پیش از این که متن اصلی خبر را آغاز کنم باید این توضیح را بدهم که مجله‌ای به اسم Famitsu هر هفته لیست مورد انتظار‌ترین بازی‌های هفته در کشور ژاپن را به انتشار می‌رساند که بررسی و مرور نتایج آن هر از گاهی، می‌تواند جذاب باشد تا شما هم کمی با سلیقه مردم ژاپن بیشتر آشنا شوید و بفهمید که مردم این کشور بیشتر منتظر چه بازی‌هایی هستند. طریقه اعلام مورد انتظار‌ترین بازی‌های هفته هم به این شکل است که خوانندگان این مجله با رای دادن به بازی مورد علاقه خود، آن را انتخاب می‌کنند.

هم‌اکنون آخرین نتایج به دست آمده از آرای خوانندگان مجله ژاپنی Famitsu که به صورت هفتگی به انتشار می‌رسد، منتشر شده است. در جدول هفته‌ی گذشته این مجله، عنوان Kingdom Hearts 3 مغلوب عنوان محبوب Super Smash Bros. Ultimate شده بود اما این هفته این بازی نقش آفرینی توانست یکبار دیگر به صدر این جدول بازگردد و به عنوان مورد انتظارترین بازی هفته گذشته در ژاپن شناخته شود.

همانطور که اشاره شد، این هفته عنوان Kingdom Hearts 3 توانست در صدر این جدول قرار بگیرد و با کنار زدن عنوان نقش آفرینیِ به شدت مورد انتظارِ Final Fantasy 7 Remake که در جایگاه دوم قرار گرفت، به این عنوان دست پیدا کند. در این بین هم عنوان Super Smash Bros. Ultimate که هفته گذشته مورد انتظارترین بازی هفته از دید خوانندگان مجله Famitsu بود، این هفته به رتبه سوم رسید تا روند خوب خود در هفته‌های گذشته را همچنان حفظ کرده باشد.

سایر عناوین در بین ۵ بازی مورد انتظار، تغییری نکرده‌اند و Persona Q2 همچنان در رتبه چهارم قرار دارد و Resident Evil 2 هم با قرار گرفتن در جایگاه پنجم، در تعقیب آن قرار گرفت. این در حالی است که عنوان Devil May Cry 5 هم توانست یک بار دیگر به جمع ۱۰ بازی موردانتظار بازگردد و در رتبه هفتم خودش را جای دهد در حالی که عنوان  Bayonetta 3 نیز جایگاه دهم هفته‌ی قبل خود را همچنان حفظ کرد.

برخی دیگر از جایگاه‌های این جدول نیز بدین ترتیب پر شده که عنوان Code Vein در رتبه نهم قرار گرفته تا خطر بیرون رفتن از بین ۱۰ بازی مورد انتظار در ژاپن را بیخ گوش خود حس کند و همینطور God Eater 3 هم رتبه ششم این جدول را برای خود به دست آورد. سایر رتبه‌های این جدول و بازی‌های آن را نیز می‌توانید در زیر مشاهده کنید. نتایج به دست آمده از این جدول حاصل رای گیری از تاریخ ۱۳ سپتامبر تا ۱۹ سپتامبر بوده است. اعدادی را که پیش از نام هر بازی می‌بینید، نشان دهنده تعداد آرای آن است.

1. Kingdom Hearts III – 668
2. Final Fantasy VII Remake – 660
3. Super Smash Bros. Ultimate – 560
4. Persona Q2 – 506
5. Resident Evil 2 – 440
6. God Eater 3 – 273
7. Devil May Cry 5 – 267
8. Romancing SaGa 3 – 243
9. Code Vein – 241
10. Bayonetta 3 – 237

منبع : وینفون
964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,