افزار بر روی گوشی شما رسیده، گوشی خود را با کابل به رایانه خود متصل کنید و هنگام نصب نرم افزار، به هیچ عنوان نگذارید قفل شود. نصب تنها ۱۰ ثانیه طول می‌کشد.

در پنجره باز شده بر روی گزینه “Browse” کلیک کنید و نرم افزار تغییر رجیستری را وارد آن کنید و بر روی گزینه “Deploy” کلیک کنید.

hacking device 3

پس از نصب نرم افزار بر روی گوشی، آن را باز کنید. اگر دقت کنید، با محیطی بسیار شبیه به رجیستری ویندوز مواجه می‌شوید. اکنون تازه کار ما شروع شده است.

ابتدا بر روی سه نقطه پایین سمت راست تپ کنید تا منوی آبشاری بالا بیاید و سپس بر روی گزینه Templates تپ کنید. در صفحه باز شده، تیک گزینه‌های مشخص شده را بزنید تا در گوشی شما هم، مانند عکس زیر شود. سپس بر روی گزینه Apply کلیک کنید تا تنظیمات در محیط نرم افزار اعمال شوند. به خاطر داشته باشید که هر بار نرم افزار را اجرا می‌کنید، باید این تنظیمات را اعمال کنید.

hacking device 4

حالا نوبت به دستکاری تنظیمات رجیستری دستگاه رسیده. در ابتدای کار، باید مشخص کنیم که تنظیماتی که می‌خواهیم بر روی دستگاه اعمال کنیم در چه قسمتی اعمال می‌شوند. پس تیک دو گزینه زیر را بزنید:

HKEY_LOCAL_MACHINE
String

از این پس، هر چه که در فیلدها وارد می‌کنید، باید دقیقاً مطابق نوشته‌های زیر باشد و حتی حروف بزرگ و کوچک آن‌ها مثل هم باشد.

پس از زدن تیک این دو گزینه، در قسمت “Path” عبارت زیر را تایپ کنید:

System\Platform\DeviceTargetingInfo

این سه مقدار را تا آخر کار ثابت نگه دارید. در ابتدای کار باید شرکت سازنده گوشی خود را تغییر دهیم پس در قسمت Key عبارت زیر را تایپ کنید:

PhoneManufacturer

و پس از آن در قسمت Value مقدار زیر را بنویسید:

MicrosoftMDG

اکنون، بر روی گزینه Write تپ کنید تا تنظیمات اعمال شوند.

hacking 2 (2)

سپس فیلد مسیر را نگه دارید و در فیلدهای کلید و مقدار دوباره عبارت‌های زیر را تایپ کنید.

پس از این، عبارت PhoneManufacturerModelName را در قسمت Key بنویسید. در این جا کار دو قسمت می‌شود. این قسمت، بستگی به مدل گوشی شما دارد که دو سیم کارته است یا یک سیم کارته:

برای گوشی‌های دو سیم کارته این مقدار را برای Value بنویسید:RM-1116_11258

برای گوشی‌های یک سیم کارته این مقدار را برای Value بنویسید: RM-1085_11302

سپس دوباره بر روی گزینه Write تپ کنید.

hacking 2 (1)

دوباره فیلدهای کلید و مقدار را پاک کنید. و عبارت PhoneModelName را برای قسمت کلید بنویسید.

برای گوشی‌های دو سیم کارته این مقدار را برای Value بنویسید: Lumia 950 XL Dual SIM

برای گوشی‌های یک سیم کارته این مقدار را برای Value بنویسید:Lumia 950 XL

دوباره بر روی گزینه Write تپ کنید.

hacking device 7

دوباره قسمت‌های کلید و مقدار را پاک کنید و در قسمت کلید عبارت PhoneHardwareVariant را بنویسید.

برای گوشی‌های دو سیم کارته این مقدار را برای Value بنویسید:RM-1116

برای گوشی‌های یک سیم کارته این مقدار را برای Value بنویسید:RM-1085

دوباره بر روی گزینه Write تپ کنید.

hacking device 8

اکنون کار شما تمام شده. گوشی خود را ریستارت کنید تا تنظیمات اعمال شوند. برای اطلاع از صحت تغییرات، می‌توانید بخش درباره گوشی را در تنظیمات باز کنید تا متوجه شوید گوشی شما به عنوان لومیا ۹۵۰ معرفی شده.

اکنون، ویندوز اینسایدر را نصب کنید و حلقه فست را انتخاب کنید. احتمالاً گوشی شما دوباره ریستارت شود. پس از ریستارت شدن، در قسمت آپدیت مشاهده می‌کنید که گوشی شما آخرین بیلد رد استون را دریافت می‌کند.

hacking device 9

همچنین، اگر دوست دارید می‌توانید مشخصات دستگاه‌هایی جز لومیا ۹۵۰ را وارد کنید. مثلاً لومیا ۸۳۰ یا لومیا ۶۳۵. اطلاعات این گوشی‌ها را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

لومیا ۸۳۰:

PhoneManufacturer: MicrosoftMDG
PhoneManufacturerModelName: RM-984_15184
PhoneModelName: Lumia 830
PhoneHardwareVariant: RM-984

لومیا ۶۳۵:

PhoneModelName: Lumia 635
PhoneManufacturer: MicrosoftMDG
PhoneManufacturerModelName: RM-974_1193
PhoneHardwareVariant: RM-974

بنده، پس از نصب این بیلد، شاهد مشکل خاصی نبودم و همه چیز به خوبی پیش می‌رود. تنها کمی اسکرول کردن در استور اذیت کننده است که مشکل خود نرم افزار است نه این بیلد و این روش.

بنده سعی کردم این آموزش را به ابتدایی‌ترین شکل ممکن توضیح دهم تا برای هیچ کس در جایی ابهام و تردیدی پیش نیاید. اگر قسمتی از آموزش مبهم است، می‌توانید در قسمت نظرات اطلاع دهید تا آن را اصلاح کنم.

اگر قصد بازگشت به تنظیمات قبل را دارید، هم می توانید مشخصات مورد نیاز برای دستگاه خود را در گوگل پیدا کنید و از طریق رجیستری اعمال کنید و در همان بیلد بمانید. همچنین می‌توانید گوشی خود را فلش کنید تا همه چیز به حالت قبل برگردد.

آیا بیلد های رد استون را بر روی دستگاه خود نصب کرده‌اید؟ از تجربه کار خود با آن بگویید.

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محسن
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

سرشار از قابلیت های جدید😐

  محمد
  پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

  خدایی منم همین سوال رو دارم ویژگی جدیدی که میگن چیه؟

   Shayan
   پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

   New Emojis
   Apps for Website
   UWP Skype
   Messaging Everywhere
   Sync Between Devices
   طراحی جدید Action Center
   طراحی جدید UWP Store
   آیکون های جدید Settings
   برنامه جدید Messaging
   نمایش کنترل موزیک در Lock Screen

   درسته زیاد نیس ولی خب چیزای جدید داره
   اینا چیزایی بود من پیدا کردم
   چیز دیگه ای هست بگید 😐

mortezanw74
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

اخرین بیلد عالی بود. خیلی مشکلات رو رفع کردن و من تا الان هیچ مشکلی توش ندیدم.

۹۵۰ ایکس ال دارم. خیلی راضی هستم از بیلد جدید تا الان یدونه باگ هم ندیدم. مصرف باتری گوشیم به طول مشخصی پایین اومده خیلی کمتر داغ میکنه. و سرعتش هم خیلی بالاتر رفته. حتما بیلد جدید رو نصب کنید.

  win
  پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

  همش میگید خداروشکر مشکلی نداره،باگ نداره!! پس ویژگی چی میشه.. بیلد رداستون چندان فرقی نداره با بیلدای رسمی.. از ویژگی جدید چه خبر ؟؟

   mortezanw74
   پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

   ویژگی جدید دیگه چی میخواید داشته باشه؟ به شخصه من خیلی راضی هستم هم زیبا هست و هرچی هم نیاز دارم رو داره. متوجه نمیشم الان دقیقا شما میخوای چه ویژگی جدیدی اضافه بشه؟ به هر حال بدون شک ویژگی های بسیار خوبی هم اضافه خواهد شد اما فکر میکنم اول باید باگ ها و مشکلات دیگه برطرف بشه و بعد به ویژگی جدید برسیم.
   الان این بیلدی که من دارم خیلی عالیه هم از اندروید زیباتره هم سرعتش بیشتره فقط محدودیت برنامه میمونه که خب با پر طرفدار تر شدن سیستم عامل باید این مورد برطرف بشه .
   البته برای پر طرفدار شدن نیازه به یک پرچمدار و ویژگی هایی که اندروید و ios نذارن

    احسان رستمی پور
    پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

    کاش استارت شیشه ای هم اضافه بشه تا همه چیز با هم جور در بیاد. واقعا استارت نیاز به کار داره هنوز اعلانیه ها مرتب نیستن

    win
    پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

    بحث ویژگی های جدید انقدر زیاده که تو حوصله من نیستش.. شما گوشی های اندرویدی و آی او اس رو مقایسه کنی متوجه میشی
    مثلا الگوهای لمسی
    شما به هر طرف که دستتو میکشی یه کار میکنن
    مثلا آیفونا یه دکمه دارن.. همون دکمه چنتا کار میکنه.. و میگم دیگه خیلی هست …
    یا همین حرف احسان.. خیلی کمبود داره
    الان امیر کاربر همین سایت یه الگوهایی میده که واقعا عالیه.. یعنی کارشناسای مایکروسافت کورن؟؟ یا اینکه بی عرضن؟ شایدم نمیخوان. به نظرت دلیل دیگه ام میتونه داشته باشه این کم کاریا؟

MojtabaHere
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

عالیه
ممنون
اینکارو رو ۹۲۵ انجام میدم
واسه اینکه میدونم سخت افزارش واقعا میکشه
وینفون یه پست گذاشته بود در مورد سخت افزار مورد نیاز برای آپدیت سالیانه دیدم که سی پی یو ۹۲۵ ینی۸۹۶۰ هم ساپورت میشه
این وسط میمونه فقط تنبلی مایکروسافت که دردسر ما رو زیاد کرد

  Hamed ghorbani
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  واسه ۹۲۵ حلقه. ریلیز پرویو رو دارم به نظرم فست نشی بهتره

rld!
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

salam / faghat vared kardan microsoftmdg kafie va niazi b taghir bakhsh haye dg nist . ba sepas

bahmanbs
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

سلام
مگه میشه فایل های xap ذو توی ویندوز ۱۰ موبایل نصب کرد؟
گوشی که پشتیبانی نمیکنه.واقعا امکان داره؟
من بازی با فرمت xapدارم.با این روش میتونم نصبش کنم توی موبایلم؟ توی ویندوز ۱۰ موبایل؟
اخه ویندوز ۱۰ موبایل فقط فرمت های appx و appsbundleرو پشتیبانی میکنه.
لطفا جواب بدید

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

  سلام خودتون میتونید روش بالا رو تست کنید و ببینید میشه دیگه

MB
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

عالی بود ممنون از مطلب که گذاشتین . با این که خودم ۸۳۰ دارم

bahmanbs
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

ببخشید
سوال دوم

شما هم وقتی با گوشیتون یک نرم افزار کرک شده نصب میکنید اجرا میشه؟
یا کرش میکنه و اجرا نمیشه؟
اخه وقتی من گوشیمو میزارم رو حالت ساید لود ،و برنامه رو با خود گوشی نصب میکنم،اصلا اجرا نمیشه.
شما چکار میکنید؟

nabi
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

پیشنهاد من اینه نصب نکنید. متاسفانه مشکلاتی داره که بعدا میفهمید .من لومیا ۱۵۲۰ دارم بیلد ۱۴۳۷۲ رو نصب کردم .الان مشکل میکروفون سیمکارت پیدا کردم .موقع صحبت کردن میکروفون قطع میشه باید بذارم روی اسپیکر . تجربه شخصی بنده اینه .حالا اگه دوس دارین نصب کنین .

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

  نصب کردن بیلد ها از ابتدا هم پیشنهاد نشده ولی عده ای که نصب می کنن یعنی حاضرن با این مشکلات سازگار شن و اینکه تجربه کار با بیلد ها روی دو گوشی مثل یک دیگه هم عین هم نیست

عیسی
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

سلام دوستان
گوشی من ۸۳۰ تحت اپراتور At&t بود که آنلاک کردم ولی هنوز وین ده بصورت رسمی نیومده براش تو ایسایدر فست هم که سرشار از باگ و لگ برای این مدل
اگه از این طریق تغییر بدم رو گوشیم جواب میده و میتونم وین ۱۰ و نصب کنم؟؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

  شما می تونی رام گوشی رو عوض کنی و مال یه اپراتور دیگه بریزی و با خیال راحت و رسمی دریافتش کنی

   عیسی
   پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

   سلام آقای رستمی پور
   گوشی من rm 983 هستش الان میشه که اونو تغییر بدم به rm 984 ???

    احسان رستمی پور
    پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

    از طریق تنظیمات رجیستری اره ولی هیچوقت به طور کامل تغییر نمیکنه و فقط اسمش تغییر میکنه

سیانوژن
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

سلام فقط تغییر MicrosoftMDG کافیه..نیاز به تغییر مولفه های دیگه نیست.

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

  بنظر من همشو لازمه چونکه خودم این مسیر رو رفتم

Mostafa
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

به روز رسانی سالگرد ویندوز ۱۰ کِیه؟

کوروش
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

روی ۹۲۰ من تست کردم الان. ۹۵۰ که زدم وقتی ری استارت کردم تغییر رجیستری اعمال نشده بود.دوباره ۸۳۰ رو امتحان کردم و درست شد.
الان چک اپدیت زدم ولی دسته فست که اپدیتی پیدا نکرد!
چرا؟
ممنون از وینفون.

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

  دوباره عضو حلقه فست شو و چک بزن ببین چطور میشه

HRJ
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

یه سوال دارم فرق لومیا۶۴۰xl 4G با لومیا ۶۴۰xl 3G فقط توی رامشونه
میشه تست کنین ببینین با رام ۴G میشه گوشیای ۳G تبدیل کرد یا نه

danoosh
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

سلام جناب رستمی پور
من لومیا ۶۲۵ دارم میتونم این روش رو انجام بدم و بیلد های رداستون رو دریافت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

  این روش رو میتونی انجام بدی و دریافت کنی ولی مشکلی اگر پیش بیاد مسئولیتی قبول نمی کنیم چون که با این کار تنظیمات اصلی دستگاه رو ادیت می کنید.
  اما واسه خودم مشکلی پیش نیومده

630mohammad
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

سلام من با روش شما رفتم (دوبار هم) اما درست نشد؟هنوزم تو تنظیمات لومیا ۶۳۰ نوشته کمکم کنید

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

  ریستارت کردی؟ برای اینسایدر تو حلقه فست سرچ کن ببین بیلد هست؟ بزرگ و کوچک رو رعایت کردی؟

HRJ
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

می خوام رم ۴G لومیا۶۴۰xl رو روی لومیا ۶۴۰xl 3G بریزم
به نظرتون ۴G میشه؟

630mohammad
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

سلام یکی واسم مشخصات ریجستری لومیا ۷۳۰ دو سیم رو میزارهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کوروش
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

هرچی سرچ میکنه اپدیتی پیدا نمیکنه!!!!!!!!
احتمالا ماکرو جلوشو گرفته!
البته روی ۸۳۰ دوستم دیدم بعضی وقتا اپدیتارو پیدا نمیکرد با رداستون .شاید مشکل این باشه.
کسی راهنمایی نمیکنه؟

HRJ
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

چی سرچ کنیم که مشخصات رام بیاره؟
اگر قصد بازگشت به تنظیمات قبل را دارید، هم می توانید مشخصات مورد نیاز برای دستگاه خود را در گوگل پیدا کنید و از طریق رجیستری اعمال کنید و در همان بیلد بمانید. همچنین می‌توانید گوشی خود را فلش کنید تا همه چیز به حالت قبل برگردد.

630mohammad
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

شما میگید ریستارت کن یعنی ریستارت ساده یا ریست فکتور

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  نه نه ریستارت ساده. ریست فکتوری چرا

mohammad630
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

هم حروف بزرگ کوچیکو رعایت کردم هم سرچ بیلد زدم هم ریست نشد که نشد یکی برای ریجستر لومیا ۷۳۰ دو سیمو بزاره تا رو لومیام(۶۳۰) امتحان کنم.

علی
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

سلام من گوشی لومیا ۶۲۵ رام تایلنده دارم تو مشخصات گوشی توی سایت ها نوشته که ۴Gداره ولی تو تنظیمات که میری نوشته ۳Gهیچ گذینه ای به نام ۴Gنداره یک نفر می گفت اگه رامش رو عوض کنی درست میشه می خواستم ببینم این حرف درسته و از طریق این روش می توان درستش کرد ممنون میشم اگه کمکم کنید

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  من گوشیم فقط تری جی داشت. رام اروپا ریختم فور جی اضافه شد

osati1360
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

با سلام
از این آموزش و تهیه آن تشکر فراوان دارم اما اما دوستان عزیز لطفاً و خواهشنا بیخیال اینگونه کارا بشین اون موقع که اولین بیلد اومد بنده بشخصه این راه رو روی ۵۲۰ رفتم اون موقع کلی دنگ و فنگ داشت ولی گوشی رو کلا مشخصاتش رو به ۸۳۰ تغییر دادم خوب بود اما بعد از چند بار آپدیت گوشی کلا گوشت کوب شد نکنید اگر گوشی دومی دارید فبها وگرنه خواهش میکنم بیخال بشین الن ۸۳۰ دارم داره جواب میده باز میل با عزیزانه خودتون میدونید.

و من الله توفیق

sajjad
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

سلام و تشکر از سایت خوبتون
من انجام دادم و الان هم در حال دانلود هست.
دوستان هر کس مشکلی داره مشکل از طرف شماست و آموزش به خوبی کار میکنه شما باید تک تک کار رو طبق آموزش پیش برید منم چند باز انجام دادم و فهمیدم یک جارو به جای حرف بزرگ کوچیک نوشتم و این باعث می شد آپدیت نشه
امید وارم تونسته باشم کمک کرده باشم

mohammad630
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

یکی واسم ۷۳۰ دو سیمو بزاره 😒😒😢

majid
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

روی htc 8x میتونم بریزنم؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  مطمئن نیستم ولی من بودم امتحان میکردم. این روش مشخصات گوشیتونو عوض میکنه پس مطمئنا اچ تی سی ها رو هم میتونیم با این روش تنظیم کنیم

Arash Salehi
پاسخ دهید شنبه 5 تیر 1395

سلام
گوشی من ۹۲۰ بدون هیچ مشکلی تونستم نصب کنم.
بابت آموزش خوبتون متشکرم.

مهراد
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

اقا مرسی رو ۱۳۲۰ فعلا ک جواب داده دارم بیلد آخرو دانلود میکنم.دست مریزاد آقا احسان گل

ali
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

من لومیا ۹۲۵ رام ۹۱۰ دارم . حتما امتحان می کنم . ممنون واسه اموزش

فقط واسه گوشی هایی که فقط ۳جی دارن . ۴جی هم اضافه میشه؟؟؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  این مورد به خود بیلد و رام شما بستگی داره. با یه تغییر رام ساده میتونید این مورد رو اضافه کنید و با خیال راحت رد استون رو دریافت کنید

bixial
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام اقای رستمی پور. خودم اینسایدر حلقه رلیز هستم و کوشیم هم ۹۲۵ هستش
سوال من اینه که اگه این روش شمارو طی کنم میتونم بصورت رسمی ویندوز ۱۰ رو داشته باشم؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  نسخه ای که دریافت می کنید برای گوشی شما نیستش و نمیشه گفت رسمیه ولی همون بیلدیه که کاربرای رسمی میگیرن

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  نسخه ای که دانلود می کنید برای گوشی شما نیست و نمیشه گفت رسمی. دقیقا مثل همین رلیز پریویو شما. و این همون بیلد پایه ای نیست که گوشی ها گرفتن و این بیلد رد استونه که شما دریافتش می کنید

bixial
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

اقای رستمی ی سوال دیگه من چجوری رم ۹۲۵ خاورمیانه رو ب اروپا تغییر بدم و خودتون رم کدوم کشورو انتخاب کردین ممنون میشم هر دو سوالمو جواب بدین

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  من ایتالیا رو نصب کردم. ایتالیا و فرانسه برای همه گوشی ها پیشنهاد میشه. اموزش تغییر رام و یا فلش کردن لومیا توی سایت هست. این یه مبحث خیلی مفصله

ali
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

من وقتی میخوام نصب کنم مینویسه XAP file is invalid!

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  برای من و خیلیا که این مشکل نبوده

ali
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

تنها کمی اسکرول کردن در استور اذیت کننده است که مشکل خود نرم افزار است نه این بیلد و این روش.

ببخشید این جمله یعنی چی؟؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  موقع اسکرول کردن یه مقدار لگ هست که مشکل نرم افزار استوره

محسن
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

آقا احسان من مو به مو رفتم جلو . اما توی قسمت درباره گوشی هیچ تغییری نمیکنه . گوشیم لومیا ۹۲۵ رام خاور میانه .
داستان چیه؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  اگر که به کامنت ها دقت کنید اکثرا تونستن این روش رو انجام بدن و اگر هم مشکلی داشتن بی دقتی بوده. مو به مو طبق راه های گفته شده پیش برید و حتی حروف بزرگ و کوچیک رو هم رعایت کنید درست میشه

mohammad630
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام اقا ی رستمی جزییات ریجستر لومیا ۷۳۰ دو سیمو واسم میزارین یا حداقل بگید چطوری تو گوگل بسرچم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  PhoneManufacturer: MicrosoftMDG
  PhoneModelName: Lumia 730 Dual SIM
  PhoneHardwareVariant: RM-1040
  واسه عدد بعد از اندرلاین داخل بعد منیوفکتور نتونستم چیزی پیدا کنم. اینا رو بزن ببین میتونی بیلد رو بگیری یا نه

محسن
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

یک سوال : بعد از آپدیت به رد استون ، میشه for developer رو برداشت؟؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  بله میشه

   sadegh
   پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

   سلام
   ممنون بابت این آموزش خوب
   یه سوا دارم.من لومیا ۶۳۰ دارم اگه بیاد رد استون رو بااین روش روش نصب کنم ،مثلا بزم ۹۵۰ مشکلی برا گوشی پیش نمیاد.آخه شنیدم وین ده برا گوشی ها با سخت افزار مختلف متفاوته

    احسان رستمی پور
    پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

    دقیقا چون که متفاوته مشخص نیست که واسه شما چجوری پیش میره و باید خودت تست کنی

مهراد
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

چ حالی میدع رد استون. لومیا۱۳۲۰.آموزش درسته درسته اونایی ک اسم گوشیشون عوض نمیشه حتما یجای کارو اشتبا رفتن.من خودم بار اول اشتبا زده بودم یجارو باره دوم دقیق زدم اوکی شد الانم دارم حال میکنم با گوشی

alireza
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

اسم گوشی تو قسمت about تغییر کرد ولی آپدیتی براش نمیاد
مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  توی اینسایدر حلقه فست روا نتخاب کن و ریستارت کن و واسه اپدیت چک کن

SAYEHROSHAN
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

این Update & Security و Developer Mode تو گوشی ۸.۱ کجاست؟
preview for developers رو باید فعال کنم؟

  محسن
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  دولوپر مود نداره ۸.۱ باید بیای ۱۰

   SAYEHROSHAN
   پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

   من الان htc8x دارم
   میخوام روی این گوشی چک کنم
   این گوشی که اصلا به ۱۰ نمیاد

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  توی اموزش گفتم که توش ۸.۱ نیست و باید ۱۰ نصب باشه

کیوان
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام
توی بیلد ۱۴۳۶۷ روی ۹۳۰ بد جوری مصرف باطری رفته بالا. یه صبح تا بعد از ظهر از ۱۰۰ میشه صفر و خاموش میکنه و گوشی در حالت استند بای هم داغه داغه.
آقای رستمی پور من دو تا سوال مهم دارم خواهش میکنم راهنمایی کنید بد جوری گیر کردم:
۱-چرا توی insider program فقط حلقه اسلو و فست موجوده؟ چطوری میتونم به حلقه های پایین تر برم؟
۲- چطور کلا از پروژه اینسایدر خارج بشم و نسخه رسمی رو بگیرم؟ چون در insider program گزینه leave دیگه وجود نداره.
در کل میخوام اینسایدر نباشم دیگه.
ممنون

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  اگه هنوز توی رد استون هستی توی قسمت ویندوز اینسایدر پروگرام که توی قسمت آپدیت هستش گزینه توقف دریافت بیلد های اینسایدر هست
  درمورد سوال اولتم نمیدونم واسه منم همینطوره. ظاهرا وقتی رد استون رو بگیری فقط میتونی فست و اسلو رو انتخاب کنی

   sajjad
   پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

   من رو گوشیم نصب کردم ۱۰۲۰ دارم ویندوز خوبه ولی در حالت عادی شارژ خیلی خالی می کنه و داغ می شه و امان از وقتی که می زنی به شارژ کافیه دو تا تخم مرغ بندازم روش نیم رو تحویلم میده از بس داغ می شه چی کار کنم؟

Silver62
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام اقا ی رستمی جزییات ریجستر لومیا ۶۲۵ رو میخواستم آخه گوشی خودم ۶۲۵H هستش میخوام با این روش تبدیل به ۶۲۵ معمولی بشه ببینم ۴G روی گوشیم فعال میشه یا نه چون سری های H چند رام آسیایی شرقی بیشتر نیست ولی سری های معمولی رامهای مختلفی دارند اگه کسی مشخصات ریجستری ۶۲۵ رو داره خواهشاً برام ارسال کنه؟؟؟؟

حسین
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام، دوستان این روش برای اونهایی که ویندوز ۱۰ موبایل نصب دارند به چه صورتیه؟ برنامه تغییر ریجستری رو چه جوری نصب کنیم؟

masoudakrami
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام دوستان ،،میشه مستقیم از ویندوزفون ۸.۱ اپدیت کرد؟

javad
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

همه ی افراد حلقه رلیز پریوی ویژگی های جدیدرو دریافت میکنن؟

  محسن
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  آقا دمتون گرم . این آموزش عالی بود. هرچند خیلی نامید شدم از مایکروسافت واسه حذف گوشی های ما از بیلد رداستون. اما دم شما گرم . با قدرت ادامه بدید

  محسن
  پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

  آره . بجز اونایی که سخت افزارشو نداره . مثلا ویندوز هلو

امین
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

دوستانی که واسه لومیا ۶۳۰ میخوان تست کنن توصیه میکنم این مدلو رجیستر کنن این لومیا ۶۳۵ با رم یک گیگه نزدیکترین مشخصات به ۶۳۰ رو داره خودم تست نکردم هنوز نمیدونم دو سیمکارتس یا تک

محسن
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

من متوجه شدم بعد از آپدیت یک قابلیت حذف شده
crouser controller دیگه تو کیبورد نیست . همون دایره رنگی که باهاش میشد توی متن چرخید . مال شما هم همینه؟؟؟
توی تنظیمات چک کردم روشنه اما توی کیبوردم نمیبینم!!

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

  من دارمش مشکل از خودتونه

آرش
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام، متاسفانه من نتونستم وارد اکانتم بشم، فقط میخواستم بدونم این روش هک فقط برای این بیلد هست یا با انجام این کار بیلدهای آینده هم میشه گرفت؟ ممنون

سعید
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام اقا من لومیا ۱۰۲۰ دارم هر کاری میکنم که نمیشه همه رو اجرا کردم و هیچ اتفاقی نیفتاد؟؟؟؟؟!!!!!!

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

  حتما توی نوشتن اطلاعات بی دقتی کردید

عرفان
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام
راهی هست گوشی به ۸.۱ برگرده ؟

saman
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

آقا احسان من تونستم اسمشو تغییر بدم به ۶۳۵ ولی هر کاری میکنم بیاد رداستون رو نمیگیره ۱۰بار زدم رو بست و ریست کرد ولی نشد که نشد دیگه نمیدونم چیکار کنم یه راهی پیش روم بزارید ممنون میشم

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

  فکر کنم خودتون جایی اشتباه میکنید چون خیلیا گرفتنش بدون مشکل

630mohammad
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام کسی رو لومیا ۶۳۰ دو سیم امتحان کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mamadv021
پاسخ دهید یکشنبه 6 تیر 1395

سلام من همه کارها رو به طور کامل انجام دادم و تو تنظیمات گوشیم ۹۵۰xl هست ولی میرم تو اینسایدر حلقه فست و انتخاب کنم میگه شبکه و ساعت و تاریخ ارور میده بعد پیام enroll میاد الان چیکار کنم باید فلش کنم تا درست بشه گوشیم ؟ 🙁

زضا
پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

با سلام .
من اینسایدر FAST هستم به حلقه پریویو نقل مکان کردم اما نسخه اخر اینسایدر فست من به اینسایدر پرویویو آپدیت نمیشود باید پیکار کنم گوشی لومیا ۹۲۰ دارم .

محمد
پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

آقای رستمی پور ، من این کارو کردم و الان آپدیت شده اما گلنس رو نمیبینم !
واسه شما هم وجود نداره ؟

منم لومیا ۹۲۵ دارم اما هرچی تو تنظیمات سرچ میکنم ، پیداش نمیکنم و الان دیگه رو گلنس ، ساعت رو نمیبینم !

  احسان رستمی پور
  پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

  سلام واسه منم همینطور شده و منم توتنظیمات دنبالش گشتم پیداش نکردم نمیدونم شاید ۹۵۰ گلنس نداره

   dodgy
   پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

   اطلاع ندارید که لومیا ۸۳۰ این قابلیت رو داره یا نه ؟
   اگه داشته باشه ، با همین روش شما ، اون رو نصب کنم

    احسان رستمی پور
    پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

    نمیدونم

sajjad
پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

من رو گوشیم نصب کردم ۱۰۲۰ دارم ویندوز خوبه ولی در حالت عادی شارژ خیلی خالی می کنه و داغ می شه و امان از وقتی که می زنی به شارژ کافیه دو تا تخم مرغ بندازم روش نیم رو تحویلم میده از بس داغ می شه چی کار کنم؟

Silver62
پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

سلام جزییات ریجستر لومیا ۶۲۵ رو میخواستم آخه گوشی خودم ۶۲۵H هستش میخوام با این روش تبدیل به ۶۲۵ معمولی بشه ببینم ۴G روی گوشیم فعال میشه یا نه چون سری های H چند رام آسیایی شرقی بیشتر نیست ولی سری های معمولی رامهای مختلفی دارند اگه کسی مشخصات ریجستری ۶۲۵ رو داره خواهشاً برام ارسال کنه؟؟؟؟

mohammad630
پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

سلام اقا رستمی میشه یه بار با حروف کوچیک برای بنویسد اخ من نمیدونم تو قسمت پچ اخرش لنفوlnfo یا اینفو Info , که با حرف بزرگه

amir
پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

سلام آقای رستمی پور
من گوشیم لومیا ۹۲۵ مدل RM-910 هست که انگار رام اروپا نداره
میتونم مثلا رام یه مدل دیگه رو نصب کنم روش؟ مثلا RM-893 که اروپا داره
امکانش هست؟؟؟

630mohammad
پاسخ دهید دوشنبه 7 تیر 1395

یه با لطفا با زبان فارسی همشو مینویسییییییییییییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟pz

مهراد
پاسخ دهید چهارشنبه 9 تیر 1395

اقا احسان شرمنده من ۱۳۲۰ دارم با این روش بیلد قبلی ینی ۷۲رو گرفتم.ولی بیلد جدیدو نمیتونم بگیرم.مشخصات گوشیمم از ۹۵۰xlبرگشت به ۱۳۲۰ بعده هارد ریست.حالا باس چیکا کنم؟این روش هم ک حلقه ریلیز پرویو میخادو نمیتونم باز با این روش بگیرم چون تو رداستونم. اگ میتونین راهنمایی کنین اطفا

mohsenkh
پاسخ دهید پنجشنبه 17 تیر 1395

اقا احسان واسه لومیای با رم ۵۱۲ تا حالا کسی امتحان کرده؟ نتیجه چی بوده؟

Mehrdad
پاسخ دهید دوشنبه 28 تیر 1395

سلام خسته نباشید من تنامی مراحلو درست اجام دادم اسم گوشی تغییر کرد ولی چیزی دریافت نکردم میگه که اپدیته گوشی لومیا ۶۲۰ گوشیم

ali karimi
پاسخ دهید جمعه 8 مرداد 1395

سلام .. من ویندوزم ۸.۱ هستش .. میخوام مجددا به ۱۰ برگردم ولی نه از طریق اسلو و نه از طریق فست دیگه اجازه نمیده .. این مرحله رو من ندارم .. ممنون میشم کمک کنید ::

(((( برای نصب کیت، باید حالت دولوپر مود را بر روی موبایل خود فعال کنید. پس به تنظیمات دستگاه بروید و سپس در قسمت “Update & Security” وارد بخش “For Developers” شوید و تیک گزینه “Developer Mode” را بزنید و پس از آن، تمامی گزینه‌های زیر آن را روشن کنید. )))))

چون دولوپر مود رو وین ۸.۱ نیست که بتونم فعال کنم 🙂

سجاد
پاسخ دهید شنبه 9 مرداد 1395

سلام ببخشید من گوشیم از دیروز دیگه در برنامه ویندوز اینسایدر دیگه ساپورت نمی شه و می خوام که ویندوز ده رو دانلود کنم خیلی نیاز دارم ولی نمی شه الان گوشیم ویندوز ۸.۱ هست و با این برنامه هر کار کردم نرم افزار رو بریزم نشد هم آنلاک کردم گوشی رو هم از آموزش های قدیمی دولوپر شدم ولی وقتی انجام می دم مراحل رو که بریزه رو گوشی این ارور رو می ده:Installation of the applition failed. Run time error has occurred. Fix the Capabilities in WMAppManifest.xml file حالا این ارور یعنی چی و چه کار کنم؟
کمکم کنید خیلی ضروریه

  ali karimi
  پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

  آقا سجاد منم همین مشکل رو دارم و نشد ! البته اگه گوشیتون اس دی کارت میخوره راه دیگه ای هم داره ولی متاسفانه از من ۱۰۲۰ هست و حافظه خارجی نداره ..

hhamed_1989
پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

با سلام
من یک لومیا ۵۲۰ دارم که به ویندوز ۱۰ حلقه پیش نمایش آپگرید شده ؟
هرچه با این روش خواستم تغییرات ایجاد کنم نشد که نشد ؟
باید ویندوز ۸.۱ باشه و این تغییرات را بدم یا نه توی ۱۰ هم میشه تغییرات را بدم و بعد برم رداستون ؟

  hhamed_1989
  پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

  من حتی از Custom PFD 6 هم استفاده کردم و تغییرات را ایجاد کردم ، ولی انگار نه انگار
  البته اطلاعات گوشی من تو مکان دیگه ای ذخیره شده که اون ها را هم تغییر دادم ولی بازهم هیچ اتفاقی نیفتاد ؟

hhamed_1989
پاسخ دهید شنبه 16 مرداد 1395

دوستان عزیز من با این ابزار معرفی شده نتونستم تغییرات را اعمال کنم ، اما با آموزش لینک زیر و ابزار Interop Tools تونستم گوشی لومیا ۵۲۰ خودم رو به ۸۳۰ تبدیل کند و حلقه fast را انتخاب کنم .
http://www.windowscentral.com/interop-tools-windows-10-mobile
امیدوارم کار شما هم راه بیفته

  ali karimi
  پاسخ دهید یکشنبه 17 مرداد 1395

  سلام . گوشی شما خوبیش اینه که به ۱۰ اپگیرید شده از قبل . متاسفانه از من ۸.۱ هست و بدون مموری کارت ..

hhamed_1989
پاسخ دهید دوشنبه 18 مرداد 1395

با سلام
من با ابزار Interop Tools تونستم مشخصات ریجستری را تغییر بدهم .
از مشخصات زیر استفاده کردم :
PhoneManufacturer
NOKIA

PhoneManufacturerModelName
RM-984_02177

PhoneModelName
Lumia 830

PhoneHardwareVariant
RM-984
ولی وقتی می رم توی windows Insider و گزینه get preview build را میزنم و حلقه fast را انتخاب می کنم بعد از ریستارت هیچ آپدیتی وجود ندارد .
و وقتی میرم داخل windows insider دوباره زده get preview build و تکرار مراحل ؟
کسی راهنمایی داره برای این بحث ؟

  saber20
  پاسخ دهید سه شنبه 19 مرداد 1395

  سلام داش احمد خسته نباشی ،می خواستم بدونم چه طور با این نرم افزار گوشیت رو ریجستر کردی یک توضیح میدین خواهشا

   hhamed_1989
   پاسخ دهید سه شنبه 19 مرداد 1395

   سلام دادش گل
   اول حامد هست احمد پسرخالمه …
   دوم شما نرم افزار را دالنود میکنی و میریزی روی گوشیت ، از طریق مدیریت فایلت هم اجراش می کنی ،بعضی اوقات نصب نمیشه دو بار سه بار امتحان کن ،ریستارت هم بعد از نصب بکن حالا اینا رو گوشی من به این صورت بود لومیا ۵۲۰ شاید واسه شما متفاوت بشه .
   بعد توی قسمت Setting > Extra نرم افزار دیده میشه و با اجراش و قسمت Registry Editorمی تونی تغییرات را انجام بدی .
   من با اون ابزاری که توی این پست ذکر شد نتونستم تغییرات را اعمال کنم با کمی جستجو تو گوگل رسیدم به این در واقع همون کار را انجام میده .
   ولی بعد از تغییرات و اطمینان از ثبت شدن تغییرات ، باز هم نتونستم آپدیت انجام بدم .
   حالا شاید امروز مشخصات ریجستری Lumia 950 را گذاشتم و تست کنم .

    saber20
    پاسخ دهید سه شنبه 19 مرداد 1395

    حامد عزیز سلام بعد که نرم افزار رو اجرا کردم یک سره برم تواین گزینه Registry Editor و مشخصات که می خوام مشخصات لومیا۹۵۰xlرو وارد کنم بعد گوشی رو روشن و خاموش کنم تموم بعد گوشی رجستر میشه یکم دقیق تر توضیح بده زمانی که مشخصات رو وارد می کنم writeرو می زنم هیچ عکس العملی نشون نمی ده فقط پایین تو قسمتhistoriyهمین مشخصاتی که وارد کردم میاره

hhamed_1989
پاسخ دهید سه شنبه 19 مرداد 1395

من مشکل خودم را فهمیدم چرا آپدیت نمیشه ؟
در ثبت ریجستری PhoneHardwareVariant بعد از ریستارت ، مقدار این کلید به حالت اول بر میگردد .
یعنی برای من که لومیا ۵۲۰ هست ، بعد از ریستارت مقدار RM-914 ثبت میشه که یعنی بی فایده و آپدیت را نخواهد گرفت چون بازهم به عنوان لومیا ۵۲۰ یاد میشه ؟
حالا چرا بعضی از دوستان تونستند این تغییرات را اعمال کنند و نتیجه گرفتند و بعضی از جمله خود من که حدود ۴ ابزار ویرایش ریجستری را بکار بردم نتونستم ، را نفهمیدم …
فکر کنم باید تسلیم بشم و برگردم به همون ویندوز ۸.۱ و فکر کنم دارم لذت میبرم …

hhamed_1989
پاسخ دهید سه شنبه 19 مرداد 1395

فکر کنم بهترین ابزار برای ویرایش ریجستری CustomPFD هست که از سایت زیر می تونید دریافت کنید .
http://forum.xda-developers.com/windows-phone-8/development/xap-custompfd-registry-editor-tweaks-t2981057
ولی من دیگه کاملا مطمئن شدم که مشخصات ریجستری تغییر کرد ولی باز هم نتونستم آپدیت انجام بدم و کلا بی خیالش شدم فکر کنم مایکروسافت به نحوی جلوی این را گرفته باشه دیگه …!!!

  saber20
  پاسخ دهید سه شنبه 19 مرداد 1395

  این نرم افزار بالا(custom pfd)رو هم میشه مو به مو و دقیق توضیح بدید یعنی مرحله به مرحله چه کار کنم

   hhamed_1989
   پاسخ دهید پنجشنبه 21 مرداد 1395

   دوست گلم
   شما ابتدا نرم افزار VCREG که در همین پست گفته شده را نصب می کنید .
   ابزار را باز و بعد … را میزند . و templates را انتخاب میکند .
   و تیک دو گزینه Live Interop/Capability unlocl و Restore NDTksvc را میزنید .
   حالا می تونید با همون ابزار Application Deployment نرم افزار Custom pdf را نصب کنید .
   بعد از نصببه قسمت Registry Tree رفته و مسیر زیر را دنبال می کنید .
   HKLM\System\Platform\DeviceTargetInfo
   همونطور که میبینید کلیدهای ریجستری که در بالا اشاره شده است اینجا وجود دارد .
   کلید مورد نظر را انتخاب و قسمت Value را با اطلاعات مورد نظر ویرایش کرده و WRITE را لمس می کنید .
   اگه سواله دیگه ای بود در خدمات هستم .

ali karimi
پاسخ دهید چهارشنبه 20 مرداد 1395

به نظرم اگه کسی بتونه اموزش این برنامه را بصورت فارسی بزار مشکل ما هم حل میشه :

https://www.youtube.com/watch?v=1dGDinlXMTo&feature=youtu.be

Windows Phone Internals

حمید
پاسخ دهید شنبه 23 مرداد 1395

سلام من ۱۳۲۰ دارم و ۸.۱ داره یه زمانی ۱۰ داشته و بر گردوندم به ۸.۱
الان اینسایدر ۱۳۲۰ رو حذف کرده و من نمیدونم چه خاکی بریزم؟
میشه راهنمایی کنید

رحمت
پاسخ دهید سه شنبه 30 شهریور 1395

با درود این اموزش شما برای وین ده هست برنامه ریجستری روی وین ۸.۱ چطور نصب کنیم گوشی مموری هم نمیخوره

محمد
پاسخ دهید جمعه 2 مهر 1395

دوستان من لومیا ۶۲۵ دارم میخوام اپدیت کنم به ویندوز ده رسمیش باید چیکار کنم عزیزان

فاطمی
پاسخ دهید سه شنبه 11 آبان 1395

سلام دوست عزیز تنظیمات دولوپر اموزش شما برای ویندوز ۱۰ هستش این تنظیمات رو ویندوز ۸.۱ نداره

sokotman
پاسخ دهید شنبه 15 آبان 1395

سلام..اقا احسان لینک کیت مشکل داره نمیشه دانلود کرد..انگار حذف شده..زحمت میکشید ی لینک سالم بزارید که ف لتر هم نباشه.ممنون

sajad
پاسخ دهید یکشنبه 14 آذر 1395

اقای رستمی پور..یه کمک بکن داداش..اونجایی که کابل رو وصل می کنم به گوشی برای نصب برنامه ریجستری تو همون برنامه زپ دپلوی ارور میده میگه گوشیت وصل نیست در صورتی که گوشیم کاملا تو سیستم بالا اومده..من اخرین نسخه ۱۰۵۸۶ رو گوشیمه..ممنون میشم ج بدی

nattaj9
پاسخ دهید یکشنبه 17 بهمن 1395

سلام
من این بیلد و دریافت کردم عالی بود
حالا یه سوال دارم برای دریافت بیلد های جدیدتر باز نمیشه اپدیت کرد ؟
گوشی من ۵۲۰

رضا بهاری
پاسخ دهید چهارشنبه 25 اسفند 1395

سلام من هر دو روش رو تست کردم بیلد RED STONE رو هم گرفتم

بعد ریستارت کردم که ویندوز رو از نو بریزم حالا هرکاری میکنم دیگه نمیتونم آپدیت جدیدی بگیرم گوشین LUMIA 920 هست آیا راه حلی هست یا اینکه نباید ریستارت میکردم؟

mohmmad
پاسخ دهید شنبه 26 فروردین 1396

دوستان عزیزنیازی نیست به دانلود اینها فقط نرم افزارinterop toolsرو نصب کنید بدون وصل شدن به کامپیوتر تغییر رو اعمال میشه کرد

  رحمت
  پاسخ دهید چهارشنبه 31 خرداد 1396

  سلام دوست عزیز نحوه کار با این نرم افزار و میگید چون من نتونستم باهاش کاری کنم. گوشی من لومیا ۱۵۲۰ هست

جواد
پاسخ دهید یکشنبه 3 اردیبهشت 1396

سلام
لینک اولی که فیلتره
من کیت توسعه دهندگان ۱۰ را نصب کردم، ولی گزینه هایی که گفته شد وجود نداره

امیرمحمد
پاسخ دهید سه شنبه 27 تیر 1396

من موفق نشدم ، میشه بیشتر راهنماییم کنید ! تمام مراحل رو هم درست رفتم

پوریا
پاسخ دهید دوشنبه 25 فروردین 1399

سلام .وقتتون بخیر دوستان گرامی مرسی بابت زحمتاتون
بنده ویندوز موبایل 8.1 رو نصب دارم.نه مدیریت فایلی دارم و نه دولوپری .الان چطوری میتونم گوشیمو آپدیت کنم؟ لطفا راهنمای کنین
گوشی لومیا 830 رم 1049 رو دارم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,