_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

اندازه نقشه Just Cause 4 به طور کامل اعلام شد

به نظر می‌رسد که تیم توسعه دهنده عنوان Just Cause 4 فضای عظیمی برای انجام انفجارهای بزرگ این بازی برای ما در نظر گرفته‌اند. اخیرا استودیوی آوالانچ (Avalanche) به همراه شرکت ناشر آن یعنی اسکوئر انیکس (Square Enix) اندازه کامل نقشه بازی پیش روی اکشن جهان آزاد خود یعنی عنوان جاست کاز ۴ را در وبسایت رسمی این بازی اعلام کرده‌اند. نقشه این بازی از طریق یک اسلاید تعاملی اعلام شد که شما می‌توانید به طور دقیق آن را مورد بررسی قرار دهید.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، نقشه این بازی یک نقشه بسیار عظیم و گسترده است. در این نقشه مناطق کوهستانی، زمین‌های مسطح، بیابان‌ها و همچنین سواحل زیادی به کار رفته است که اگر همه آن‌ها را روی هم جمع کنیم، به یک نقشه بزرگ و عظیم می‌رسیم. به کار بردن و استفاده از چنین نقشه‌ای قطعا خبر خوبی به حساب می‌آید چرا که نسخه‌های قبلی این سری از کمبود تنوع محیط رنج می‌بردند که اگر بخواهیم با Just Cause 2 مقایسه کنیم، می‌بینیم که این بازی به یک پیشرفت بسیار خوب در این زمینه دست پیدا کرده است.

علاوه بر این ما می‌دانیم که این بازی قرار است با به کار بردن طوفان‌های عظیم باعث تعریف و تمجید ما از آن شود که این بار با انفجار‌های بزرگ در تعامل قرار گرفته است که با دیدن چنین نقشه بزرگی قطعا به خوبی به این هدف دست پیدا خواهیم کرد. همچنین با در نظر گرفتن این که سری جاست کاز همیشه با ارایه یک محیط سند باکس بزرگ سعی بر این داشته که بازی‌بازان را وادار به گشت و گذار در محیط‌های این بازی کند بنابراین ارایه چنین نقشه بزرگ و خوبی که از تنوع بسیار بالایی هم برخوردار است و المان‌های تصادفی زیادی ممکن است در راه ما قرار دهد، قطعا می‌تواند به بهتر شدن این تجربه کمک بزرگی کند. این المان‌ها باعث می‌شوند که امکان رخ دادن هر اتفاقی در این بازی وجود داشته باشد.

Just Cause 4 قرار است در تاریخ ۱۳ آذر سال جاری برابر با ۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود. شما می‌توانید نقشه کامل این بازی را از این آدرس مشاهده کنید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,