تا به امروز ویدیوهای بسیاری با محوریت سیستم آب و هوای جدید و محیط بسیار بزرگ و باز عنوان Just Cause 4 منتشر شده است. حال، جدیدترین ویدیوی منتشر شده از این عنوان ما را با آنتاگونیست اصلی یعنی Gabriela Morales آشنا می‌کند. در ادامه ویدیوی مورد نظر را مشاهده کنید.

ویدیوها و اطلاعاتی که تا به امروز از Just Cause 4 منتشر شده خبر از یک بازی کامل و جدید با حفظ المان‌های نسخه‌های پیشین را می‌دهد. طرفداران، سری محبوب Just Cause را با هرج و مرج، انفجارهای بزرگ، خرابکاری‌های عظیم و انجام دادن کارهای عجیب می‌شناسند. در این ویدیو علاوه بر معرفی شخصیت منفی بازی، نگاهی دوباره به دیوانه بازی‌ و خرابکاری‌های ریکو، شخصیت اصلی بازی خواهیم داشت.

در این ویدیو، شاهد گابریلا مورالس (Gabriela Morales) به عنوان شخصیت منفی بازی هستیم که رهبری باند Black Hand را در اختیار دارد؛ سازندگان بازی سعی کرده تا شخصیت Gabriela Morales را به گونه‌ی متفاوتی نسبت به سایر شخصیت‌های منفی سری Just Cause طراحی کنند. به این دلیل که Gabriela Morales در واقع انعکاسی از شخصیت اصلی بازی یعنی ریکو رودریگرز است. گابریلا در Solis واقع در آمریکای جنوبی پرورش یافت و در راه تبدیل شدن به یک سرباز و یک جنگجوی ماهر جراحت‌های زیادی برداشت. او در نهایت باندی به نام Black Hand را تاسیس کرد تا دیگر مجبور نباشد با ترس زندگی کند. از نظر گابریلا قدرت ریکو نیز از همین ترس سرچشمه می‌گیرد. او در رابطه با اینکه پروتاگونیست (ریکو رودریگز) و آنتاگونیست (گابریلا مورالس) کاملا تضاد هم هستند و هر یک طرفی از سکه را تشکیل می‌دهند، صحبت‌هایی جالب (البته تاحدی کلیشه‌ای) تقدیم شما می‌کند. در ادامه ویدیو منتشر شده با محوریت شخصیت منفی بازی را مشاهده کنید.

بازی مورد انتظار Just Cause 4 در تاریخ 13 آذر 1397 (4 دسامبر 2018 میلادی) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود.

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,