jal-hololens

روز به روز توجه شرکت ها و سازمان های مختلف به هالولنز مایکروسافت بیشتر می شود و هر از گاهی خبرهایی از استفاده این مراکز از این گجت قابل تحسین به گوش می رسد، در همین راستا اخیرا JAL یا همان شرکت خطوط هوایی ژاپن که دفتر مرکزی آن، در منطقه شیناگاوا، شهر توکیو، ژاپن قرار دارد، اعلام کرده است که از این پس برای آموزش کارکنان خدمات پرواز خود از هالولنز استفاده خواهند کرد.

به گفته این شرکت این عینک واقعیت افزوده می تواند به کارکنانی که وظیفه نگه داری و تعمیر موتورهای جت این شرکت را دارند این امکان را م یدهد که موتورهای جت را در اندازه واقعی و از هر زاویه که مایل هستند ببینند و درک بهتری از آن داشته باشند.

دانلود ویدیو 

دانلود ویدیو

همچنین هالولنز می تواند برای خلبان های در حال آموزش نیز بسیار مفید باشد زیرا می توانند تمامی دکمه و تنظیمات کابین را از هر زاویه ای که مایل هستند ببینند و همین امر باعث بهبود یادگیری آن ها نسبت به کاغذ و شیوه سنتی خواهد شد.

دانلود ویدیو

این شرکت هواپیمایی همچنین اعلام کرده است که در آینده از Surface Hub مایکروسافت نیز برای ساده کردن فرایند توسعه شرکتش استفاده خواهد کرد. این نشان دهنده پیشرفت بسیار عالی مایکروسافت در تمامی ابعاد تکنولوژی است و امید است در آینده شاهد پیشرفت بیشتری از سوی این غول دنیای تکنولوژی باشیم.

منبع :

MSPOWERUSER

1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mohsen 930
پاسخ دهید چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395

با وجود سرفیس و هالولنز دیگه به مایکروسافت نمیشه صرفا ً لقب غول نرم افزاری داد.الحق که غول دنیای تکنولوژی برازنده این شرکت هست

سعید
پاسخ دهید چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395

مایکروسافت خائن کبیر

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,