microsoft-teams

در حالی که مدت زیادی به رونمایی از Microsoft Teams نرم افزار جدید مایکروسافت باقی نمانده است، ویدیوی معرفی این نرم افزار منتشر شده است تا کسانی که توانایی انتظار کشیدن ندارند به مشاهده ی آن بپردازند. با وینفون همراه باشید.

رقیب اسلک در رویداد آفیس تا دقایقی دیگر معرفی خواهد شد  اما اکنون ویدیوی رسمی معرفی این نرم افزار منتشر شده است. در توضیحات این ویدیو نوشته شده است:

” Microsoft Teams محیط کاری برپایه چت در آفیس ۳۶۵ است. این نرم افزار به صورت یک مکان اختصاصی طراحی شده تا به شما در ارتباطات موثرتر کمک کند، هیچ محدودیتی برای رسیدن به آنچه می خواهید وجود ندارد.”

این نرم افزار همانند  Slack ایجاد کانال های چت را به مخاطبان پیشنهاد می دهد و مخاطبان می توانند اتاق های چت با تنظیمات دلخواه خودشان ایجاد کنند و در آن به گفتگو بپردازند. همجنین این نرم افزار از قابلیت مکالمه موضوعی نیز که یکی از کاستی های اساسی اسلک است، بهره خواهد برد.

شما می توانید ویدیوی معرفی این نرم افزار را مشاهده کنید و برای دسترسی به اطلاعات بیشتر درباره امکانات نرم افزار بایستی کمی صبر کنید تا امکانات آن به صورت رسمی معرفی شود.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
gardeshi
پاسخ دهید چهارشنبه 11 آبان 1395

والا خجالت داره . کل گوشی های استفاده شده تو ویدیو یا ios یا اندورید .

Reza.T1994
پاسخ دهید چهارشنبه 11 آبان 1395

اسم ویدیو رو نوشتین microsoft temas

    هادی اکبری زاده
    پاسخ دهید پنجشنبه 12 آبان 1395

    ممنون، ویرایش شد 🙂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,