هفته گذشته مایکروسافت بیلد ۱۶۲۵۱ به روز رسانی فال کریترز را برای اینسایدر های حلقه اسلو عرضه کرد. امروز مایکروسافت فایل ایزوی این بیلد ویندوز ۱۰ را به صورت رسمی عرضه می کند. همچنین، این کمپانی فایل های دیگری را نیز برای دانلود قرار داده است که شاید برخی از اینسایدر ها مشتاق آن باشند.

فایل ایزوی بیلد ۱۶۲۵۱ آخرین فایل ایزوی در دسترس به صورت رسمی برای بیلد های ویندوز ۱۰ است. فایل ایزوی قبل نیز که مایکروسافت عرضه کرد، برای بیلد ۱۶۲۳۲ بود که آن هم برای اینسایدر های حلقه اسلو بود. اما، آخرین بیلد عرضه شده بیلد ۱۶۲۵۷ است.

اکنون اگر شما از بیلد ۱۶۲۳۲ ویندوز به بیلد ۱۶۲۵۱ کوچ کنید، متوجه تغییرات زیادی در زیان طراحی فلوئنت خواهید شد. المان ها و جلوه های بصری این رابط کاربری بهبود های زیادی یافته اند. همچنین، نرم افزار های سیستمی مایکروسافت اج، استور و کرتانا نیز بهبود های خوبی داشته اند.

همچنین، مایکروسافت بهبود هایی را نیز در ارتباط دستگاه های اندرویدی و آی او اس با ویندوز ۱۰ داده است. اکنون موبایل های شما به خوبی در کنار رایانه ها کار خواهند کرد و ویژگی های مشترکی خواهند داشت.

شما می توانید فایل ایزوی این بیلد را نیز، از این لینک دریافت کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Mamali007
پاسخ دهید چهارشنبه 18 مرداد 1396

حتما دانلود میکنم

mamali008
پاسخ دهید جمعه 3 شهریور 1396

چطوری باید دانلود کنم؟😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,