_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بخش Capture Mode به عنوان Jurassic World Evolution اضافه شد

عنوان Jurassic World Evolution در حال حاضر آماه دریافت یک به‌روزرسانی دیگر شده که قرار است یکی از مورد انتظار‌ترین ویژگی‌های ممکن را به این بازی اضافه کند که همان Capture Mode می‌باشد. این حالت به طور گسترده توانایی بسط و گسترش دادن حالت عکاسی درون بازی (Photo Mode) این بازی را دارد که پیش از این نیز در این عنوان وجود داشت. جزئیات بیشتر را در این زمینه در ادامه این مطلب در اختیار شما قرار خواهم داد. با وینفون همراه باشید.

حالت Capture Mode به شما این اجازه را می‌دهد که بهترین تصاویر گرفته شده ممکن از دایناسورهای به شدت پرجزئیات عنوان Jurassic World Evolution را شبیه سازی کنید. اکنون بازی‌بازان به لطف این حالت جدید می‌توانند UI را مخفی کنند، از بین طیف گسترده‌ای از نسبت‌های مختلف به انتخاب مورد دلخواه خود بپردازند، گذر زمان را آهسته کنند و زاویه دوربین را تغییر دهند تا بهترین و زیباترین تصاویر ممکن را از دایناسورها ثبت کنند.

اضافه شدن این حالت مرحله تازه‌ای از حالت عکاسی درون بازی است و برای بازی‌بازانی که مدت زمان بسیار زیاد و طولانی به مدت ۴۶۰۰ روز را به عکس برداری از دایناسورهای خود که در بازی وجود دارند، صرف کرده‌اند، معنا و ارزش بسیار زیادی دارد که قطعا می‌توانند از آن لذت بسیار زیادی ببرند. به راحتی می‌توان تصور کرد که با اضافه شدن حالت Capture Mode به عنوان Jurassic World Evolution این رقم افزایش چشمگیری خواهد داشت و از این نیز فراتر خواهد رفت.

عنوان Jurassic World Evolution در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و حالت جدید این بازی یعنی Capture Mode نیز از روز گذشته برای تمام بازی‌بازان و کاربران این عنوان به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته که می‌توانند از آن لذت ببرند. لازم به ذکر است که این حالت جدید در کنار یکسری بهبود تازه دیگر به این بازی اضافه شده است که می‌تواند برخی از مشکلات این بازی را نیز حل و فصل کند.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,