به نظر می رسد Paint.NET تنها نرم افزار قدیمی و محبوبی نیست که در حال باز کردن راه خود به استور ویندوز ۱۰ است. IrfanView، یکی از ابزار های قدیمی مورد علاقه بسیاری از کاربران برای مشاهده و تبدیل تصاویر است، که در حال حاضر با استفاده از پل دسکتاپ مایکروسافت وارد استور ویندوز شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

IrfanView نرم افزاری رایگان و بسیار سبک است که امکان مشاهده و تبدیل مجموعه بزرگی از فرمت های مختلف فایل ها را فراهم می کند. هر چند این نرم افزار تنها قابلیت های بسیار اساسی پایه ای را به همراه دارد، اما همچنین شامل برخی ویژگی های ویرایش ساده، از جمله برش، شارپ کردن، تاری، و یا واترمارک گذاری است. نشانه گذاری نیز از طریق یک افزونه Paint پشتیبانی می شود که به شما اجازه می دهد بر روی تصاویر نقاشی کنید.

IrfanView مربوط به سال های بسیار دور است، به طوری که انتشار اولین نسخه از آن به سال ۱۹۹۶ باز می گردد. این نرم افزار هنوز ظاهری بسیاری قدیمی دارد و ممکن است به همین دلیل مورد پسند بسیاری از کاربران امروزی نباشد. با این حال، مشاهده ورود عناوین قدیمی مانند IrfanView و همچنین، Paint.NET که اخیرا گزارش شد، به استور ویندوز واقعا خوشحال کننده و جالب است.

اگر به نرم افزار IrfanView علاقه مند هستید، در حال حاضر می توانید به سادگی آن را به صورت رایگان از این لینک دریافت کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2158 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,