مایکروسافت در سال جای میلادی نشان داده که مایل است بسیاری از سرویس های سازمانی و تجاری خود را با یکدیگر ادغام کند. پیش از این شاهد ادغام آفیس ۳۶۵ با برخی سرویس های امنیتی و سازمانی این شرکت و تولد سرویس مایکروسافت ۳۶۵ بودیم. ظاهرا مایکروسافت قصد دارد این روند را در مورد نسخه تجاری اسکایپ نیز انجام دهد و آن را به Microsoft Teams ارتقا بخشد.

مایکروسافت اخیرا به برخی از کاربران این امکان را داده که سرویس تجاری اسکایپ خود را به Microsoft Teams ارتقا دهند، برخی از کاربران نسخه تجاری اسکایپ پیغامی دریافت کرده اند که اعلام کرده “این سرویس اکنون Microsoft Teams خواهد بود.”

پس از گزارش برخی از کاربران و پیگیری خبرنگار ZDNET سرانجام امروز مایکروسافت این مسئله را تایید و اعلام کرد که این ارتقا در حال حاضر برای برخی از کاربران در دسترس اما و ارتقا کامل همه کاربران مدتی دیگر به‌صورت اتوماتیک انجام خواهد شد. بیانیه مایکروسافت به شرح زیر است:

ما در حال ارتقا نسخه تجاری اسکایپ به Microsoft Teams هستیم. مدتی طول خواهد کشید تا این فرآیند کامل شود. در حال حاضر این قابلیت گزینه ای است که برای آزمایش در دسترس برخی از کاربران قرار گرفته است، چرا که ما سخت در تلاش هستیم تا Microsoft Teams را بیش از پیش تجهیز کنیم و تجربه کاربری آن را غنی تر سازیم. ما شما را تشویق می‌کنیم که دست به کار شوید و این ارتقا را انجام دهید.

 

بد نیست اشاره کنیم که Microsoft Teams پیش از عرضه نهایی به‌صورت داخلی در میان مهندسان مایکروسافت با نام Skype Teams شناخته می‌شد که در نهایت نام آن تغییر کرد. Microsoft Teams توسط تیم اسکایپ مایکروسافت توسعه یافته است و تمامی قابلیت های تماسی و ارتباطی نسخه تجاری اسکایپ را دارا است. این تغییر البته دور از انتظار نبود، چرا که با این تغییر نسخه تجاری اسکایپ به کنار رفته و با توجه به رابط کاربری مدرن Microsoft Teams کاربران حرفه ای تجربه بهتری را خواند داشت.

منبع :

MSPU

1206 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sadegh
پاسخ دهید جمعه 17 شهریور 1396

کار خوب
برند اسکایپ رو جون پسند کرد و کارای حرقه ای و تجاری رو گذاشت برای تیمز و به نظرم یکی از معدود تصمیمات برندینگ خوب مایکروسافت بود! (البته قبلا خیلی افتضاح بود الان خوبه)

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,