josh-holmes-343-industries

شرکت ۳۴۳ اینداستریز توسط مایکروسافت تاسیس شد تا به دنبال ساخت سری بازی های هیلو برود و تامین کننده بازی ها باشد. یکی از افرادی که از روز اول در این شرکت حضور داشت، Josh Holmes بود که تاثیر به سزایی در دو عنوان آخر این شرکت یعنی هیلو ۴ و هیلو ۵ داشت. اما اکنون او با این مجموعه خداحافظی می کند. با وینفون همراه باشید.

هولمز بعد از حضور به عنوان کارگردان خلاق هیلو، به عنوان رهبر استودیو Halo 5: Guardians قرار گرفت تا توسعه ی آن را به دست بگیرد. او بعد از سال های حضور در بازی های درجه اول مثل هیلو، توروک و دف جم، تصمیم به تغییر بزرگی در زندگی خود گرفته است و این ماه، ۳۴۳ اینداستریز را به مقصد توسعه ی مستقل بازی های مدنظرش ترک خواهد گفت.

هولمز درباره این جدایی احساسات خود را اینگونه بیان کرده :

” چیزهای بسیار زیاد را با ترک ۳۴۳ از دست خواهم داد: مراسم روزانه پلی تست، شب های طولانی برطرف کردن باگ ها،  موی برگر… همه ی آن ها را! من ساخت بازی برای یکی از بهترین انجمن های هواداران جهان که شما هستید را از دست خواهم داد”

جانشین جوش، کریس لی خواهد بود که تجربه ی فوق العاده ای در زمین فرانچیز دارد و به عنوان مدیرتهیه هیلو ۴ و تهیه کننده اجرایی هیلو ۵ در این شرکت خدمت کرده است. لی درباره هولمز گفته است: ” .مدت زیادیست جزو هواداران هیلو هستم و جوش در این ۷ سال یک دوست و رهبر فوق العاده بوده است و برای او بهترین ها را آرو می کنم.” لی همچنین گفته خبرهای خوبی درباره به روز رسانی هیلو ۵ در راه است و این به روز رسانی مربوط به درخواست های زیاد بازیکنان بوده است تا ایتم های درخواستی اضافه شود.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,