Kantar

آخرین آمار و ارقام Kantar برای سه ماهه ی منتهی به ژوئن 2015 (یعنی کوارتر دوم سال 2015) منتشر شده است.

این آمار نشان می دهد که ویندوز فون توانسته است که با سهم 11.3% به سهم خوبی از بازار در انگلستان دست یابد. اما ویندوز فون که اخیراً روند خوبی را در بازار فرانسه آغاز کرده بود، با کاهش سهم خود، به 8.7% از بازار رسیده است. در ایتالیا نیز ویندوز فون توانسته به بخش خوبی از بازار دست یابد و سهم ویندوز فون در ایتالیا 14.2% است. و همچنین ویندوز فون در آلمان توانسته است که رشد خوبی را تجربه کند و سهم ویندوز فون در آلمان 10.5% است.

 اسپانیا هرگز نقطه ی قوتی برای ویندوز فون نبوده است و سهم ویندوز فون در این کشور بار دیگر به 3% کاهش یافته است و این روند خوبی را برای ویندوز فون در اسپانیا نشان نمی دهد.

kantar

در ایالات متحده نیز سهم ویندوز فون به 3% کاهش یافته است. در استرالیا سهم ویندوز فون تقریباً ثابت و بر روی 6.4% مانده است، در حالی که سهم ویندوز فون در ژاپن در مقایسه با ماه گذشته که 0.1% بود، کاهش یافته است و به 0% رسیده است.

به نظر می رسد که Kantar در محاسبه آمار و ارقام مربوط به اروپا دچار اشتباه شده است، که با گزارش های قبلی آن ها مطابقت ندارد.

گزارش مربوط به ماه قبل را می توانید در اینجا ببینید.

نظر شما در رابطه با این آمار و ارقام چیست؟ چه آینده ای را برای ویندوز فون و در ادامه ی آن، ویندوز 10 موبایل پیش بینی می کنید؟

منبع: WMPOWERUSER

منبع : وینفون
891 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
بردیا
💔 4 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

همچنین این آمار نشون میده که سهم اندروید به شدت کاهش یافته و وینفون و آیفون دارن به جایی که لیاقتشو دارن.

  مسعود
  💔 22 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

  اگه واقعیتو بخوای ، معمولا آمار پیشرفت و پسرفت از روی آمار کشور های آمرکیا و چین اعلام میشه ، که در کشور آمریکا اندروید پیشرفت داشته و توی چین هم که سهم اندروید نزدیک هشتاد درصده !
  جالب تر از اون به قول شما که می فرمایید وینفون داره به جایگاه خودش میرسه ، مشاهده می کنیم که توی چین ، وینفون سهم نیم درصدی داره خخخخخ در حالی که اندروید سهمش هفتاد و نه درصده ! یعنی صد و پنجاه و هشت برابر (O.o)

   بردیا
   💔 3 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

   شما کاهش سهم حدودا 32 درصدی اندروید جونتو نمی بینی نه؟

    بردیا
    💔 3 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

    اندروید دقیقا 39% پسرفت داشته

     مسعود
     💔 11 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

     واقعا شما چیزی به اسم آمار می دونی چیه ؟
     نشستی به جای میانگین گرفتن ، درصد پسرفت ها رو جمع زدی ، بابا آفرین به تو که روح همه رو شاد کردی به خصوص کسایی که مثبت هم بهت دادند !
     اگه بنا به جمع زدنه ، الان جمع دستگاه های اندرویدی میشه 690 درصد خخخخخخ
     حتما یه سر به سازمان نفوس و مسکن بزن .

     بردیا
     💔 2 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

     اگه منظورتون اینه کاهش سهم 4.9 بوده درست.ولی به هر حال پایین اومده نه بالا.هرچقدر هم رشد وینفون کم باشه(شما بگو 1 هزارم درصد)به هر حال پسرفت نداشته.- بیشتر ارزش داره یا مثبت.شما که دیگه با سوادی چرا؟

     بردیا
     💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

     ببخشید 3.9 درصد.

     مسعود
     💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

     بردیا جان ، میانگین گرفتن کار درستی نیست ، به خاطر این که کشور پرجمعیتی مثه چین با کشوورهای اروپایی نباید یه اندازه تاثیرگذار باشند.

مسعود
💔 21 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

باز جای شکر داره با این همه مشکل ، مثه همین بولتوث که مشکلاتش توسط همین سایت در چند پست قبل گفته شد ، ویندوزفون تونسته رشد کنه.
واقعا از کار در عجبم که بازار موبایل رو هنوز که هنوز جدی نگرفته و تمام نیو رو روی پس یس گذاشته …

  ebad
  💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

  من از شما میخوام که انقدر حرف نزنی و ساکت بشینی اون موقع متوجه میشی که زمان همه چیز رو مشخص میکنه نه حرف مفت های بدون پشتوانه.

  بردیا
  💔 3 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

  تو چته؟نمیخوام درگیری راه بندازم ولی برام عجیبه شما چه مشکلی با کاربران این سایت و سیستم عامل محبوبشون داری.

   مسعود
   💔 13 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

   بردیا جان ، دوست دارم تعصب بازی های الکی کاربران رو تموم کنم ، چرا با وجود مشکلاتی که ویندوزفون داره ، تحلیل هایی که سایت های بزرگ در مورد ناتوانی فعلی ویندوزفون می نویسند ، آمار های تقریبا سه درصدی جهانی ( البته آمار دقیق تر 2.9 درصد درجهان بود) ، مشکلاتی که خود کاربرا گاهی وقتا اعلام می کنند و … ، باز هم بعضی از این کاربران میاند و می گند هنگروید (!) لنگروید (!) و … ، خب چرا بعضی هاتون نمی خوایید واقعیتو قبول کنید ؟
   البته کسی که انتخابشو کرده ، تموم شده و رفته ، اما کسایی که قصد انتخاب یه سیستم عامل رو دارند ، وقتی این طوری تعریف از یه سیستم عامل می بینند ، قطعا توی تاثیرشون تاثیر می ذاره و بعد از انتخاب چون با اطلاعات غلط بوده ، دچار نفرت شدیدی می شند.
   به نظر شما سسیستم عاملی که سه درصد آمار داره ، با سیستم عامل هشتاد درصدی قابل قیاسه ؟

    go out
    💔 2 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

    بابا آندروید خوب. آندروید بی هنگ. آندروید همه چی تموم. ویندوز هرررررچی که باشه کاربراشو جا نمیزاره…
    من گوشیم لومیا ۵۳۰ یک پایین رده ۲۰۰۰۰۰ تومنی..
    با این پول گوشی پیدا نمیکردم که انقد روون و زیبا باشه سیستم عاملش.. ما چهار تا چیز تو سیستم عاملمون کم داریم؟؟؟باشه!!! با آپدیت خواهیم داشت… مایکروسافت دردای کاربرارو میشنوه و براشون آپدیت ارسال میکنه. گوشی لومیا ۵۲۰ واسه سال فسیل اما هنووووزم پشتیبانی میشه و خواهد شد این یعنی برتری…
    شما برای اینکه در آندروید صاحب آپدیت جدیدی بشی نیاز به یک گوشی بالا رده داری در صورتی که ویندوزفون برای گوشی ۲۰۰ تومنی من هم آپدیت میده…
    محیط زیبا و روون و پشتیبانی فوق العاده مایکروسافت واقعا لذت بخش..
    برو گوشی های میان رده و پایین آندرویید رو ببین… پرررره هنگ و لگ.. خب گوگل براشون چیکار کرد؟؟؟؟؟ به چیزشم نزاشت..
    ویندوز ده موبایل بیاد و ناقص هم باشه امکاناتش منتظر آپدیت های جذابیو که آندرویدیها اکثرشون نمیدون آپدیت چیه مایکروسافت برامون ارائه میکنه.
    ما وفادار و عاشق مایکروسافت و ویندوزفونیم چون مایکروسافت رهامون نمیکنه گوشیمون به یک سال نرسیده اسقاط بشه… هه..
    شمام لطف کن این طرفا پیدات نشه برو با سیستم عامل محبوبت کار کن هرررچی که میخواد باشه چه آندروید چه ios

    بردیا
    💔 3 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

    اندروید سیاست کثیفی داره که من ازش بدم میاد.شما به گوگل پلی یه نگاه بنداز.پر شده از برنامه های بدرد نخور و مسخره که تو صفحه ی اصلی جا خوش کردن.چرا؟چون پول بیشتری به گوگل دادن که برنامشون معروف بشه.بعدشم یه گوشی که فرکانس سی پی یوش 1.7 گیگاهرتزه و رمش 3 هست چرا باید بعد آپدیت لگ بزنه؟اصلا چرا یه گوشی باید به این سخت افزار نیاز داشته باشه؟کدوم تعصب؟چه کشکی.چه دوغی؟و این گوشی که گفتم مال مادرمه و خیلی باهاش کار کردم که بعدن نگه از بغل این گوشی رد نشده.وقتی اندروید به بچه ها ی زیر 18 سال اهمیت نمیده و همه ی کاراش بدون محدودیته.ویندوز فون الیل هم باشه بهتر از اینه که با یه سیاست کثیف جلو بره.

     mozahem
     💔 13 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

     ماشالله که استور ویندوز فون پر از برنامه های پر کیفیته نمونش لاین و وایبر و تلگرام و هات اسپوت شیلد که تازگی اومد و هیچوقت کار نکرد یا اینستاگرام که هیچ وقت از حالت بتا در نیومد و….. بردیا تو مگه میخوای سیاست گوگل رو بخری تو میخوای گوشی بخری چیکار به استور گوگل داری شما یه دونه مایکت یا بازار نصب کن همه چی خوش و خرم تموم میشه

     بردیا
     💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

     آقای مزاحم(که اسمت هم هوایت رو مشخص میکنه)مثل اینکه شما جمله ی آخری که نوشتم رو نخواندی.

     بردیا
     💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

     هویت

    حسین
    💔 2 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

    استاد اندروید شما از روز اول 80 درصد در اختیار داش؟؟؟؟؟

     mozahem
     💔 3 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

     دوست عزیز الان ویندوز فون روز اولشه ؟ حداقل مایکروسافت بعد ار دادن اپدیت های امبر و بلک و سیان و دنیم و حالا جی در ار تو باید می فهمید مردم دنیا از گوشی چی انتظار دارن تازه اونم چه شرکتی؟ شرکتی که خودش در زمینه نرم افزاری حرف اول جهانو میزنه

     بردیا
     💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

     چی؟

     مسعود
     💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

     حسین جان ، اولا بهتره بری یه مقایسه بین تاریخچه سیستم عامل ها بکنی و بعد متوجه میشوی که ویندوز موبایل ( دقیقا به همین اسم ) از قبل آیفون (یعنی سال 2007) وجود داشته و بالای ده درصد بازار رو هم در اختیار داشته .
     دوما ، مگه برای پیشرفت یه شرکت دیگه شما ها باید تاوان بدهید ؟
     سوما ، یه نفر که بخواد یه گوشی تازه بخره ، نگاه به چی می کنه ؟ نگاه به سن می کنه یا به امکانات ؟
     شما یه جوری صحبت می کنید که انگار مثلا مایکی یه شرکت ایرانیه و نیازمند حمایت هم وطنان هست !

    حمید
    💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

    تحلیل هایی که سایت های بزرگ در مورد ناتوانی فعلی ویندوزفون می نویسند-منظورتون دیجیاتو اپل پرسته.

     مسعود
     💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

     حمید جان ، منظور من از سایت های بزرگ دیجیاتو و هیچ سایت ایرانی نیست ! چون اصلا در دنیا حرفی واسه گفتن ندارند ، منظورم منابع اون هاست. سایت هایی مثه the verg و …

    صدرا
    💔 11 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

    دوست من سهم بازار نشان برتری یه پلتفرم نیست و نبوده،دلیلی نداره که پراید بهترین ماشین باشه حالا اگه ۸۰ درصد ایرانی ها پراید سوار بشم،در ضمن ویندوز متعلق به یه شرکت بزرگه که اهدافش با اندروید فرق داره،به جرات میشه گفت که تفاوت این دوتا پلتفرم از زمین تا آسمونه،من خودم از اندروید لذت میبرم اما با ویندوز احساس بهتری دارم،اندروید الان تو بالاترین رشد خودشه و از اونجایی که هیچ چیز واسه همیشه بالا نمیمونه مسلما دوران افولش شروع میشه و اگه این اتفاق نیفته من و شما ضرر میکنیم مثل وقتی که اندروید امد و سیمبین رفت و دنیای موبایل ها رونق گرفت،دوستانی که میان اینجا عاشق وینفونم یا به اصطلاح اکثرا بن بوی هستند پس به نظرم جای این نظرهای شما سایت زومیته که به بهانه های مختلف داره ویندوز موبایل رو تضعیف میکنه،موفق باشید

     mozahem
     💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

     پس با این حساب دوران افول مایکروسافت شروع شده و احتمالا روبه شکست خواهد بود شما برای اینی که خودت قانع کنی که ویندوز بهتره به افول اندروید فکر میکنی ؟ لابد ای او اس هم باید افول کنه چون ویندوز میخواد رشد کنه :))

    بهرام
    💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

    سیستم عامل اپل مکینتاش هم در پی سی ها نزدیک 4 یا 5 درصد در دنیا گسترش داشته با استدلال شما سیستم اپل مکینتاش به درد نمی خوره !!!!! به این می گن سفسطه نه بحث فنی ، اکثریت یا اقلیت بودن دلیل نیست .
    همه ی کسانی که گوشی ویندوز فونی دارن روزی گوشی اندرویدی داشتن اتفاقا دوستانی همچون شما هستند که از روی تعصب حرف می زنن چون بعید می دونم گوشی ویندوز فونی داشته باشین. من سال ها اندروید داشتم اما حالا اصلا نمی خوام به اندروید برگردم خوشبختانه ضعف نرم افزارهای بانکی هم با نرم افزارهای ویدوزفونی بانک سپه ، بانک پاسارگاد و بانک آینده رفع شد و به نظر من دیگه ضعفی در نرم افزارهای ویندوز فون نیست.

  Justwinphone
  💔 1 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

  اینجا سایت تخصصی ویندوزفون هست شما لطف کن در حق همه ما دکمه لوگ اوت بزن هم مارو راحت کن هم خودت یه سر دکترم برو خودت نشون بده

amir
💔 2 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

با سلام خدمت مسولین سایت،یک سوال مهم.بنده در لپتاپ خود نرم افزارهای تخصصی رشته ام را دارم و به آنها نیاز دارم.میخواستم ببینم اگر ویندوزم را به 10 ارتقا بدم،مشکلی برای این نرم افزارها پیش میاید یا نه؟ممنون از پاسخ شما.

  ممد
  💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

  خوب باید بری تو سایت سازنده ی اون برنامه ها ببینی از ویندوز تن پشتیبانی میکنن یا نه

tohid
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

لطفا در مورد critical structure corruption توضیح بدید یهو ویندوز10 ری استارت می شه
چیکار باید بکنم؟؟؟

shahin
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

سلام
ببخشید من یه سوال دارم من به استور گوشیم دسترسی ندارم کسی راه حلی واسه این مشکل سراغ داره؟
یعنی اصلا برانه استور باز نمیشه که بخواد دانلود کنه ؟

ارش
💔 9 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

دقت کردین خود مایکروسافت هم ویندوز ۱۰ موبایل رو زیاد جدی نمیگیره!!!
اخبار ها همش حول محور ویندوز ۱۰ اصلی و اکس باکس هست.
حتی توییتر گابریل و بلفیوری هم اخبار خیلی کمی از بخش موبایل به بیرون درز میدن!
خودشون فهمیدن اون نتیجه مطلوب حاصل نمیشه!

  mozahem
  💔 9 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

  دقیقا همین طوریه که شما میگید قراره که واسه پاییز ویندوز فون که اونم چیزی نمونده نهایتا دوتا بیلد بیاد با تغییز جزئی و دوتا بیلد واسه رفع باگ دوتا بیلد قبلی ونهایتا شروع به آپدیت کردن گوشی ها وقبله اون داخل شهریور باید دوتا پرچمدارشونو معرفی کنن پس تا الان هرچی از ویندوز فون 10 دیدی همینه خواهشا انتظارت بیشتر نباشه

  بهش میگم
  💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

  نابغه!!! ویندوز ۱۰ تازه رسما معرفی شده طبیعی که بخواد از ارائه خودش دفاع و براش تبلیغ کنه. ویندوز ۱۰ موبایل هم بجاش خبرای زیادی ازش میشنوی..

هادی
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

دوستان وینفونی میدونم ربطی نداره
اگر مایل باشید میتوانید عضو گروه وین فونی ها شوید در تلگرام
user name: Groupwp10
دوستان حتما یک پیامک حاوی مدل گوشی وینفونی خود بفرستید

محمد
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

قابل توجه سایت وینفون امروز تو استور یک لومیا کمرای دیگه اومده اگه میخواید اسکرین شات رو براتون بفرستم لطفا به شماره 09301007121 پیام بدید

Mehdi G
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

قصد من دفاع از هيچ سيستم عاملي نيست . چون هر کدوم مزايا و معايب خودشون رو دارن.
با سه تا سيستم عامل هم کار کردم البته با ميان رده هاشون نه پرچمدار.
از نظر روني و کيفيت برنامه هيچکدوم به IOS نميرسن ولي اونم يه سري محدوديتهاي اعصاب خوردکن داره
من خودم لوميا رو انتخاب کردم به خاطر اينکه با پولي که پرداخت کردم يه گوشي با کيفيت و دوربين نسبتا خوب خريدم نيازي به OTG و نرم افزار اختصاصي خاصي هم نداشتم

تو ايران بيشترين سهم خودرو رو پرايد داره پس بايد بگيم پرايد از همه بهتره؟

feri
💔 1 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

سلام
اگه امثال سایت شما اموزش برنامه نویسی وینفون رو شروع کنند و در توسعه نرم افزاری این سیستم عامل تلاش کنند مطمئن باش سهمش از بازار موبایل تو کل دنیا رشد خواهد کرد
حالا خود دانید ؟ انقدر این دست اون دست کنید تا کار از کار بگذره تا کاربر فارسی به دلیل کم بودن تنوع در برنامه های فارسی زبان بیخیال این محصول بشه و وینفون شکست بخوره

  mozahem
  💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

  دوست عزیز شما چه برنامه ای میخواهی بنویسی؟ شما زمانی که میتونی از برنامه نوشته شدت پول در بیاری چرا بیای واسه ویندوز فون کلا محدوده بنویسی خوب میری واسه اندروید و ای او اس مینویسی که پولی به جیبت بزنی … در ضمن مگه ما باید واسه شرکتی که استورش روی ما بسته برنامه بنویسیم که رشد کنه واقعا ما با این کار شاید ما اوج بهروز و ثو ق بودن رو در حق این شرکت داد کردیم

yahya
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴

ANDRAIDIHA همین که شما تو این سایت اومدین و چرتو پرت میگین نشون میده کهWINPHONE پیشرفت کرده !

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,