blocky-hocky-coverبازی هایی که از گرافیک پیکسلی برخوردار هستند طرفداران مخصوص به خود را دارند، چرا که یادآور بازی های کنسولی دهه ۸۰ میلادی هستند، گذر زمان گرد تکرار را بر پیکره این سبک از بازی ها ننشانده، چرا که هنوز هم بسیاری طالب این سبک گرافیک پیکسلی و حس نوستالژیک آن هستند. امروز در وینفون با معرفی یکی از این سبک بازی ها در خدمت شما هستیم.

Blocky Hockry بازی در سبک endless runner هست که به صورت یونیورسال برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر و موبایل عرضه شده است. در این بازی شما در نقش یک بازیکن هاکی می بایست مسیر یخی بی انتهایی را طی کنید که البته در طی این مسیر باید مراقب موانع مختلف، ماشین های یخ کوب و هاکی باز های دیگر که سر جنگ با شما دارند باشید.

Blocky Hocky از بازی معروف ویندوزی یعنی Crossy Road الهام گرفته و گرافیک بازی پیکسلی و البته جذاب و رنگارنگ است.

blocky-hockey-menu

در طی بازی با افزایش امتیاز خود می توانید هاکی باز های مختلفی را به دست آورده و بدین شکل محیط بازی خود را شخصی سازی کنید. با اینکه این بازی برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر و موبایل در دسترس است، اما خبر خوب آنکه این بازی برای گوشی های ویندوزفون ۸.۱ با رم ۵۱۲ هم در دسترس و قابل دانلود است.

هنگامی که برای اولین بار وارد محیط بازی می شوید، یک آموزش مختصر در مورد نحوه ی بازی و کنترل ها به شما داده می شود. مسیر بازی جاده ی یخی بی انتهایی است که در آن موانع مختلف انتظار شما می کشند. کنترل هاکی باز به وسیله دو فلشی که در دو طرف صفحه نمایش قرار گرفته انجام می گیرد.blocky-hockey-game

در طی مسیر بازی اگر به مانعی برخورد کنید سرعت حرکت شما کم می شود و ماشین یخ کوب به شما رسیده و بازیکن شما را نقش زمین می کند. اگر بعد از برخورد با یک مانع بتوانید سریع تر کنترل خود را به دست آورید ممکن است بتوانید از دست این ماشین یخ کوب جهنمی فرار کنید. در طی مسیر با جمع کردن گوی هایی می توانید شخصیت هایی جدیدی را در بازی به دست آورید.

تمام مسیر بازی و گیم پلی آن به همین جا ختم نمی شود چرا که دو شکل مواجه و رقابت با دیگر هاکی بازان در طی بازی وجود دارد:

در شکل اول بایستی به نبرد فیزیکی و تن یه تن با هاکی بازان دیگر بپردازید، زمانی که بازی از شکل دوندگی به مبارزه تبدیل می شود، کنترل های عادی بازی تبدیل به دکمه هایی برای مشت زدن و دفاع کردن می شوند.blocky-hockey-fightدر شکل بعدی مبارزه ی مستقیم، بایستی پنالتی بزنید، در مقابل شما دروازه و دروازه بانی  قرار می گیرند، که اگر بتوانید گل بزنید امتیاز اضافه ای دریافت می کنید، که این امتیاز اضافه می تواند برای تهیه گوی های اضافه و یا فعال کردن وضعیت آتشین مورد استفاده فرار بگیرند، در وضعیت آتشین بازیکن برای مدتی نامریی شده و به تبع آن به هنگام دویدن موانع به او برخورد نخواهند کرد.blocky-hockey-goalاگر بخواهیم ویژگی های  Blocky Hockey را در چند سطر خلاصه کنیم می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم:

  • گرافیک جذاب پیکسلی
  • گیم پلی جذاب و متنوع
  • در دسترس بودن برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر و موبایل و البته وبندوزفون ۸.۱
  • عدم نیاز به آنلاین بودن بعد از نصب بازی

در نهایت می توان Blocky Hockey را یک بازی مناسب و جذاب برای گذراندن وقت و سرگرم شدن دانست. اگر این بازی را تجربه کردید لطفاٌ نظرات خود را در مورد آن با ما به اشتراک بگذارید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 17-68 مگابایت
  • منتشر کننده : Gogii Games
  • پشتیبانی از رم 512 : بلی
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : بلی
منبع : وینفون
1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,