_سرفیس پنل جدید

سرفیس فون احتمالا با صفحه نمایش هولوگرافیک ارائه می‌شود آیا مایکروسافت آرزوی دیرینه‌ی دوست داران تکنولوژی را برآورده می‌کند؟

طبق شایعاتی که شنیده شده، مایکروسافت سرفیس فون، ممکن است شامل صفحه نمایشی هولوگرافیک نیز باشد. البته هیچکدام از صحبت‌هایی که تا به حال راجع به این محصول افسانه‌ای شده، رسما تایید نشده است اما بارها گفته شده که مایکروسافت در حال کار بر روی یک محصول انقلابی دیگر است.

بنابر یکی از تصاویر و خبرهایی که اخیرا منتشر شده است، مایکروسافت قصد دارد تا از پتنت بسیار هیجان انگیز خود، راجع به صفحه نمایش شناگر یا هولوگرافیک، در سرفیس فون استفاده کند. اجرای این کار برروی سرفیس فون ملزم به استفاده از چند میکرولنز است که بتوانند تصویری هولوگرافیک را برای ما بسازند. البته این میکرولنزها می‌توانند کارهای دیگری هم انجام دهند که یکی از آن‌ها صفحه نمایش شناور است.

همچنین این میکرولنزها فقط خروجی نیستند و می‌توانند کارایی سنسورهای ورودی، مانند سنسور اسکن سه بعدی را نیز داشته باشند. وجود این سنسورها در یک دستگاه، حتی می‌تواند در عرصه‌ی هنر نیز تحولی ایجاد کند. همانطور که مایکروسافت بارها گفته، محصول جدید بعدی این شرکت، یک محصول انقلابی است.

پتنت اخیر مایکروسافت راجع به نمایشگر هولوگرافیک، توسط کارلتون پاول، یکی از مهندسان ارشد مایکروسافت؛ که در تیم سرفیس کار می‌کرده ثبت شده است. او تابه‌حال پتنت‌های زیادی در زمینه‌های مختلف ثبت کرده که می‌توانید تمام آن‌ها را در اینجا ببینید.

اگر هرکدام از تکنولوژی‌های ذکر شده در محصولی وارد بازار شوند به تنهایی تحولی در بازار هستند، حال اگر همه‌ی این تکنولوژی‌ها در یک محصول ارائه شود، نه تنها انقلابی در بازار حال حاضر است، بلکه می‌تواند تعیین کننده‌ی راه محصولات دیگر برای سال‌های آینده باشد.

منبع : وینفون
104 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
javad
پاسخ دهید چهارشنبه 29 آذر 1396

نمیرم و اون روز رو ببینم خخخ

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,