بر اساس لیست استخدامی که در LinkedIn قرار گرفته، به نظر می رسد مایکروسافت مشغول ساخت بازی شبیه به Horizon Zero dawn می باشد. این خبر می تواند خبر بسیار خوبی برای دوستداران بازی ها جهان باز در اکوسیستم اکس باکس باشد.

اگر وارد حساب کاربری خود در LinkedIn شوید و سری به پروفایل Sandor Roberts بزنید، با مورد جالبی برخورد خواهید کرد، رابرترز که رییس بخش استخدام و منابع انسانی شرکت G-3d محسوب می شود، در صفحه خود در این شبکه اجتماعی عنوان داشته که به دنبال استخدام مدیر هنری ساخت محیط بازی هستند.

در ادامه این پست عنوان شده که ماهیت و کلیت محیط بازی که قرار است طراحی شود شبیه به بازی Horizon Zero Dawn است، این خبر بسیار خوبی برای دارندگان کنسول اکس باکس وان است که مایل به تجربه چنین عنوانی بر روی کنسول خود هستند.

همان طور که اشاره شد، این استخدام توسط G3D و برای شرکت مایکروسافت انجام می گیرد، این شرکت به صورت تخصصی در زمینه پیدا کردن توسعه دهنده برای شرکت های مختلفی نظیر Activision و Blizzard فعالیت دارد.

شایان ذکر است این پست حدودا دو ماه پیش منتشر شده، و به نظر می رسد فرآیند این استخدام همچنان در جریان است. با این روال به احتمال زیاد اطلاعات بیش تری در مورد این بازی در نمایشگاه Gamescom و یا E3 2018 منتشر خواهد شد.

در نهایت باید اشاره کنیم که فیل اسپنسر چندی قبل عنوان کرد که این شرکت قراردادهای توسعه بازی متعددی را به امضا رسانده که نتیجه آن ها تا ۲-۳ سال دیگر وارد بازار خواهد شد، این استخدام و بازی که در حال توسعه است، باید یکی از این موارد باشد.

تاکنون جزییات دیگری از بازی در دست نیست، آنچه که مسلم است فضای کلی بازی است که در آگهی استخدام مشخص شده است، و گذر زمان جزییات بیش تری از این بازی و بازی های آتی اکس باکس را مشخص خواهد ساخت.

منبع : وینفون
1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ss
پاسخ دهید یکشنبه 28 خرداد 1396

مگه anthem اختصاصی جدید xbox در مراسم E3 نبود!!!
بنظرم خیلی از horizon سر تر بود…

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,