مایکروسافت در ماه ژوئن اعلام کرد که بازی مبارزه‌ای رایگان Killer Instinct عنوان انحصاری فروشگاه ویندوز، به استیم می‌آید. این اتفاق هنوز رخ نداده است اما مدیر اجتماعی آقای Rukari Austin امروز در KI forums گفتند هنگامی که این بازی به استیم بیاید، از قابلیت کراس‌پلی(بازی متقابل) بین ویندوز ۱۰ و اکس باکس وان هم پشتیبانی می‌کند. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

آقای Rukari Austin نوشته بودند که :

وقتی که شما آخرین به‌روزرسانی محتوایی بازی Killer Instinct را دانلود کنید، بدون شک چیز خاصی را متوجه خواهید شد. پس ما می‌خواهیم قبل از این که شما شوکه شوید، اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم. در واحد کنترل بازی سوییچی قرار داده شده که شما با آن می‌توانید چیزی را که همیشه به دنبالش بودید، پیدا کنید. بله، کراس پلی ! این هم تاییدیه ما برای کسانی که Killer Instict را بازی می‌کنند. ما در این مورد بسیار هیجان داریم و تا چند هفته دیگر این بازی بر روی استیم می‌رود.

از آن‌جا که این گزینه هنوز در دست آزمایش است، امکان دارد که همیشه در دسترس نباشد ولی این امر هیچ تاثیری در بازی شما بر روی سرورهای Killer Instinct و بین اکس باکس وان و ویندوز ۱۰ ندارد.

متاسفانه هیچ تاریخ دقیقی مبنی بر عرضه این بازی بر روی استیم وجود ندارد ولی همانطور که در متن اشاره شد تا چند هفته دیگر این بازی بر روی استیم هم قابل اجرا خواهد بود.

نظرات خود را در این‌باره با ما درمیان بگذارید.

 

منبع :

PCGAMER

322 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,