project-alloy-intel

سال گذشته اینتل پروژه Alloy را که در این پروژه هدست واقعیت مجازی all-in-one معرفی کرد. این هدست در یکی از نسخه ها ویندوز هالوگرافیک را اجرا خواهد کرد. اینتل اکنون آن را با CPU نسل هفتم، کارت گرافیک و باتری ها و سنسورها و دو دوربین تجهیز شده است را برای سه ماهه آخر ۲۰۱۷ در نظر گرفته است. با وینفون همراه باشید.

اینتل در نظر دارد تا تحول جدید در عینک های واقعیت مجازی انجام دهد و به همین دلیل پروژه ی Alloy را شروع کرد. آن ها این پروژه را به عنوان یک  پلتفرم متن باز در نظر گرفته اند اما این پلتفرم  از ویندوز هالوگرافیک نیز پشتیبانی خواهد کرد. این دستگاه به گونه ای طراحی خواهد شد که نیازی به سیم برای اتصال به یک رایانه نداشته باشد. در نمایشگاه CES، مدیرعامل اینتل Brian Krzanich از پیشرفت خوب این پروژه و برنامه ریزی برای تولید انبوه این هدست با کمک شرکا در ماه های آخر سال جاری خبر داد

او همچنین از نرم افزارهایی مثل HypeVR نیز خبر داد که در پروژه Alloy در نظر گرفته شده است تا داخل سخت افزار گنجانده شود. اگرچه ویندوز هالوگرافیک قسمتی از به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰ است، اما برای مشاهده ی این پلتفرم در هدست اینتل و دیگر شرکا بایستی یک سال صبر کرد. برایان کرازنیچ معتقد است ادغام دنیای واقعی و مجازی بسیار پویایی بیشتری دارد و طبیعی تر از قبل خواهد بود و تجربه ی جهان واقعی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

اینتل امیدوار است با کمک کمپانی Daqri تکنولوژی پردازنده و دوربین های سه بعدی RealSense را به نسل بعدی هدست های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده اضافه کند و آن ها را توسعه دهد.

منبع :

MSPU

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,