اوایل امسال در کنفرانس بیلد مایکروسافت، اعلام شد که اپل و مایکروسافت در حال همکاری با یکدیگر برای وارد کردن نسخه‌ای کامل از نرم افزار “آیتونز” به مایکروسافت استور هستند. بنابر قولی که داده شد، این نرم افزار باید تا آخر سال 2017 در استور مایکروسافت منتشر می‌شد. اما با توجه به اخبار اخیر امسال این اتفاق نخواهد افتاد.

یکی از سخنگوهای اپل در این رابطه می گوید:

ما در حال کار با مایکروسافت برای ساخت تجربه‌ای کامل از نرم افزار آیتونز هستیم که بتوانیم به مشتریانمان ارائه کنیم، ولی برای این کار کمی زمان بیش تر نیاز است.

جای امیدواری است که اپل هنوز این پروژه را رها نکرده و در حال کار روی آن است. البته اپل اعلام نکرده که انتشار این نرم افزار تا چه زمانی تاخیر خورده است.

نرم افزار آیتونز یکی از بیش ترین جستجوها در مایکروسافت استور است، که غیبت آن بسیار احساس می شود.
تاخیر در انتشار این نرم‌افزار خبر خوبی برای مایکروسافت استور نیست. همچنین برای افرادی که از ویندوز 10اس استفاده می‌کنند زیرا این نسخه از ویندوز فقط نرم‌افزار‌های داخل استور را اجرا می کند. در ادامه باید ببینیم این اپلیکیشن چه زمانی وارد مایکروسافت استور خواهد شد.

منبع :

THEVERGE

105 پست
علی سمیعی زفرقندی
تولید محتوا میکنم از همه نوعی مدت کوتاهیه نویسنده وینفونم ولی مدت طولانی ایه که خواننده وینفونم سایت خودم هم اینه: http://ravannegah.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,