به روز رسانی فال کریترز که عمده ترین به روز رسانی آتی ویندوز ۱۰ است، دارای تغییرات زیادی در رابط کاربری و ظاهر سیستم عامل خواهد بود. مایکروسافت اندکی قبل از زبانی طراحی جدید با نام Fluent Design System را که پیش تر با نام پروژه نئون می شناختیم رونمایی کرد.

در طی رونمایی از این زبان طراحی جدید ویندوز ۱۰، تصاویری از طرح های مفهومی از این تجربه کاربری جدید به نمایش گذاشته شد. برای مثال تصاویری از قسمت های مختلف سیستم عامل و تغییراتی که به واسطه این زبان طراحی جدید پیدا خواهند کرد، نشان داده شد، اپلیکیشن هایی نظیر اپلیکیشن میل، استور، و .. از این جمله بودند. اما یکی از انقلابی ترین و مرموز ترین تصاویر، تصویری بود که ظاهرا اپلیکیشن فایل اکسپلورر جدید ویندوز ۱۰ را نشان می داد.

این تصاویر فعلا تصاویری مفهومی هستند، اما با توجه به اینکه فایل اکسپلورر سال هاست که بدون تغییر مانده، با توجه به تصاویر منتشره، احتمال تغییرات گسترده در آن وجود دارد. در ادامه می توانید ویدیویی از طراحی مفهومی این تغییرات را مشاهده کنید.

منبع : وینفون
1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,