carlsen-v-karjakin

Magnus Carlsen پادشاه شطرنج جهان، هفته آینده در رقابتی حساس و مهم بایستی به مصاف رقیب دیرینه ی خود برود و از عنوان قهرمانی جهان خود دفاع کند و اکنون نگران حملات هکری این روزهای روس هاست و از مایکروسافت برای جلوگیری از این حملات و کمک به حفظ اطلاعاتش کمک خواسته است. با وینفون همراه باشید.

مگنوس ۲۶ ساله  لقب موتسارت شطرنج را به دوش می کشد، او در طی ماه ها اخیر با رایانه های بسیار قدرتمند شطرنج برای ۱۲ مسابقه ی نفس گیر پیش رو با Sergey Karjakin استاد بزرگ مشهور روسیه تمرین کرده است. افزایش حملات هکرهای روسی یک هفته قبل از مسابقه ی این دو بسیار مهم است، چرا که درز اطلاعات روش بازی ها، او را درمعرض شکست قرار می دهد.

هکرهای روسی مدتیست که مایکروسافت را به دردسر انداخته اند، هکرهایی که به اذعان مقامات مایکروسافت از طرف دولت هستند و در حال حاضر نیز به دنبال اطلاعات مگنوس برای هموطن خود هستند. سرگی کاریاکین که رکورد جوان ترین استاد بزرگ جهان را در دست دارد، به شدت مورد حمایت ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه است و  با تجزیه و تحلیل اطلاعات می تواند برد خود را تا حدود زیادی تضمین کند.

هانسن یکی از مدیران مایکروسافت نروژ در پی نگرانی و درخواست کارلسن درباره مبارزه با هکرها و حفظ اطلاعات او اطمینان داده است که از اطلاعات تمرینی حیاتی و مهم هموطن خود حفاظت می کنند و محیط تمرینی موتزارت شطرنج کاملا امن است و او می تواند با خیال راحت برای رقابت قهرمانی جهان در ۱۱ نوامبر آماده شود.

۱۴۵۹۳۳۷۴۰۷-photo_2016-03-30_15-59-39

 کارلسن در دیدارهای رسمی فکری برابر کاریاکین ۳ پیروزی، ۱۴ تساوی و یک باخت به دست اورده است و به دنبال برد بعدی خود است.
به نظر شما قهرمان امسال شطرنج جهان چه کسی خواهد بود؟

منبع :

TELEGRAPH

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Bdbdhdhhdhdjdj
پاسخ دهید یکشنبه 15 آبان 1395

روسیه تو دنیا حرف اول هکری میزنه و همه ی اطلاعات مهم هر کشوری رو سرقت میکنه

Mehrzad..
پاسخ دهید یکشنبه 15 آبان 1395

احسان قائم مقامی اول میشه 😁👍😁

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,