Lumia-640-XL

مایکروسافت اواخر مرداد سال جاری، مسابقه ای را تحت عنوان “چالش عکاسی آلاسکا” برگزار کرد و حدود یک هفته ی بعد، برندگان این مسابقه را اعلام کرد، که خوشبختانه، یکی از سه برنده ی این مسابقه از ایران بود. حال پس از گذشته حدود ۳ هفته، علی عزیز، هدیه ی خود یعنی لومیا ۶۴۰XL را از مایکروسافت دریافت کرده است. با وینفون همراه باشید تا ضمن دیدن تصاویر هدیه ی مایکروسافت، خواننده ی صحبت کوتاه ما با او نیز باشید.

علی جان بهت تبریک میگم، خودت رو کمی برای کاربران سایت معرفی کن و بگو چطور تو مسابقه شرکت کردی؟

سلام عرض می کنم خدمت شما و همه کاربرای گل سایت وینفون، من علی شهبازی هستم، ۲۲ ساله از تهران :)) هر روز و هر شب سایت شما رو دنبال می کنم، البته خیلی اهل وب گردی نیستم، فقط از قدیم که می خواستم گوشی بخرم، با سایت شما آشنا شدم و از اون موقع منشا خیر بودین برای من :)) هم از انتخاب گوشی ویندوزیم راضیم، هم منو معتاد سایت خوبتون کردید و کاری کردید روزی چند مرتبه بهش سر بزنم. اون روزم مثل بقیه ی روزا سایت رو چک می کردم که این مطلب مسابقه ی مایکروسافت رو دیدم. البته دفعات قبل هم دیده بودم، ولی با خودم می گفتم بین اون همه آدم چطوری من برنده میشم، خلاصه اینکه شرکت نمی کردم، اما این دفعه اشتیاق کاربران رو که دیدم، وسوسه شدم منم شرکت کنم و تیری در تاریکی انداخته باشم. کلی فکر کردم، یه متن نوشتم، ولی ارسالش نکردم، کلی بالا پایینش کردم و هی خوندم و ویرایشش کردم و آخرش که دیدم خوب شده، فرستادمش. بعد قبل از اینکه مایکروسافت بهم ایمیل بزنه، یهو دیدم تو سایت زدین علی برنده شده و اونم جمله ی منه، دیگه قلبم داشت از جا کنده می شد :)) خونواده اولش ترسیدن از بس با صدای بلند خوشحالی کردم :))

تصویر انتخابی علی عزیز
تصویر انتخابی علی عزیز

انتخاب من چهارمین عکس، که توسط Gianni Jaccoma گرفته شده، هست. این تصویر به من حسی می دهد، حسی متفاوت که به من می گوید چطور باید زندگی کنم.

وقتی من به این عکس نگاه می کنم، در آن زندگی، و خوشحالی می بینم که به من انگیزه می دهد تا فعال تر باشم، امیدوارتر باشم، و بیش تر انجام دهم تا یک زندگی را، بسیار خوشحال تر و بهره ورانه تر از همیشه سپری کنم.

خوب بعد از اون مایکروسافت بهت ایمیل زد؟

نه، همون موقع ایمیل نزد، حدودا یک هفته بعد بود که بهم ایمیل زد و ضمن تبریک، ازم مشخصات و آدرسم رو خواست. خیلی هم خوش برخورد بود، واقعا لذت بردم. آدم رفتار مایکروسافتیا رو میبینه، عاشقشون میشه، مخصوصا گابریل :)) خلاصه اینکه بعد از اون خبری نشد، تا اینکه امروز زنگ در رو زدن و گفتن از پست DHL هستن و یه بسته از فنلاند دارین، خودتون با کیف پولتون بیاید پایین! بعد از کلی جر و بحث که هزینه ارسال بسته و خود گوشی از قبل پرداخت شده، مامور پست گفت که این هزینه ی ارسال نیست و ۲۵۰ هزار تومان به عنوان عوارض گمرک ایران!، از من پول گرفت. البته رسیدشم بهم داد که فکر نکنم الکیه. خلاصه اینکه اینجای ماجرا خیلی تلخ بود و ادامه ی ناراحتیم رو نمیگم.

خوب بعد از اون بالاخره به مرحله ی باز کردن کارتن گوشیت رسیدی. بسته بندی چطور بود؟ خودت دیگه توضیح بده.

بسته بندی مایکروسافت ظاهرا حرف نداشته، به اندازه ی دو کیلو، پلاستیکای ضد ضربه توی کارتن گذاشته بودن تا گوشی صدمه نبینه، اما کارتن رو که باز کردم، دیدم مامور عزیز گمرک، تا فیها خالدون گوشی رو باز کرده، و بعد از وارسی بسته، همه رو همونطوری ریخته توی کارتن، بدون اینکه مرتبش کنه یا پلاستیکا رو دورش بپیچه دوباره. اما خوب خود گوشی و شارژرش سالم بودن و خدا رو شکر صدمه ای ندیده بودن.

Lumia-640-XL-winner-3

محتویات جعبه هم فقط خود گوشی، باتری، شارژر و دفترچه ی راهنما بود. البته پشت جعبه هم محتویات رو همینا زده بود. رنگ گوشی هم آبیه که فوق العاده زیباست، یعنی من اصلا فکر نمی کردم رنگ آبی، این قدر نظرم رو جلب کنه. یه صحبت با کاربران داشتم و اونم اینه که، اصلا تصاویر گوشی ها رو با خود گوشی ها در واقعیت مقایسه نکن، واقعا در حد زمین تا آسمون فرق دارن و در واقعیت خیلی خیلی قشنگ ترن.

Lumia-640-XL-winner-2

Lumia-640-XL-winner-4

بعد از اینکه گوشی رو روشن کردم و وارد مرحله ی تنظیمات شدم، برام جالب بود که زبان و ریجن روی ایتالیایی قرار داشت. بعد از اینکه تنظیمات اولیه رو انجام دادم و کاملا گوشی بالا اومد، قسمت های مختلفش رو از جمله دوربین دومش تست کردم، واقعا کیفیت خیلی خوب بود. گوشی خودم لومیا ۱۳۲۰ هست و کیفیت این برام خیلی خوب به نظر می رسید. نکته ی دوم اینکه کیفیت صفحه نمایش و اسپیکرش هم خیلی خوب بود و می تونم بگم کیفیت هر دوش از ۱۳۲۰ بیش تره.

Lumia-640-XL-winner-5

پشت گوشی هم خیلی جذابه و آدم دوست داره فقظ نگاهش کنه. اون برجستگی دوربین هم توی ظاهرش تاثیر منفی نداره. خودم یکم کنجکاو شدم که علت این برجستگی چیه، واسه همین یه عکس ماکرو از داخل دوربینش براتون گرفتم که شاید کم تر کسی دیده باشه. وقتی خودم دیدمش کیف کردم. ضمن اینکه لنز زایس قرار گرفته بر روی گوشی هم توی کیفیت عکس ها باید تاثیر زیادی داشته باشه. عکس رو زوم کنید تا بیش تر لذت ببرید.

Lumia-640-XL-winner-6

اما به طور کلی کیفیت ساختش خیلی خوب بود. از اون جایی که خیلی ها همش می گفتن کیفیت ساخت گوشی های مایکروسافت با برند خودش پایینه، انتظار یه گوشی با کیفیت پایین رو داشتم، ولی وقتی از نزدیک دیدمش، یکم شوکه شدم، آخه کیفیتش واقعا خوب بود. کیفیت بدنش خیلی خوبه و کلا گوشی خیلی خوش دستیه، از ۱۳۲۰ خودم واقعا خوش دست تره و بزرگیش اصلا اذیت نمیکنه. فقط کمی عادت کردن به دکمه های پایینش که نرم افزاری هستن طول میکشه، ولی اینکه هی می تونیم مخفیش کنیم تا صفحه بزرگ تر بشه و دوباره بیاریمش، خیلی خوبه. در کل با اینکه دکمه ی نرم افزاری دوست ندارم، ولی بد هم نیست و از کار کردن باهاش لذت می برم.

قراره خودت از این گوشی استفاده کنی یا میدیش به کس دیگه ای؟

با وجود اینکه گوشی خیلی خوبیه و فعلا هم قصد ندارم به کسی بدمش، ولی تو ۱۳۲۰ خودم حدود ۵۰۰ تا برنامه و بازی دارم که اصلا حوصله ی نصب مجددشون رو ندارم، ضمن اینکه با گوشیم خاطره زیاد دارم که دوست ندارم بدمش به کسی. برای همین ۱۳۲۰ خودم رو نگه می دارم و این رو هم چند هفته تو دستم نگه می دارم تا یکم ازش لذت ببرم، بعدش میدمش به خواهرم تا اونم از شر ۵۲۰ خودش خلاص شه. الان کلا خونوادم ویندوزی شدن دیگه :))

Lumia-640-XL-winner-7

ممنون علی جان از اینکه با این جزییات تعریف کردی. نظرت راجع به کنفرانس ۱۴ مهر چیه؟

ممنون. راستش من خیلی منتظر اون کنفرانسم. شاید الان خیلی ها مدام از طراحی و رندرهای لو رفته از پرچمدارا ناله می کنن، ولی باید بهشون بگم که رندر تا محصول نهایی از زمین تا آسمون فرق داره. اینو وقتی فهمیدم که پارسال وقتی رندر های ۸۳۰ اومد بیرون، کلی بد و بیراه گفتم، ولی وقتی که معرفی شد، یه دل نه صد دل عاشقش شدم و هنوزم عاشقشم. مخصوصا رنگ نارنجیش :)) خلاصه اینکه دوستان زود قضاوت نکنید، مایکروسافت کمپانی خیلی بزرگیه و مطمئنم تو روز کنفرانسش میترکونه. البته به شخصه خیلی دوست دارم سرفس پرو ۴ رو ببینم.

ما هم امیدواریم همینطور باشه. علی جان کلی بهت تبریک میگم و امیدوارم به شادی از هدیه ی خودت استفاده کنی. صحبت پایانی اگر داری می شنویم.

باید بگم واقعا ازتون تشکر می کنم به خاطر این سایت فوق العادتون. شما و همه ی نویسندگان و تیم مدیریتی سایت یه دونه اید. فکر نمی کنم هیچ وقت هیچ وقت، چنین سایتی دیگه درست بشه، سایتی که از اولش با هم بودیم و روزای خوب و بد رو با هم سپری کردیم و بیش تر با دنیای تکنولوژی، مخصوصا تکنولوژی های مایکروسافت که واقعا تو دنیا خاصه، آشنا شدیم. این جو صمیمی، این جذابیتی که من و از یه آدم معمولی، به یک طرفدار مایکروسافت و معتاد سایتتون تبدیل کرد، خارق العادست و امیدوارم همیشه باشید تا ما هم از بودن شما و دیگر کاربران لذت ببریم.

خیلی ممنون علی جان، خوشحالیم که اینطور بوده و امیدواریم بتونیم همیشه این افتخار رو داشته باشیم. موفق باشی.

منبع : وینفون
981 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علی
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

سلام خدمت همه، اول تشکر می کنم بابت این مطلب و ویرایشی که روی تصاویرم انجام دادید. واقعا ممنونم از این همه تلاشی که می کنید. از همه دوستان هم که توی مطلب قبلی بهم تبریک گفته بودن تشکر می کنم، ایشالا برنده ی بعدی اونا باشن./

  علی گلشن
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  ممنون علی جان. برای ما افتخاره که برای شما عزیزان تلاش کنیم. امیدوارم به شادی از هدیت استفاده کنی.

   علی
   پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

   ممنون علی آقا، ما خیلی شما رو دوست داریم <۳

  amirmonajjemi
  پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

  علی جان شما برنده شدی؟ <۳

علی محمدی کرد
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

افرین مایکروسافت، افرین به ایرانیها که اینقدر فعال هستند،مبارکش!باشه.
دوستان شما هم شنیدید که اپلم داره جایزه میده؟ جایزه های نایاب، $۵
ای خدا میشود منم مثه لومیا ۵۲۵ کم یاب! صاحب جایزه اپل بشم، اگه برنده شم لومیای خودمو میکوبم به دیوار!!!

حسین
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

سلام ،
میخواستم ببینم چجوری باید تو مسابقه ی عکاسی ماکروسافت باید شرکت کنم؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  علی محمدی کرد
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  اسان ترین راهش همین سایته که اطلاع رسانی میکنه فقط باید گوش بزنگ باشی حسین جان،امیدوارم دوره بعد برنده تو باشی

جواد رنجبر
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

مجدداً ضمن عرض تبریک باید بگم مصاحبه خیلی برام جذاب بود 🙂
ممنون علی گلشن بابت این پست و مصاحبه.

  علی گلشن
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  ممنون جواد جان.

کیان
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

۲۵۰ هزار تومن گمرک؟؟؟؟تف تو ذات دزدشون بکنن کثافتا.

  علی
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  آره واقعا، خیلی حس بدیه، انگار دارن ازت دزدی می کنن.

  xyz
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  اگه بهشون میگفت گمرک داریم ذلار مفرستاد خود مایکروسافت ! ای بابااا

  amirmonajjemi
  پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

  انگار یک سوم پول گوشی رو باید بدی واسه گمرک . بعد میگن ملت چرا فکر قاچاقن همش |:

  omid
  پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

  پیگیری باید بشه
  یعنی چی که بابت هدیه پستی باید گمرک داد اونم نصف قیمت واقعی گوشی!!!!

   omid
   پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

   اون برند های قبلی ایران مگه گمرک دادن!؟

احسان رستمی پور
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

بنده به نوبه خودم، دریافت این جایزه رو به این دوست عزیز تبریک میگم. امیدوارم به خوبی و خوشحالی ازش استفاده کنید.

  علی
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  ممنون آقا احسان. ایشالا نسیب شما هم بشه. در ضمن از پست مطالب اکس باکسی شما خیلی لذت میبرم، خسته نباشید.

تورکاز
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

علی عزیز ! چرا ناخونات دخترونست ؟
چرا لاک زدی بهش ؟!

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  دست خواهرشون احتمالا اگه متن رو خونده باشید گفت که گوشی رو به خواهرش اهدا کرد

abed
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

مبارک باشه علی جان. ما هم از این موضوع خیلی خوشحال شدیم که یک ایرانی برنده مسابقه شده. به خوشی استفاده کنی دوست عزیزم.

  علی
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  ممنون عابد جان، ایشالا قسمت شما بشه، خیلی لذت بخشه از کمپانی محبوبت گوشی یا هر چیز دیگری ببری.

رضا
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

۲۵۰ تومن گمرک؟؟؟؟؟؟؟مگه ارزش ریالی لومیا ۶۴۰xl چقده؟؟؟؟ برووو اعتراض کن بابا
ذات کثیف و دزدشون رو نگاه کنید

رضا
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

تو رو قرآن برو اعتراض کن بابت گمرکی، به سایتای خبری و سایتای اخبار تلویزیونی ایمیل بزن

  علی
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  ممنون رضای عزیز
  متاسفانه مثل اینکه قانون مملکته و گوشی ها این قدر گمرک میخورن. الکی نیست همه گوشیا قاچاقه، معلوم نیست اگر قرار بود همه گوشیا از گمرک بیاد، گوشی هامونو باید به چه قیمتی می خریدیم.

محمدرضا
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

درود بر ماکروسافت و خاک تو سر این مملکت که همش تحریمه،همش گمرکه ، همش دزدیه.اخه لامصب یارو شکه شد.یه روز عادی که صبح پا شده چطور ۲۵۰ جور کنه؟؟؟
دولت فکر میکنه ما سرمون رو روی گنج میذاریم میخوابیم.تازه انگیزه گرفته بودم مسابقه شرکت کنم ، این جور چیزا برا ما فقیرا نیومده.
میگن شاه میبخشه شاه قلی نمیبخشه این شده حکایت گمرک ما.‎:-(‎

  علی
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  آره واقعا، حرف دلمو زدی محمد رضا جان.
  البته پیشنهاد می کنم دلسرد نشی، از این دست مسائل زیاده، حس برنده شدن و خود گوشی به حس عصبانیتم چربید. پیشنهاد می کنم حتما شرکت کنی و ایشالا از مایکروسافت یه چیز خیلی خوب برنده بشی و با وجود پرداخت گمرک، بازم ارزش هدیش بیش تر باشه تا زیاد دلت نسوزه.

  amirmonajjemi
  پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

  حاجی باید با طلا ضرب المثلتو bold میکردی 😀

mohsen 930
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

این گمرک منو یاد داروغه ناتینگهام میندازه.
تا زمانیکه عضو سازمان تجارت جهانی نشیم هیچ کمپانی نمیتونه تو کشورمون نمایندگی حقیقی باز کنه

  amirmonajjemi
  پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

  محسن جان اگه مایکروسافت بخواد تو ایران نمایندگی رسمی بزنه هم باید عضو سازمان تجارت جهانی بشیم هم باید قانون کپی رایت رو کاملا رعایت کنیم . حداقلش اینi که تمام نسخه های ویندوز رو باید به قیمت جهانی بخریم که نتیجش این میشه خودمون باز صدامون در میاد که گوشی قاچاق و ویندوز کپی میخوایم 😀

ELEGANCE
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

من هم به دوست عزیزمون تبریک می گم، انشاالله همیشه پیروز و موفق باشید و مسابقه های بعدی هم نصیب هموطنان عزیزمون بشه.

ado
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

۲۵۰ هزار تومن.کاش داعش بیاد حمله کنه به اینجا.

amir
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

سلام وتبریک باعث افتخار ما وینفونیایی علی اقا.
متاسفم بابت هزینه گمرکی ک گرفتن . . . .

AmirHossein
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

داداش من هدیه پستی اصلا گمرک نداره
نباید ازت پول میگرفتن!
آقا اگه شما خواهرت توی خارج باشه برات چیزی بفرسته تو باید گمرک بدی مگه!؟!؟!؟
برو پولتو پس بگیر… اگه نگرفتی از کم کاری خودته…

  amirmonajjemi
  پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

  امیر حسین جان باید و نباید که دست ما نیس . به قول معروف سر گردنس 😀

Hassanove
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

منم میخوام… 😊

MOOS
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

سلام
مجبورم اینجا بپرسم معذرت
گوشی ۸x htc دارم یه آپدیت رو گوشیم اومده به اسم ۱۰ با ورژن ۱۰۰۱۰۵۳۶.۱۰۰۴ جرات دانلود ندارم … دانلود کنم یا نه؟؟

esi hiden
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

خرشانس کثافتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت منم میخاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام :((

Abolfazl
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

کسی میدونه پوشه های بارگیری شده وان درایو رو در ویندوز حذف کنم کلا فایل های آپلود شده در گوشی حذف میشه
جواب بدین واسم ضروریه پاسخش
با تشکر

  Sina
  پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

  در صورتی فایلا حذف میشه که خودت از تو وان درایو (چه تحت وب و چه از خود اپلیکیشنش) پاکشون کنی. در غیر این صورت خیر.

بهروز
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

مرسی علی گلشن و مبارک باشه علی آقا . منم می خواستم یه اعترافی کنم . بچه ها منم معتاد شدم . واقعا معتاد شدم . الان ۱ سالو نیمه روزی ۷ یا ۸ بارو به سایت سر میزنم . سه ماهه ۱۰۲۰ تمو فروختم . تو این سه ماه تا هفته پیش آیفون ۵s دستم بود . اما الان یه هفته میشه باز نوکیا باز شدم یه ۱۱۰۰ دارم 🙂 . فقط منتظرم لین پرچم دارا بیان . ( ماکی داداش جون بیل زود باش ) مرسی وینفون . من به شخصه زیاد کامنت نمیزارم . فقط میخونم . اما جا داره از سایت عالیتون یه بار دیگه تشکر کنم . مرسی وینفون

davoodddr3
پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

علی جون بهت تبریک میگم.امیدوارم خیرشو ببینی.

barmaan
پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

با سلام اقای گلشن میخواستم بدونم چجوری میشه در مسابقه های ماکروسافت شرکت کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

  علی گلشن
  پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

  دوست عزیز سایت رو پیگیری کنید، توی هر مسابقه اطلاع رسانی می کنیم که روش شرکت در مسابقه به شکل هست. هر سری متفاوته.

mnp
پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

آقای گلشن کی قراره بیلد جدید موبایل بیاد و این که لیست گوشی هایی که میتونستند بیلد قبلی و بیلد بعدی رو بگیرن رو میشه بگید
پیشاپیش ممنون بابت جواب و تبریک به دوستمون برای برنده شدنشون تو مسابقه ❤❤💞💖💕 ❤❤💞💖💕 ❤❤💞💖💕

رضا
پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

علی جون مبارک باشه

مهدی
پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

سلام تو ویندوز ۱۰اومدم دسترسی بقیه رو برداشتم ب سی الان حساب خودم ادمینستریتورم ب درایو سی دسترسی ندارم

صادق
پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

سلام علی جان مبارک باشه منم از شنیدن خبر خوشحال شدم

محمدرضا
پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

درود بر ماکروسافت و آقا علی و خاک تو سر گمرک که بابت هدیه ۲۵۰ تومن گرفته،یعنی خاک.
یارو با هزار امید مسابقه شرکت کرده بعد شوک زدش میکنی میگی ۲۵۰ بده!
من تازه میخواستم تو مسابقاتش شرکت کنم که منصرف شدم.

پرستو
پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

سلام
تبریک فراوان به برنده شدن علی آقا
واقعا ۲۵۰ پول دادی؟؟
اینا الکی گرفتن ازت
مگه بسته پستی نبوده که فرستادن ؟؟
چرا بازش کردن؟؟
مگه روی بسته ننوشته چی هست که باز کردن و وارسی کردن؟؟
برو پیگیری کن حقت رو بگیر مگه کالا از خارج خریدی که پول باید بدی
آدم برای هدیه پول که نمیده اونم از جایی مثل ماکروسافت
من یه بار از یه سایت داخلی کتاب و چند تا چیز برقی گرفتم تو کارتن فرستادن با پست ، نمیدونم کجای اداره پست کارتن رو باز کرده بودن و بررسی کرده بودن چی توشه وقتی به دستم رسید به مامور گفتم این باز شده و تحویل نگرفتم مامور هم کلی حرف زد که نگیری ال میشه و بل میشه ، منم زنگ زدم پشتیبانی سایت و گفتم بازش کردن و من تحویل نمیگیرم اونام گفتن باشه
مامور هم که اونهمه راه اومده بود بسته رو برگردوند
چند روز بعدش با تیباکس فرستادن برام
حتما دنبال پولی که الکی ازت گرفتن باش

  علی
  پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

  سلام
  ممنون از شما
  اما مشکل اینجاست که مامور پست DHL فاکتور گمرک و ارزش افزوده و هزار چیز دیگه رو بهم نشون داد، که البته فاکتور چاپ شده و رسمی هم بود. من خودم هم اولش شک کردم، ولی دیگه فاکتور داشت من چیکار می کردم؟ 🙁

علیرضا لشکری
پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

دقیقا ،هدیه شامل گمرک نمیشه چون چندتا دوستای دیگمونم بردن و چیزی درباره گمرک نگفتم فک کنم یارو از اینا بوده ک مخواسته از ندونستنت سواستفاده کنه و تا جایی ک میشده کاسبی کنه؛بعدم گمر میشه یک هفتم پول گوشی چون ما یکی ازاقواممون توگمرکه برات سوال گرفتم علی اقا حالا خودت حساب کن چقدر بیشتر ازت گرفته حتما پیگیری کن مطمئنا ازت سواستفاده کرده و میتونی پولتو پس بگیری حتی نتونی هم باز ارزشش رو داره مطمئن شی ک حداقل چن نفر دیگم تایید کنن

  علی
  پاسخ دهید دوشنبه 31 شهریور 1394

  ممنون علیرضا جان، ولی همونطور که بالا هم گفتم، اون مامور دی اچ ال، فاکتور چاپ شده و رسمی پست رو هم بهم داد، و الان دستمه و همین مبلغ رو روش نوشته.

Abo
پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

آقا تبریک میگم
یه سوال
گوشی ساخت کجاست؟

  علی
  پاسخ دهید سه شنبه 1 مهر 1394

  سلام
  ممنونم
  با اینکه از فنلاند ارسال کردن، ولیساخت ویتنام بود و رامش مال ایتالیا بود. کلا فک کنم همشون یا ویتنام هستن یا چین. ولی برا من ویتنام بود.

محمد
پاسخ دهید شنبه 5 مهر 1394

سلام مبارک باشه علی جان منم گوشی ۸۳۰ دارم خیلی هم راضیم ازش و چهارشنبه هفته قبل برا پسرخاله ام ۶۴۰ ایکس ال سفارش دادم از فروشگاه وینفون و بی صبرانه منتظرم این گوشی ببینم.بی زحمت کسی بهم بگه چجور شرکت کنم تو این مسابقه

نازنین
پاسخ دهید یکشنبه 20 مهر 1394

بهت تبریک میگم اما گرفتن گمرکی اصلا درست نبوده بازرسی هم میتونست خیلی بهتر و مودبانهتر انجام بشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,