xbox-one-kinect-front

حسگر حرکتی مایکروسافت با نام کینکت، به تازگی با دریافت یک به روز رسانی، تا حدود زیادی با ویندوز ۱۰ و پلتفرم یونیورسال ادغام شده است. مایکروسافت در نظر دارد تا این دستگاه را هرچه بیش‏تر با پلتفرم یونیورسال ادغام نماید و به روز رسانی هایی را نیز در قالب به روز رسانی سالگرد که از تابستان عرضه شد، ارائه داده است.

طبق جزییاتی که وبلاگ WinBuzzer اعلام کرده است. هم اکنون کینکت می تواند به عنوان یک دوربین وب‏کم RGB عادی در اسکایپ و ویندوز ۱۰ رایانه مورد استفاده قرار بگیرد. در حالی که حسگر کینکت توانایی عملکرد به عنوان دوربین ویندوز Hello را دارد، برای این کار نیاز به ایجاد تغییراتی در رجیستری وجود دارد. با به روز رسانی جدید برای درایور کینکت ۲ این دستگاه قابلیت پیدا کرده است تا هم به عنوان وب‏کم و هم به عنوان حسگر زیستی جهت استفاده در ویندوز Hello قرار گیرد.

این به روز رسانی همچنین API های جدیدی را برای استفاده از شناسایی استخوان بندی، عمق میدان و… در اپ استور ویندوز برای اپلیکیشن‏ها و بازی‏ها برای رایانه و اکس باکس معرفی کرده است.

بالاخره می توان اشاره کرد که به روز رسانی تابستان برای اکس باکس، ویژگی های کینکت در ویندوز، در جهت اپلیکیشن‏های یونورسال را فعال کرده است. اپ‏های رسانه ای، تصویر برداری و… می توانند از این وسیله به عنوان دوربین RGB کینکت مانند یک وب‏کم معمولی استفاده کنند. به عنوان مثال می توان از کینکت برای مکالمات از طریق اسکایپ بهره برد.

در حالی که استودیو مایکروسافت تلاشی برای ارائه بازی‏های جدید جهت استفاده از کینکت نمی‏کند، تلاش شرکت برای ادغام این دستگاه در ویندوز ۱۰ رایانه و اکس باکس نشان از باور آن ها به توانایی‏های کینکت دارد. می توان امید داشت که در آینده کینکت جدیدی توسعه پیدا کند؟ باید صبر کرد تا دید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
kamran950XL
پاسخ دهید دوشنبه 16 آبان 1395

سلام
صبحتون بخیر
من احساس می کنم این جمله یک غلط املایی داره
می توان عمید داشت که در آینده کینکت جدیدی توسعه پیدا کند؟ باید صبر کرد تا دید.
می توان امید داشت که در آینده کینکت جدیدی توسعه پیدا کند؟ باید صبر کرد تا دید.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,