در کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ که در حال برگزاری است، مایکروسافت یکی از ویژگی های جالب و کاربردی جدیدی که در به روز رسانی Fall Creators به ویندوز ۱۰ اضافه می شود را رونمایی کرد. برای آگاهی از جزییات با ما همراه باشید.

به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ ویندوز ۱۰ قابلیت های جدید و کاربردی به آخرین سیستم عامل ردموندی ها اضافه خواهد شد. یکی از موارد جالب که در این به روز رسانی اضافه می شود، امکان بازگشت به تصویر فعالیت قبلی سیستم خود می باشد. بدین صورت که کاربران قادر خواهند بود برنامه ها و مدارک باز شده خود را ری استور کنند و دسترسی راحت تری به کار قبلی خود داشته باشند. این ویژگی جدید Timeline نام گرفته و در کنفرانس امروز به صورت رسمی رونمایی شد.

Timeline کاربران را قادر می سازد تا به سرعت و سهولت در زمان سفر کرده و کاری را که در گذشته مشغول انجام آن بودند به راحتی پیدا کنند. این قابلیت به واسطه یک نمای بصری که دارای اسکرول بار است کار می کند، شما را قادر می سازد تا در میان اپلیکیشن ها و فایل های پیشین خود به راحتی سفر کنید.

قابلیت Timeline درست مانند نوار پیمایش یک ویدیو پلیر هنگام تماشای فیلم کار می کند، و در نتیجه به واسطه این قابلیت به راحتی می توان به هر نقطه زمانی از سیستم عامل دسترسی داشت و تسلط و نظارت بهتری بر روند کاری کاربر در طی زمان فراهم می آورد.

خوشبختانه با عرضه به روز رسانی Fall Creators در پاییز این ویژگی و دیگر ویژگی های جدید ویندوز ۱۰ در اختیار عموم کاربران خواهد بود.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Alireza
پاسخ دهید پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396

این قابلیت واقعا عالیه

HaMeD
پاسخ دهید پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396

چقدر خوب به نظر میاد ویژگیش
ولی همش حس میکنم کلی لگ و تاخیر خواهد داشت☹

javad
پاسخ دهید پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396

حست درسته شک نکن چون من از زمانی که به کریترز رسمی آپدیت کردم گوشی بهم ریخته لگ دارد بیا تماشا کن .مدل گوشی آخرین خاک برسری مایکروسافت ۶۵۰

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,