در نتایج به دست آمده از نظر سنجی‌ مورد انتظار‌ترین بازی هفته در ژاپن در هفته گذشته دیدیم که خوانندگان مجله Famitsu عنوان Kingdom Hearts 3 را به عنوان مورد انتظارترین بازی هفته در این کشور انتخاب کردند. در حقیقت این بازی با به دست آوردن جایگاه عنوان Final Fantasy 7 Remake به این جایگاه رسید که این هفته باز هم این دو بازی جایگاه خود را با هم عوض کردند تا شاهد نتایج متفاوتی نسبت به هفته گذشته باشیم. بقیه این لیست را در ادامه بررسی می‌کنم.

پس از این که عنوان Final Fantasy 7 Remake جای خود را با Kingdom Hearts 3 در رتبه‌های اول و دوم تغییر داد، عناوین Resident Evil 2 و Persona Q2 نیز جای یکدیگر را گرفتند طوری که اولی به رتبه چهارم دست پیدا کرد و بعدی هم پس از آن در جایگاه پنجم قرار گرفت. با این حال عنوان Super Smash Bros. Ultimate نیز توانست جایگاه سوم خود را همچنان حفظ کند و عنوان Pokemon: Lets Go Pikachu و Lets Go Eevee نیز بار به دیگر جمع ۱۰ بازی مورد انتظار بازگشت و نزدیک مرز، در جایگاه نهم این لیست قرار گرفت تا پس از Dragon Guest Builders رده هشتمی، با ۱۹ رای بیشتر قرار بگیرد.

با این وجود عنوان God Eater 3 به رتبه ششم رسید که درست مانند هفته گذشته توسط Ace Combat 7 تعقیب شده است. عنوان انحصاری نینتندو سوییچ تحت عنوان Shin Megami: TenseiV نیز لب مرز در رتبه دهمِ مورد انتظارترین بازی‌های هفته در ژاپن قرار گرفت. شما در ادامه می‌توانید لیست کامل ۱۰ بازی مورد انتظار این هفته در ژاپن را مشاهده کنید. تمامی این رای‌ها از تاریخ ۲۰ تا ۲۶ سپتامبر جمع آوری شده و از خوانندگان مجله Famitsu به دست آمده است.

1. 800 votes  Final Fantasy VII Remake
2.  Kingdom Hearts III – 692 votes
3. Super Smash Bros. Ultimate – 618 votes
4.  Resident Evil 2 – 541 votes
5. Persona Q2 – 537 votes
6. God Eater 3 – 304 votes
7.  Ace Combat 7 – 296 votes
8. Dragon Quest Builders 2 – 295 votes
9. Pokemon: Let’s Go, Pikachu / Eevee – 276 votes
10.  Shin Megami Tensei V – 273 votes

منبع : وینفون
964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,