به تازگی تریلر جدیدی از عنوان Just Cause 4 منتشر شده است که در آن جهانِ باز، وسعت و تنوع آن را مشاهده خواهید کرد.

به تازگی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) ، ناشر عنوان Just Cause 4  تریلر جدیدی از این عنوان را منتشر کرده است که در این ویدئو شاهد جهان زیبای این عنوان هستیم. جهان این عنوان واقعاً بزرگ است؛ این مورد را از تصویر نقشه وسیع آن که مدتی پیش منتشر شد نیز می‌توان فهمید. تریلر جدید عنوان Just Cause 4 نیز برروی گستردگی و بیوم‌ های متفاوت همین جهان تمرکز دارد که می‌توانید در ادامه آن را مشاهده کنید.

در جدیدترین تریلر عنوان Just Cause 4 شاهد بلایای طبیعی نظیر گردبادها هستیم و همچنین مهم ‌ترین بخش این عنوان یعنی گیم‌ پلی آن نیز در این ویدئو به تصویر کشیده شده است. آخرین تریلر منتشر شده از عنوان Just Cause 4 را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با عنوان  Just Cause 4، مدتی پیش شاهد انتشار جزئیاتی در مورد گردباد موجود در این عنوان بودیم. همچنین چندی پیش نیز تصاویر زیبایی از این عنوان منتشر شد که جزئیات زیادی را در آنها ویژگی های جدید این عنوان مشاهده کردیم.

عنوان Just Cause 4 در تاریخ سه شنبه ۱۳ آذر ماه برابر با ۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول های پلی‌استیشن ۴، ایکس ‌باکس وان و پلتفرم رایانه ‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد نقشه عنوان Just Cause 4 چیست؟ آیا شما نیز به تجربه عنوان Just Cause 4 علاقه دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,