اخیرا اینتل نرم‌افزار Graphics Command Center را برای دستگاه‌های ویندوز 10 راه‌اندازی کرده است. اکنون می‌توانید این نرم‌افزار را از طریق فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید. در حال حاضر Graphics Command Center اینتل یک نرم‌افزار جدید و مدرن جهت کمک به مصرف‌کنندگان تنظیمات control game و قابلیت‌های مرتبط با GPU می‌باشد. همچنین چندین گزینه‌ی پیشرفته جهت تجربه‌ی بهینه‌سازی با Intel Graphics وجود دارد.

در حال حاضر رایانه‌های اینتل با Intel Graphics Control Panel که یک نرم‌افزار Win32 است، با طراحی تجربه‌ی کاربری (UX) ویندوز 10 مطابقت ندارد. نرم‌افزار جدید Graphics Command Center یک به‌روزرسانی مهم از میراث طراحی رابط‌کاربری (UI) اینتل برای نرم‌افزارهای کنترل پنل گرافیک قبلی خود می‌باشد.

اینتل می‌گوید که مصرف‌کنندگان با نصب آخرین به‌روزرسانی ویندوز 10 و پردازنده‌های نسل Intel Core ویا جدیدتر جهت نصب نرم‌افزار به آن نیاز دارند. بنابراین اغلب دستگاه‌ها باید قادر به نصب این نرم‌افزار باشند.

اینتل چنین توضیح می‌دهد:

شما از Graphics Control Panel قدیمی و خسته‌کننده‌ی شرکت‌های بزرگ خسته شده‌اید. ما هم این چنین بودیم و اکنون یک چیز کاملا جدید را از روی آن طراحی کرده‌ایم. ما از تغییراتی که شما – گیمرها، مشتاقان تئاتر خانگی، حرفه‌ای‌ها و tinkererهای روزمره درخواست کرده‌ بودید، استفاده کردیم.

همچنین نرم‌افزار Graphics Command Center اینتل با عناصر Fluent Design مایکروسافت همراه است و دارای نوار کناری در سمت چپ می‌باشد. این نوار کناری به کاربران اجازه را می‌دهد تا بین تنظیمات Display ،Video ،System، Support و Preferences حرکت کنند.

این نرم‌افزار هر دو تنظیمات پیشرفته و اساسی را ارائه می‌دهد. به عنوان مثال تنظیمات Display به شما اجازه می دهد تا رزولوشن، میزان بازخوانی، مقیاس، چرخش، رنگ، کنتراست و موارد دیگر را تغییر دهید.

نرم‌افزار Graphics Command Center اینتل سادگی و سهولت استفاده را با یک رابط‌کاربری مدرن (ساخته شده از Fluent Design و عناصر XAML UI) ارائه می‌دهد.

این نرم‌افزار به‌طور خودکار می‌تواند بازی‌ها را شناسایی کرده و با یک کلیک ویژگی بهینه‌سازی بازی را پیشنهاد دهد.

اینتل می‌گوید این نرم‌افزار در مرحله‌ی اولیه توسعه قرار دارد و بسیاری از ویژگی‌های دیگر برای انتشار بعدی آن برنامه‌ریزی شده‌ است.

شما می‌توانید نرم‌افزار Graphics Command Center اینتل را از طریق فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 87.1 مگابایت
  • منتشر کننده: INTEL CORP
منبع :

WINDOWSLATEST

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,