دوربین‌های ریل سنس اینتل یکی از بهترین گزینه‌ها برای تشخیص چهره در دنیای فناوری محسوب می‌شوند. اینتل امروز نسل جدید از این دوربین‌های پیشرفته خود را با بهبودهای فراوان در قیاس با نسل پیشین معرفی کرد. برای آگاهی از جزییات این محصول همراه وینفون باشید.

اینتل امروز نسل جدید دوربین‌های  RealSense خود را معرفی کرد. نسل جدید این دوربین‌ها که با کد D400 شناخته می‌شوند شامل دو عضو D415 و D435 است. این دو دوربین با قابلیت تشخیص عمق از طریق درگاه USB امکان اتصال به دستگاه را دارا هستند و با بهره‌گیری از ماژول عمق سنج D400 و پردازنده بینایی ریل سنس D4 اینتل، توانایی بسیار بالایی در شناخت و پردازش اطلاعات دریافت شده از تصاویر محیطی را دارا هستند.

اینتل در معرفی این دو دوربین اظهار داشته که امکان استفاده آنها در محیط سربسته و محیط بیرون و در شرایط مختلف نوری ممکن است. این شرکت همراه با معرفی این دو دوربین عنوان داشته:

بسیاری از دستگاه‌های امروزی از فناوری تشخیص تصاویر دو بعدی برای استفاده در فناوری بینش کامپیوتری استفاده می‌کنند، اما فناوری ریل سنس اینتل بهترین نمونه تشخیص عمق در کلاس خود است، ما در حال استفاده از فناوری‌ آینده هستیم تا مشاهده مانند یک انسان را برای کامپیوترها فراهم آوریم. با استفاده از این فناوری ماشین‌ها قادر خواهند بود درست مانند یک انسان محیط اطراف خود را مشاهده و درک کنند و در نتیجه زندگی انسان‌ها تحول بزرگی خواهد یافت.

دوربین‌های سری D400 اینتل با دارا بودن طراحی جمع و جور و راه اندازی بسیار سریع، نه تنها امکان ساختن احساس سه‌بعدی را در هر طراحی ممکن کرده‌اند، بلکه امکان تعبیه در دستگاه‎‌هایی با تیراژ تولید بالا را نیز دارا هستند.

دوربین D415 با قیمت 149 دلار و دوربین D435 با قیمت 179 دلار در دسترس است. در انتها باید اشاره کنیم که از دوربین‌های عمق سنج ریل سنس اینتل می‎‌توان همراه با کامپیوترهای شخصی جهت بهره‌گیری از قابلیت ویندوز هلو نیز استفاده کرد.

منبع :

MSPU

1268 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,