Lumia-640-XL

مایکروسافت اواخر مرداد سال جاری، مسابقه ای را تحت عنوان “چالش عکاسی آلاسکا” برگزار کرد و حدود یک هفته ی بعد، برندگان این مسابقه را اعلام کرد، که خوشبختانه، یکی از سه برنده ی این مسابقه از ایران بود. حال پس از گذشته حدود ۳ هفته، علی عزیز، هدیه ی خود یعنی لومیا ۶۴۰XL را از مایکروسافت دریافت کرده است. با وینفون همراه باشید تا ضمن دیدن تصاویر هدیه ی مایکروسافت، خواننده ی صحبت کوتاه ما با او نیز باشید.

علی جان بهت تبریک میگم، خودت رو کمی برای کاربران سایت معرفی کن و بگو چطور تو مسابقه شرکت کردی؟

سلام عرض می کنم خدمت شما و همه کاربرای گل سایت وینفون، من علی شهبازی هستم، ۲۲ ساله از تهران :)) هر روز و هر شب سایت شما رو دنبال می کنم، البته خیلی اهل وب گردی نیستم، فقط از قدیم که می خواستم گوشی بخرم، با سایت شما آشنا شدم و از اون موقع منشا خیر بودین برای من :)) هم از انتخاب گوشی ویندوزیم راضیم، هم منو معتاد سایت خوبتون کردید و کاری کردید روزی چند مرتبه بهش سر بزنم. اون روزم مثل بقیه ی روزا سایت رو چک می کردم که این مطلب مسابقه ی مایکروسافت رو دیدم. البته دفعات قبل هم دیده بودم، ولی با خودم می گفتم بین اون همه آدم چطوری من برنده میشم، خلاصه اینکه شرکت نمی کردم، اما این دفعه اشتیاق کاربران رو که دیدم، وسوسه شدم منم شرکت کنم و تیری در تاریکی انداخته باشم. کلی فکر کردم، یه متن نوشتم، ولی ارسالش نکردم، کلی بالا پایینش کردم و هی خوندم و ویرایشش کردم و آخرش که دیدم خوب شده، فرستادمش. بعد قبل از اینکه مایکروسافت بهم ایمیل بزنه، یهو دیدم تو سایت زدین علی برنده شده و اونم جمله ی منه، دیگه قلبم داشت از جا کنده می شد :)) خونواده اولش ترسیدن از بس با صدای بلند خوشحالی کردم :))

تصویر انتخابی علی عزیز
تصویر انتخابی علی عزیز

انتخاب من چهارمین عکس، که توسط Gianni Jaccoma گرفته شده، هست. این تصویر به من حسی می دهد، حسی متفاوت که به من می گوید چطور باید زندگی کنم.

وقتی من به این عکس نگاه می کنم، در آن زندگی، و خوشحالی می بینم که به من انگیزه می دهد تا فعال تر باشم، امیدوارتر باشم، و بیش تر انجام دهم تا یک زندگی را، بسیار خوشحال تر و بهره ورانه تر از همیشه سپری کنم.

خوب بعد از اون مایکروسافت بهت ایمیل زد؟

نه، همون موقع ایمیل نزد، حدودا یک هفته بعد بود که بهم ایمیل زد و ضمن تبریک، ازم مشخصات و آدرسم رو خواست. خیلی هم خوش برخورد بود، واقعا لذت بردم. آدم رفتار مایکروسافتیا رو میبینه، عاشقشون میشه، مخصوصا گابریل :)) خلاصه اینکه بعد از اون خبری نشد، تا اینکه امروز زنگ در رو زدن و گفتن از پست DHL هستن و یه بسته از فنلاند دارین، خودتون با کیف پولتون بیاید پایین! بعد از کلی جر و بحث که هزینه ارسال بسته و خود گوشی از قبل پرداخت شده، مامور پست گفت که این هزینه ی ارسال نیست و ۲۵۰ هزار تومان به عنوان عوارض گمرک ایران!، از من پول گرفت. البته رسیدشم بهم داد که فکر نکنم الکیه. خلاصه اینکه اینجای ماجرا خیلی تلخ بود و ادامه ی ناراحتیم رو نمیگم.

خوب بعد از اون بالاخره به مرحله ی باز کردن کارتن گوشیت رسیدی. بسته بندی چطور بود؟ خودت دیگه توضیح بده.

بسته بندی مایکروسافت ظاهرا حرف نداشته، به اندازه ی دو کیلو، پلاستیکای ضد ضربه توی کارتن گذاشته بودن تا گوشی صدمه نبینه، اما کارتن رو که باز کردم، دیدم مامور عزیز گمرک، تا فیها خالدون گوشی رو باز کرده، و بعد از وارسی بسته، همه رو همونطوری ریخته توی کارتن، بدون اینکه مرتبش کنه یا پلاستیکا رو دورش بپیچه دوباره. اما خوب خود گوشی و شارژرش سالم بودن و خدا رو شکر صدمه ای ندیده بودن.

Lumia-640-XL-winner-3

محتویات جعبه هم فقط خود گوشی، باتری، شارژر و دفترچه ی راهنما بود. البته پشت جعبه هم محتویات رو همینا زده بود. رنگ گوشی هم آبیه که فوق العاده زیباست، یعنی من اصلا فکر نمی کردم رنگ آبی، این قدر نظرم رو جلب کنه. یه صحبت با کاربران داشتم و اونم اینه که، اصلا تصاویر گوشی ها رو با خود گوشی ها در واقعیت مقایسه نکن، واقعا در حد زمین تا آسمون فرق دارن و در واقعیت خیلی خیلی قشنگ ترن.

Lumia-640-XL-winner-2

Lumia-640-XL-winner-4

بعد از اینکه گوشی رو روشن کردم و وارد مرحله ی تنظیمات شدم، برام جالب بود که زبان و ریجن روی ایتالیایی قرار داشت. بعد از اینکه تنظیمات اولیه رو انجام دادم و کاملا گوشی بالا اومد، قسمت های مختلفش رو از جمله دوربین دومش تست کردم، واقعا کیفیت خیلی خوب بود. گوشی خودم لومیا ۱۳۲۰ هست و کیفیت این برام خیلی خوب به نظر می رسید. نکته ی دوم اینکه کیفیت صفحه نمایش و اسپیکرش هم خیلی خوب بود و می تونم بگم کیفیت هر دوش از ۱۳۲۰ بیش تره.

Lumia-640-XL-winner-5

پشت گوشی هم خیلی جذابه و آدم دوست داره فقظ نگاهش کنه. اون برجستگی دوربین هم توی ظاهرش تاثیر منفی نداره. خودم یکم کنجکاو شدم که علت این برجستگی چیه، واسه همین یه عکس ماکرو از داخل دوربینش براتون گرفتم که شاید کم تر کسی دیده باشه. وقتی خودم دیدمش کیف کردم. ضمن اینکه لنز زایس قرار گرفته بر روی گوشی هم توی کیفیت عکس ها باید تاثیر زیادی داشته باشه. عکس رو زوم کنید تا بیش تر لذت ببرید.

Lumia-640-XL-winner-6

اما به طور کلی کیفیت ساختش خیلی خوب بود. از اون جایی که خیلی ها همش می گفتن کیفیت ساخت گوشی های مایکروسافت با برند خودش پایینه، انتظار یه گوشی با کیفیت پایین رو داشتم، ولی وقتی از نزدیک دیدمش، یکم شوکه شدم، آخه کیفیتش واقعا خوب بود. کیفیت بدنش خیلی خوبه و کلا گوشی خیلی خوش دستیه، از ۱۳۲۰ خودم واقعا خوش دست تره و بزرگیش اصلا اذیت نمیکنه. فقط کمی عادت کردن به دکمه های پایینش که نرم افزاری هستن طول میکشه، ولی اینکه هی می تونیم مخفیش کنیم تا صفحه بزرگ تر بشه و دوباره بیاریمش، خیلی خوبه. در کل با اینکه دکمه ی نرم افزاری دوست ندارم، ولی بد هم نیست و از کار کردن باهاش لذت می برم.

قراره خودت از این گوشی استفاده کنی یا میدیش به کس دیگه ای؟

با وجود اینکه گوشی خیلی خوبیه و فعلا هم قصد ندارم به کسی بدمش، ولی تو ۱۳۲۰ خودم حدود ۵۰۰ تا برنامه و بازی دارم که اصلا حوصله ی نصب مجددشون رو ندارم، ضمن اینکه با گوشیم خاطره زیاد دارم که دوست ندارم بدمش به کسی. برای همین ۱۳۲۰ خودم رو نگه می دارم و این رو هم چند هفته تو دستم نگه می دارم تا یکم ازش لذت ببرم، بعدش میدمش به خواهرم تا اونم از شر ۵۲۰ خودش خلاص شه. الان کلا خونوادم ویندوزی شدن دیگه :))

Lumia-640-XL-winner-7

ممنون علی جان از اینکه با این جزییات تعریف کردی. نظرت راجع به کنفرانس ۱۴ مهر چیه؟

ممنون. راستش من خیلی منتظر اون کنفرانسم. شاید الان خیلی ها مدام از طراحی و رندرهای لو رفته از پرچمدارا ناله می کنن، ولی باید بهشون بگم که رندر تا محصول نهایی از زمین تا آسمون فرق داره. اینو وقتی فهمیدم که پارسال وقتی رندر های ۸۳۰ اومد بیرون، کلی بد و بیراه گفتم، ولی وقتی که معرفی شد، یه دل نه صد دل عاشقش شدم و هنوزم عاشقشم. مخصوصا رنگ نارنجیش :)) خلاصه اینکه دوستان زود قضاوت نکنید، مایکروسافت کمپانی خیلی بزرگیه و مطمئنم تو روز کنفرانسش میترکونه. البته به شخصه خیلی دوست دارم سرفس پرو ۴ رو ببینم.

ما هم امیدواریم همینطور باشه. علی جان کلی بهت تبریک میگم و امیدوارم به شادی از هدیه ی خودت استفاده کنی. صحبت پایانی اگر داری می شنویم.

باید بگم واقعا ازتون تشکر می کنم به خاطر این سایت فوق العادتون. شما و همه ی نویسندگان و تیم مدیریتی سایت یه دونه اید. فکر نمی کنم هیچ وقت هیچ وقت، چنین سایتی دیگه درست بشه، سایتی که از اولش با هم بودیم و روزای خوب و بد رو با هم سپری کردیم و بیش تر با دنیای تکنولوژی، مخصوصا تکنولوژی های مایکروسافت که واقعا تو دنیا خاصه، آشنا شدیم. این جو صمیمی، این جذابیتی که من و از یه آدم معمولی، به یک طرفدار مایکروسافت و معتاد سایتتون تبدیل کرد، خارق العادست و امیدوارم همیشه باشید تا ما هم از بودن شما و دیگر کاربران لذت ببریم.

خیلی ممنون علی جان، خوشحالیم که اینطور بوده و امیدواریم بتونیم همیشه این افتخار رو داشته باشیم. موفق باشی.

منبع : وینفون
982 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علی
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

سلام خدمت همه، اول تشکر می کنم بابت این مطلب و ویرایشی که روی تصاویرم انجام دادید. واقعا ممنونم از این همه تلاشی که می کنید. از همه دوستان هم که توی مطلب قبلی بهم تبریک گفته بودن تشکر می کنم، ایشالا برنده ی بعدی اونا باشن./

  علی گلشن
  💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

  ممنون علی جان. برای ما افتخاره که برای شما عزیزان تلاش کنیم. امیدوارم به شادی از هدیت استفاده کنی.

   علی
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

   ممنون علی آقا، ما خیلی شما رو دوست داریم <۳

  amirmonajjemi
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  علی جان شما برنده شدی؟ <۳

علی محمدی کرد
💔 17 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

افرین مایکروسافت، افرین به ایرانیها که اینقدر فعال هستند،مبارکش!باشه.
دوستان شما هم شنیدید که اپلم داره جایزه میده؟ جایزه های نایاب، $۵
ای خدا میشود منم مثه لومیا ۵۲۵ کم یاب! صاحب جایزه اپل بشم، اگه برنده شم لومیای خودمو میکوبم به دیوار!!!

حسین
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

سلام ،
میخواستم ببینم چجوری باید تو مسابقه ی عکاسی ماکروسافت باید شرکت کنم؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  علی محمدی کرد
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

  اسان ترین راهش همین سایته که اطلاع رسانی میکنه فقط باید گوش بزنگ باشی حسین جان،امیدوارم دوره بعد برنده تو باشی

جواد رنجبر
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

مجدداً ضمن عرض تبریک باید بگم مصاحبه خیلی برام جذاب بود 🙂
ممنون علی گلشن بابت این پست و مصاحبه.

  علی گلشن
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

  ممنون جواد جان.

کیان
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

۲۵۰ هزار تومن گمرک؟؟؟؟تف تو ذات دزدشون بکنن کثافتا.

  علی
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

  آره واقعا، خیلی حس بدیه، انگار دارن ازت دزدی می کنن.

  xyz
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

  اگه بهشون میگفت گمرک داریم ذلار مفرستاد خود مایکروسافت ! ای بابااا

  amirmonajjemi
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  انگار یک سوم پول گوشی رو باید بدی واسه گمرک . بعد میگن ملت چرا فکر قاچاقن همش |:

  omid
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  پیگیری باید بشه
  یعنی چی که بابت هدیه پستی باید گمرک داد اونم نصف قیمت واقعی گوشی!!!!

   omid
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

   اون برند های قبلی ایران مگه گمرک دادن!؟

احسان رستمی پور
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

بنده به نوبه خودم، دریافت این جایزه رو به این دوست عزیز تبریک میگم. امیدوارم به خوبی و خوشحالی ازش استفاده کنید.

  علی
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

  ممنون آقا احسان. ایشالا نسیب شما هم بشه. در ضمن از پست مطالب اکس باکسی شما خیلی لذت میبرم، خسته نباشید.

تورکاز
💔 32 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

علی عزیز ! چرا ناخونات دخترونست ؟
چرا لاک زدی بهش ؟!

  جواد رنجبر
  💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

  دست خواهرشون احتمالا اگه متن رو خونده باشید گفت که گوشی رو به خواهرش اهدا کرد

abed
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

مبارک باشه علی جان. ما هم از این موضوع خیلی خوشحال شدیم که یک ایرانی برنده مسابقه شده. به خوشی استفاده کنی دوست عزیزم.

  علی
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

  ممنون عابد جان، ایشالا قسمت شما بشه، خیلی لذت بخشه از کمپانی محبوبت گوشی یا هر چیز دیگری ببری.

رضا
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

۲۵۰ تومن گمرک؟؟؟؟؟؟؟مگه ارزش ریالی لومیا ۶۴۰xl چقده؟؟؟؟ برووو اعتراض کن بابا
ذات کثیف و دزدشون رو نگاه کنید

رضا
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

تو رو قرآن برو اعتراض کن بابت گمرکی، به سایتای خبری و سایتای اخبار تلویزیونی ایمیل بزن

  علی
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

  ممنون رضای عزیز
  متاسفانه مثل اینکه قانون مملکته و گوشی ها این قدر گمرک میخورن. الکی نیست همه گوشیا قاچاقه، معلوم نیست اگر قرار بود همه گوشیا از گمرک بیاد، گوشی هامونو باید به چه قیمتی می خریدیم.

محمدرضا
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

درود بر ماکروسافت و خاک تو سر این مملکت که همش تحریمه،همش گمرکه ، همش دزدیه.اخه لامصب یارو شکه شد.یه روز عادی که صبح پا شده چطور ۲۵۰ جور کنه؟؟؟
دولت فکر میکنه ما سرمون رو روی گنج میذاریم میخوابیم.تازه انگیزه گرفته بودم مسابقه شرکت کنم ، این جور چیزا برا ما فقیرا نیومده.
میگن شاه میبخشه شاه قلی نمیبخشه این شده حکایت گمرک ما.‎:-(‎

  علی
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

  آره واقعا، حرف دلمو زدی محمد رضا جان.
  البته پیشنهاد می کنم دلسرد نشی، از این دست مسائل زیاده، حس برنده شدن و خود گوشی به حس عصبانیتم چربید. پیشنهاد می کنم حتما شرکت کنی و ایشالا از مایکروسافت یه چیز خیلی خوب برنده بشی و با وجود پرداخت گمرک، بازم ارزش هدیش بیش تر باشه تا زیاد دلت نسوزه.

  amirmonajjemi
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  حاجی باید با طلا ضرب المثلتو bold میکردی 😀

mohsen 930
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

این گمرک منو یاد داروغه ناتینگهام میندازه.
تا زمانیکه عضو سازمان تجارت جهانی نشیم هیچ کمپانی نمیتونه تو کشورمون نمایندگی حقیقی باز کنه

  amirmonajjemi
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  محسن جان اگه مایکروسافت بخواد تو ایران نمایندگی رسمی بزنه هم باید عضو سازمان تجارت جهانی بشیم هم باید قانون کپی رایت رو کاملا رعایت کنیم . حداقلش اینi که تمام نسخه های ویندوز رو باید به قیمت جهانی بخریم که نتیجش این میشه خودمون باز صدامون در میاد که گوشی قاچاق و ویندوز کپی میخوایم 😀

ELEGANCE
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

من هم به دوست عزیزمون تبریک می گم، انشاالله همیشه پیروز و موفق باشید و مسابقه های بعدی هم نصیب هموطنان عزیزمون بشه.

ado
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

۲۵۰ هزار تومن.کاش داعش بیاد حمله کنه به اینجا.

amir
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

سلام وتبریک باعث افتخار ما وینفونیایی علی اقا.
متاسفم بابت هزینه گمرکی ک گرفتن . . . .

AmirHossein
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

داداش من هدیه پستی اصلا گمرک نداره
نباید ازت پول میگرفتن!
آقا اگه شما خواهرت توی خارج باشه برات چیزی بفرسته تو باید گمرک بدی مگه!؟!؟!؟
برو پولتو پس بگیر… اگه نگرفتی از کم کاری خودته…

  amirmonajjemi
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  امیر حسین جان باید و نباید که دست ما نیس . به قول معروف سر گردنس 😀

Hassanove
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

منم میخوام… 😊

MOOS
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

سلام
مجبورم اینجا بپرسم معذرت
گوشی ۸x htc دارم یه آپدیت رو گوشیم اومده به اسم ۱۰ با ورژن ۱۰۰۱۰۵۳۶.۱۰۰۴ جرات دانلود ندارم … دانلود کنم یا نه؟؟

esi hiden
💔 18 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

خرشانس کثافتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت منم میخاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام :((

Abolfazl
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

کسی میدونه پوشه های بارگیری شده وان درایو رو در ویندوز حذف کنم کلا فایل های آپلود شده در گوشی حذف میشه
جواب بدین واسم ضروریه پاسخش
با تشکر

  Sina
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  در صورتی فایلا حذف میشه که خودت از تو وان درایو (چه تحت وب و چه از خود اپلیکیشنش) پاکشون کنی. در غیر این صورت خیر.

بهروز
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

مرسی علی گلشن و مبارک باشه علی آقا . منم می خواستم یه اعترافی کنم . بچه ها منم معتاد شدم . واقعا معتاد شدم . الان ۱ سالو نیمه روزی ۷ یا ۸ بارو به سایت سر میزنم . سه ماهه ۱۰۲۰ تمو فروختم . تو این سه ماه تا هفته پیش آیفون ۵s دستم بود . اما الان یه هفته میشه باز نوکیا باز شدم یه ۱۱۰۰ دارم 🙂 . فقط منتظرم لین پرچم دارا بیان . ( ماکی داداش جون بیل زود باش ) مرسی وینفون . من به شخصه زیاد کامنت نمیزارم . فقط میخونم . اما جا داره از سایت عالیتون یه بار دیگه تشکر کنم . مرسی وینفون

davoodddr3
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

علی جون بهت تبریک میگم.امیدوارم خیرشو ببینی.

barmaan
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

با سلام اقای گلشن میخواستم بدونم چجوری میشه در مسابقه های ماکروسافت شرکت کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

  علی گلشن
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  دوست عزیز سایت رو پیگیری کنید، توی هر مسابقه اطلاع رسانی می کنیم که روش شرکت در مسابقه به شکل هست. هر سری متفاوته.

mnp
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

آقای گلشن کی قراره بیلد جدید موبایل بیاد و این که لیست گوشی هایی که میتونستند بیلد قبلی و بیلد بعدی رو بگیرن رو میشه بگید
پیشاپیش ممنون بابت جواب و تبریک به دوستمون برای برنده شدنشون تو مسابقه ❤❤💞💖💕 ❤❤💞💖💕 ❤❤💞💖💕

رضا
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

علی جون مبارک باشه

مهدی
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

سلام تو ویندوز ۱۰اومدم دسترسی بقیه رو برداشتم ب سی الان حساب خودم ادمینستریتورم ب درایو سی دسترسی ندارم

صادق
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

سلام علی جان مبارک باشه منم از شنیدن خبر خوشحال شدم

محمدرضا
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

درود بر ماکروسافت و آقا علی و خاک تو سر گمرک که بابت هدیه ۲۵۰ تومن گرفته،یعنی خاک.
یارو با هزار امید مسابقه شرکت کرده بعد شوک زدش میکنی میگی ۲۵۰ بده!
من تازه میخواستم تو مسابقاتش شرکت کنم که منصرف شدم.

پرستو
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

سلام
تبریک فراوان به برنده شدن علی آقا
واقعا ۲۵۰ پول دادی؟؟
اینا الکی گرفتن ازت
مگه بسته پستی نبوده که فرستادن ؟؟
چرا بازش کردن؟؟
مگه روی بسته ننوشته چی هست که باز کردن و وارسی کردن؟؟
برو پیگیری کن حقت رو بگیر مگه کالا از خارج خریدی که پول باید بدی
آدم برای هدیه پول که نمیده اونم از جایی مثل ماکروسافت
من یه بار از یه سایت داخلی کتاب و چند تا چیز برقی گرفتم تو کارتن فرستادن با پست ، نمیدونم کجای اداره پست کارتن رو باز کرده بودن و بررسی کرده بودن چی توشه وقتی به دستم رسید به مامور گفتم این باز شده و تحویل نگرفتم مامور هم کلی حرف زد که نگیری ال میشه و بل میشه ، منم زنگ زدم پشتیبانی سایت و گفتم بازش کردن و من تحویل نمیگیرم اونام گفتن باشه
مامور هم که اونهمه راه اومده بود بسته رو برگردوند
چند روز بعدش با تیباکس فرستادن برام
حتما دنبال پولی که الکی ازت گرفتن باش

  علی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  سلام
  ممنون از شما
  اما مشکل اینجاست که مامور پست DHL فاکتور گمرک و ارزش افزوده و هزار چیز دیگه رو بهم نشون داد، که البته فاکتور چاپ شده و رسمی هم بود. من خودم هم اولش شک کردم، ولی دیگه فاکتور داشت من چیکار می کردم؟ 🙁

علیرضا لشکری
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

دقیقا ،هدیه شامل گمرک نمیشه چون چندتا دوستای دیگمونم بردن و چیزی درباره گمرک نگفتم فک کنم یارو از اینا بوده ک مخواسته از ندونستنت سواستفاده کنه و تا جایی ک میشده کاسبی کنه؛بعدم گمر میشه یک هفتم پول گوشی چون ما یکی ازاقواممون توگمرکه برات سوال گرفتم علی اقا حالا خودت حساب کن چقدر بیشتر ازت گرفته حتما پیگیری کن مطمئنا ازت سواستفاده کرده و میتونی پولتو پس بگیری حتی نتونی هم باز ارزشش رو داره مطمئن شی ک حداقل چن نفر دیگم تایید کنن

  علی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

  ممنون علیرضا جان، ولی همونطور که بالا هم گفتم، اون مامور دی اچ ال، فاکتور چاپ شده و رسمی پست رو هم بهم داد، و الان دستمه و همین مبلغ رو روش نوشته.

Abo
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴

آقا تبریک میگم
یه سوال
گوشی ساخت کجاست؟

  علی
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴

  سلام
  ممنونم
  با اینکه از فنلاند ارسال کردن، ولیساخت ویتنام بود و رامش مال ایتالیا بود. کلا فک کنم همشون یا ویتنام هستن یا چین. ولی برا من ویتنام بود.

محمد
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴

سلام مبارک باشه علی جان منم گوشی ۸۳۰ دارم خیلی هم راضیم ازش و چهارشنبه هفته قبل برا پسرخاله ام ۶۴۰ ایکس ال سفارش دادم از فروشگاه وینفون و بی صبرانه منتظرم این گوشی ببینم.بی زحمت کسی بهم بگه چجور شرکت کنم تو این مسابقه

نازنین
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴

بهت تبریک میگم اما گرفتن گمرکی اصلا درست نبوده بازرسی هم میتونست خیلی بهتر و مودبانهتر انجام بشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام