netmarketshare-internet-xplorer

Net Market Share به تازگی آمار سهم سیستم عامل ها در ماه آوریل 2015 را منتشر کرده که طبق آن ویندوز 7 هنوز پرکاربرد ترین سیستم عامل جهان است. در کنار آماری که Net Market Share برای سیستم عامل ها منتشر کرده، آمار مربوط به مرورگر ها را هم برای همین دوره زمانی اعلام کرده است.

طبق آخرین آمار این مرجع، Internet Explorer 11 هنوز هم با سهم 25.04 درصد، پرکاربرد ترین مرورگر جهان است. بعد از ورژن 11 اینترنت اکسپلورر، نسخه 8 با سهم 16.05 درصد، در جایگاه دوم قرار دارد. همچنین جایگاه سوم با سهم 8.06 درصد به مرورگر کروم کمپانی گوگل تعلق دارد.

در تصویر زیر می توانید آمار کامل را مشاهده کنید.

stats

البته این آمار مجموع کاربری اینترنت اکسلورر 11 را شامل می شود، در صورتی که اگر فقط ابزار موبایل مورد بررسی قرار می گرفتند، مطمئنا اینترنت اکسپلورر 11 حرفی برای گفتن نداشت. به هر حال مایکروسافت با مرورگر اج به تمامی گله ها و انتقادات کاربران پایان خواهد داد، چراکه این مرورگر با اینکه هنوز به تکامل کافی نرسیده توانسته در بنچ مارک ها همه مرورگر های دیگر را پشت سر بگذارد. این به تنهایی نشان می دهد که مایکروسافت اج، خواهد توانست میراث دار بسیار قدرتمندی برای اینترنت اکسپلورر باشد، و اینکه به خاطر ویژگی های خود در جایگاه اول لیست پرکاربرد ترین مرورگر ها قرار خواهد گرفت نه به خاطر ویندوز. شما چه نظری دارید؟

منبع: WM Power USer

منبع : وینفون
  • دوشنبه 15 اردیبهشت 1394 02:42
  • 6 نظر
  • رضا رجب زاده
  • اخبار
615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amirdz
پاسخ دهید دوشنبه 15 اردیبهشت 1394

Oh my god.
Nice
Reza rajab zade
🙂

مرتضی
پاسخ دهید دوشنبه 15 اردیبهشت 1394

من که همیشه فایر فاکس استفاده می کنم. اینترنت اکسپلورر خیلی کنده، البته شاید به نظر من کند باشه..

علی خروج
پاسخ دهید دوشنبه 15 اردیبهشت 1394

اینترنت اکسپلورر ویندوزفون که ته سرعته 😐

    مرتضی
    پاسخ دهید دوشنبه 15 اردیبهشت 1394

    من متاسفانه ویندوز فون ندارم…اینترنت اکسپلورر ویندوز رو گفتم.

امیر حافظی
پاسخ دهید دوشنبه 15 اردیبهشت 1394

اتفاقا من از اینترنت اسکپلورر ویندوز استفاده می کنم و خیلی راضی ام. از فایرفاکس استفاده نکردم. اما کروم خیلی کنده. خیلی طول می کشه تا آدرس درخواستی رو به سرور ارسال کنه که فکر می کنم علتش این باشه که اطلاعات رو اول برای گوگل می فرسته تا توی بهینه سازی روند جستجو و پیشنهاد آگهی بهبود پیدا کنه. این چیزیه که در متن سیاست ها ذکر کرده که شما با نصب کروم با این موضوع موافقت می کنی.

اما اینترنت اکسپلورر یازده خیلی سرعت مناسبی داره. تا حالا نشده منو لنگ بذاره و خوشبختانه باگ های تخیلی و مسخره ی نسخه ی گوشی رو هم نداره.

Alir
پاسخ دهید دوشنبه 15 اردیبهشت 1394

اصلن قبول ندارم این امارو !!!
فایرفاکس 6 درصد ؟؟؟؟؟!
البته من ک با واتر فاکس میام هیچی ب گرد پاشم نمیرسه :-“

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,