microsoft-teams-studio

مایکروسافت امروز در رویدادی در نیویورک، از نرم افزار جدید Microsoft Teams خود رونمایی کرد تا محیط کاری مبتنی بر چت در آفیس ۳۶۵ ایجاد کند و بتواند افراد را در گفتگو ها، اشتراک محتوا ها و تامین ابزار های مورد نیازشان یاری دهد تا همکاری بهتری برای دستاورد های بیش تر داشته باشند. این برنامه با اپلیکیشن های نام آشنای آفیس یکپارچه شده است و از پایه بر اساس فضای ابری امن و گسترده ی آفیس ۳۶۵ ساخته شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

از امروز، Microsoft Teams به صورت پیش نمایش در ۱۸۱ کشور و به ۱۸ زبان در دسترس مشتریان تجاری با آفیس ۳۶۵ نسخه ی Enterprise یا Business قرار گرفته است و انتظار می رود در سه ماهه ی اول سال ۲۰۱۷ به صورت عمومی در دسترس قرار بگیرد.

با Microsoft Teams، مایکروسافت در صدد ایجاد یک محیط دیجیتالی باز تر می باشد که باعث می شود کار ها قابل مشاهده، یکپارچه و در دسترس باشند. اکنون هر تیم یک واحد خاص است و تیم ها می توانند از نرم افزار ها و ابزار های مختلفی در این مسیر استفاده کنند.

اولین و مهم ترین مورد، Microsoft Teams یک تجربه ی گفتگوی مدرن را برای تیم های امروزی فراهم می کند. مکالمات تیم، به طور پیش فرض، برای تمامی اعضای تیم قابل مشاهده هستند، ولی البته امکان ایجاد بحث های خصوصی نیز وجود دارد. این نرم افزار با اسکایپ عمیقا یکپارچه شده است، بنابراین تیم ها می توانند در کنفرانس های صوتی و تصویری شرکت کنند. همچنین هر کس می تواند شخصیت خود در فضای کاری دیجیتال خود را با ایموجی ها، استیکر ها، تصاویر GIF و الگو های رفتاری سفارشی، شخصی سازی کند.

introducing-microsoft-teams-image-1

Microsoft Teams با یکپارچگی عمیق و کامل با آفیس ۳۶۵، یک مرکز واقعی برای کار گروهی فراهم می کند. ورد، اکسل، پاور پوینت، شیر پوینت، وان نوت، Planner، Power BI و Delve همگی در Microsoft Teams در نظر گرفته شده اند تا مردم بتوانند به راحتی تمام اطلاعات و ابزار هایی که نیاز دارند، دسترسی داشته باشند. با پشتیبانی توسط Microsoft Graph، خدمات هوشمند در سراسر فضای کاری برای کمک به ارتباط، کشف و به اشتراک گذاری اطلاعات ظاهر شده است.

introducing-microsoft-teams-2

از آن جا که تمام تیم ها منحصر به فرد و متفاوت هستند، ما عمیقا راه هایی را به منظور سفارشی سازی فضای کاری مردم در نظر گرفته ایم، ار جمله توسعه پذیری غنی و API های باز موجود در دسترس عموم. به عنوان مثال، زبانه ها امکان دسترسی سریع به اسناد و سرویس های ابری که بیش تر مورد استفاده قرار می گیرند را  فراهم می کنند. علاوه بر این، Microsoft Teams از Microsoft Bot Framework به صورت کامل پشتیبانی می کند تا امکان آوردن سرویس های شخص اول و شخص ثالث هوشمند به محیط تیم شما وجود داشته باشد.

introducing-microsoft-teams-image-3

همچنین امروز مایکروسافت از برنامه ی پیش نمایش توسعه دهندگان Microsoft Teams نیز رونمایی کرد که اجازه می دهد توسعه دهندگان، Microsoft Teams را گسترش دهند. مایکروسافت با بیش از ۱۵۰ شریک همکاری خواهد داشت، از جمله Zendesk، Asana، Intercom و Hootsuite. این اولین گام برای فراهم ساختن سفارشی سازی و حمایت از جامعه ی توسعه دهنده ها می باشد که برای یکپارچه سازی Microsoft Teams نیاز است.

در انتها، Microsoft Teams قابلیت های امنیتی و انطباق پیشرفته ای را فراهم می کند که بیش تر مشتریان آفیس ۳۶۵ انتظارش را دارند. مانند تمام سرویس های تجاری مایکروسافت، این نرم افزار نیز از یک الگوی عملیاتی شفاف و بدون هیچ گونه دسترسی به داده های مشتریان استفاده می کند. Microsoft Teams از استاندارد های انطباق کلیدی از جمله EU Model Clauses، ISO 27001، SOC 2، HIPAA و غیره پشتیبانی می کنند.

introducing-microsoft-teams-4

به نظر می رسد مایکروسافت روز به روز در حال گسترش سرویس های خود برای اهالی کسب و کار است و با این سرویس های منحصر به فرد و کاملا یکپارچه قصد دارد که این بخش از کاربران را به طور کامل به سمت خود جذب کند که بسیار جالب توجه است.

منبع :

OFFICE BLOG

2035 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,