به تازگی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، سازنده عنوان Kingdom Hearts III گیم پلی جدیدی را از این عنوان منتشر کرده است.

در چند روز گذشته و در جریان نمایش توکیو گیم شو (Tokyo Game Show 2018) شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) بخش ‌های بیشتری از ویژگی‌ها و مکانیک‌ های گیم‌پلی عنوان مورد انتظار Kingdom Hearts III را به نمایش گذاشت که ظاهرا دارای تفاوت هایی با نسخه آزمایشی این عنوان دارد.

در ابتدا این ویدئو شما گیم پلی عنوان Kingdom Hearts III در دنیای مجموعه انیمیشن اسباب بازی ها (toys) را تماشا می‌کنید که در آن با یکی از باس‌فایت های آن نیز به مبارزه می‌پردازد. در ادامه این ویدئو شاهد دنیای انیمیشن Frozen هستیم، دنیایی که فوق‌العاده پرجزئیات و زیبا طراحی شده است و در انتهای شاهد مبارزه شخصیت اصلی این عنوان با سه پرنده یخی هستیم که در همین لحظه سلاح Sora به دو تفنگ تبدیل می‌شود و پس از آن به طور ناگهانی به صورت یک موشک‌انداز قدرتمند در می‌آید. شما می‌توانید جدیدترین گیم‌پلی منتشر شده از عنوان مورد انتظار را در ادامه مشاهده کنید.

ویدئو دیگری نیز از این عنوان منتشر شده است. این ویدئو با این‌که تنها کمی بیشتر از ۳۰ ثانیه است اما نوید یک نبرد جذاب با شخصیت Aqua را می‌دهد که برای طرفداران این مجموعه قطعاً بسیار جذاب خواهد بود. ظاهراً وی به سمت تاریکی کشیده شده و قرار است تا سد راه قهرمانان بازی شود. این تیزر کوتاه با موسیقی‌ای همراه شده که کاملاً مناسب اتمسفر این مبارزه است. در ادامه می‌توانید ویدئو کوتاه منتشر شده از مبارزه شخصیت Aqua با  قهرمانان این عنوان را مشاهده کنید.

عنوان Kingdom Hearts III در تاریخ سه شنبه ۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر با ۲۹ ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌ های پلی‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد که این عنوان دارای مبارزات جذاب و هیجان‌انگیزی خواهد بود. به محض دریافت اخبار بیشتر آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

نظر شما راجب عنوان Kingdom Hearts III چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,