بازی Kingdom Hearts 3

همان طور که اطلاع دارید، بازی Kingdom Hearts 3 حدودا یک ماه پیش توسط شرکت اسکوئر انیکس به دست کاربران رسید. این نسخه از این مجموعه‌ی پرطرفدار و قدیمی، برای اولین بار برای یکی از پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت منتشر شده و به نظر می‌رسد که استقبال پرشور آن‌ها را به دنبال داشته است. به طور کلی، بازی در زمان عرضه‌ی خود با نظرات و نقدهای مثبت منتقدان و گیمرها رو به رو شد و توانست به وعده‌های خود عمل کند. حال تتسویا نومورا، کارگردان بازی Kingdom Hearts 3، به‌ تازگی اعلام کرده است که تا پایان سال 2019 یک بسته گسترش دهنده بزرگ داستانی برای این بازی عرضه می‌شود.

یک ماه پیش بازی Kingdom Hearts 3 روانه‌ی بازار شد و توانست نظرات مثبت منتقدان و کاربران را به‌ خود جلب کند. حال در این میان تعدادی از بازیکنان منتظر بسته‌های گسترش دهنده بازی هستند. تتسویا نومورا، کارگردان Kingdom Hearts 3، در مصاحبه‌های قبلی خود به این مورد اشاره کرده بود که بسته‌های گسترش دهنده مختلفی را برای این بازی در نظر گرفته‌اند. با توجه به اخبار منتشر شده، تتسویا نومورا در جدیدترین گفت‌ و گوی خود با سایت ژاپنی Dengeki Online اعلام کرده است که یک بسته گسترش دهنده پولی برای Kingdom Hearts 3 عرضه می‌شود.

همچنین در ادامه‌ی این مصاحبه مشخص شده است که تیم سازنده یک حالت کریتیکال هم برای بازی در نظر گرفته‌ است. متاسفانه اعلام نشده است که آیا این حالت جزو بسته‌‌های گسترش دهنده پولی یا رایگان بازی به‌ حساب می‌آیند. در خلاصه‌ی این مصاحبه آمده است که فروش بازی Kingdom Hearts 3 از حد انتظار شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و تتسویا نومورا بالاتر بوده است. از این رو او سخت در تلاش است تا بسته گسترش دهنده بازی را آماده کند. حالت کریتیکال کینگدام هارتس 3 دارای تغییرات در ساختار بازی است و فقط به سخت‌تر شدن دشمنان ختم نمی‌شود. کاربران با تجربه‌ی این حالت لحظات خوبی را سپری خواهند کرد.

بر خلاف نسخه‌های پیشین Kingdom Hearts 3 فاقد نسخه Final Mix است. به‌ عبارتی تیم سازنده از طریق بسته‌های گسترش دهنده مختلف، سعی دارد محتویات تازه‌ای را به بازی اضافه کند. بعضی از این بسته‌های گسترش دهنده رایگان هستند که به مرور زمان در دسترس کاربران قرار داده می‌شوند. این در حالی است که بسته‌های گسترش دهنده پولی کینگدام هارتس در قالب یک بسته‌ بندی در دسترس مخاطب قرار داده می‌شوند.

جهان داستان اسباب بازی، جهان مورد علاقه تتسویا نومورا به‌ حساب می‌آید که دو سال نوشتن داستان این قسمت زمان برده است. همچنین نومورا به دفعات مختلفی از استودیو پیکسار دیدن کرده است تا بتواند داستان جهان داستان اسباب بازی را به‌ بهترین شکل ممکن پیاده سازی کند. از طرفی ایده پشت Rage Form در Kingdom Hearts 3 نسبت به Anti Form در Kingdom Hearts 2 متفاوت بوده است. از این رو سورا به‌ دلیل خشمی که دارد، در حالت برسرکر قرار می‌گیرد.

با توجه به پایان مخفی Kingdom Hearts 3، تئوری‌های مختلفی به‌وجود می‌آیند، اما با توجه به سخنان نومورا، هنوز اطلاعات کافی‌ وجود ندارند که بتوانیم آن‌ها را به‌ درستی درک کنیم. بازی مذکور هم اکنون برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس است.

منبع :

DUALSHOCKERS

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,