App Intro

امروزه بازی‌های زیادی با کاراکترهای زامبی ساخته می‌شوند که برخی از آن‌ها محتوی ترسناک و برخی دیگر فانتزی و خنده دار دارند، در استور ویندوز نیز از این دست بازی‌ها بسیار یافت می‌شود که یکی از آن بازی فانتزی zombie ragdoll است که در این مطلب می‌خواهیم آن را به شما عزیزان معرفی کنیم، پس با وینفون همراه باشید.

Zombie Ragdoll (2)

در این بازی که بیشتر یک بازی انتقام‌جویانه است به شما فرصت این داده می‌شود که هرگونه که مایل هستید از زامبی‌ها انتقام گرفته و آن‌ها را نابود سازید، شما در این بازی سلاح‌های مختلفی را در هر مرحله مشاهده خواهیم کرد که باید با آن‌ها زامبی‌ها را نابود سازید، هر یک از سلاح‌ها در جایی از منطقه بازی قرار گرفته‌اند و شما باید زامبی‌هایی که در توپ قرار گرفته‌اند را به طرف آن سلاح‌ها پرتاب کنید تا به آن‌ها برخورد و نابود شوند، در واقع شما زامبی ها را به هر سمت و سلاحی که بخواهیم پرتاب شلیک می‌کنید.

Zombie Ragd

از نکات مثبت این بازی گیم پلی بسیار آسان است که به راحتی با یک دست می‌توانید با آن سرگرم شوید و از کشتن زامبی‌ها لذت ببرید، گرافیک و صدا گذاری بازی نیز بسیار مناسب است و به جذابیت بازی افزوده است. برخلاف بسیاری از بازی‌های دیگر بازی zombie ragdoll دارای مرحله‌های زیادی است و شما با ۱۶۰ مرحله متنوع رو به رو خواهید شد.

اگر به بازی‌های سبک زامبی علاقه دارید ما به شما این بازی را پیشنهاد می‌کنیم.

توجه: از این پس منتظر بازی ها و نرم افزارهای معرفی شما از سوی شما عزیزان هستیم، لطفا قبل از پیشنهاد بازی مورد نظر با یک جستجوی کوتاه در وبسایت از این که قبلا آن برنامه یا بازی در سایت معرفی نشده است اطمینان حاصل کنید.

دانلود
اطلاعات
  • منتشر کننده : RV AppStudios
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع : وینفون
1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,