kantar-europe-eu5-may-2015

ویندوز فون از آغاز ورود خود به بازار ها همیشه حرکتی لاک پشتی برای افزایش سهم خود داشته. اما این حرکت تقریبا،  همیشه پایدار بوده. طبق آخرین گزارشات مرکز Kantar، بازار اندروید در اروپا افول داشته و ویندوز فون هم به ios پیوسته تا با هم از کاهش سهم اندروید استفاده کنند. با وینفون همراه باشید.

در یک نگاه مجزا به میزان افزایش سهم ویندوز فون در تک تک کشور های اروپایی باید به عرضتان برسانیم که سیستم عامل موبایل مایکروسافت با افزایشی 1.6 درصدی در آلمان به میزان 7.5 درصد رسیده، این رقم در بریتانیا 10 درصد است که افزایشی 0.8 را نشان می دهد. ویندوز فون با 0.9 درصد افزایش به 11.1 درصد در فرانسه دست یافته و با افزایش نسبتا خوب 4.1 درصدی در ایتالیا، به 13.9 درصد رسیده است. ویندوز فون تنها در اسپانیا افت داشته و سهم آن با کاهشی 3 درصدی به 2.4 درصد از بازار این کشور رسیده است.

این ارقام که به نوعی موفقیت های نسبی را برای ویندوز فون منعکس می کنند، که احتمالا متوجه لومیا 640 و برادر بزرگ تر آن هم هستند. بازار فروش بالارده و پرچم دار ها هم به صورت عمومی کاهش داشته است، این اتفاقات پس از فصل تعطیلات رخ داده اند.

در دیگر کشور ها نظیر ایالات متحده، ویندوز فون با افزایشی جزئی به 3.5 درصد از بازار این کشور بسنده کرده. در چین هم کاهش کوچکی اتفاق افتاده و سهم ویندوز فون به 1.1 درصد رسیده است. ویندوز فون در استرالیا دارای سهم 6.3 درصدی است که نشان از کاهش سهم این پلتفرم دارد. همچنین در ژاپن، سهم ویندوز فون فقط 0.1 درصد است. ولی در یک مقایسه کلی، ویندوز فون نسبت به سال قبل، 1.5 درصد رشد داشته است.

تصاویر خود گویای همه چیز هستند:

kantar-May-2015ویندوز فون با اینکه هنوز تبدیل به یک خطر جدی برای پلتفرم های سابق نشده، اما به نظر می رسد ویندوز 10 موبایل خواهد توانست زنگ خطر را برای اندروید و IOS به صدا در آورد، همان طوری که از همین حالا هم بسیاری ویندوز 10 موبایل را رقیبی جدی برای سایر پلتفرم ها می بینند. به هرحال به دور از مقایسه سهم بازار و آمار فروش، امیدواریم ویندوز 10 موبایل همه نیاز های ما کاربران را پوشش دهد.

منبع: WMPOWERUSER

منبع :

WMPOWERUSER

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علی خروج
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

بعد ویندوز۱۰موبایل اگه این ۹.۵درصد به سی درصد برسه بسه واسه رقابت نمیگم واسه این میگم لااقل شرکتای نرم افزاری دیگه همزمان نرم افزارشونو واسه ویندوزفون هم میزنن و کیفیتشم با پلتفرم های دیگه یکی میشه

پوریا
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

افق روشنی در پیش روی ویندوز10موبایل می بینم………..جمله سنگین بود هنگروید رفت هواخوری

میلاد
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

بقیه با استور مشکل ندارند؟ نه میشه دانلود کرد نه آپدیت

    mojtaba KA
    پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

    من با نت رایتل دانلود میکنم و هیچ مشکلی ندارم

محمد
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

تو ایتالیا داریم از ios میزنیم جلو

nitro
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

آندروید به زودی میره تو گور سیمبین میخابه

مهدی
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

اینکه این سه غول نرم افزاری باهم رقابت دارند هم برای خودشون خوبه و هم برای مصرف کننده ها،،ولی غرض ورزی بعضی سایتها خیلی بی انصافیه،،

Amiram
پاسخ دهید جمعه 13 تیر 1394

ولی اندرویدم خداییش خیلی زیاده هاا

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,