FVHSHS جدیدترین اخبار بازی، در جریان نمایشگاه توکیو گیم شو 2018 (Tokyo Game Show 2018)، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix)، سازنده و ناشر بازی Kingdom Hearts 3، یک رویداد برگزار کرد که در آن گیم‌پلی بازی Kingdom Hearts 3 به نمایش درآمد. در ادامه ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید.

این بازی مملو از شخصیت‌های محبوب (چه فیلم و چه بازی) است که در سال‌های اخیر به یاد ماندنی‌ترین خاطراتمان را با آن‌ها خلق کرده‌ایم. از این شخصیت‌ها می‌توان به، کریستوف (Kristoff)، اُولاف (Olaf)، اِنا (Anna) و حتی گوزن دوست داشتنی کریستوف یعنی سوِن برگرفته شده از انیمیشن Frozen، راپانزِل (Rapunzel) برگرفته شده از انیمیشن Tangled، مایک وازوفسکی (Mike)، سالی (Sully) و دختر کوچولوی دوست داشتنی بوو (Boo) برگرفته شده از انیمیشن .Monsters Inc، وودی (Woody) و باز لایت‌یر (Buzz Lightyear) برگرفته شده از انیمیشن Toy Story و کاپیتان جک سپارو (Jack Sparrow) و خدمه وفادارش برگرفته شده از فیلم Pirates of the Caribbean اشاره کرد. در این بازی می‌توانید در جهان‌های مختلفی از شخصیت‌های دیزنی نظیر Pirates of the Caribbean و Big Hero 6 و… قرار بگیرید و دشمنان خود را از بین ببرید. همچنین می‌توانید سوار وسایل نقلیه و شخصیت‌های مختلفی نظیر بی‌مکس شوید که لذت مبارزه کردن را دوچندان می‌کند.

در این ویدیو شاهد مبارزه شخصیت آکوا (Aqua)(که در نسخه Kingdom Hearts: Birth by Sleep با آن آشنا شدیم) با پروتاگونیست اصلی بازی یعنی Sora هستیم. تاریکی Aqua را فرا گرفته و او را تبدیل به یکی از باس فایت‌های بازی کرده است. آخرین دیدار ما با شخصیت Aqua در نسخه‌های Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep – A Fragmentary Passage و Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue بود. سفر او در Realm of Darkness با مبارزاتی سخت در مقابل Heartless همراه بوده و ظاهرا تمام تلاش خود را برای اجتناب از فساد شدن در تاریکی انجام داده است. با این حال، علی رغم اینکه به نظر می‌رسد King Mickey او را نجات داده است اما آکوا در این سفر بدون خسارت بیرون نیامده و عواقبی تاریک او را دربر گرفته است.

با این حال، به نظر می‌رسد که آکوا با سورا، دونالد و گوفی همراه می‌شود تا هفت نگهبان نور را برای مبارزه با سازمان Organization XIII گردهم آورد. بازی Kingdom Hearts 3 در تاریخ 9 بهمن 1397 (29 ژانویه 2019 میلادی) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه و منتشر می‌شود. علاقه مندان از هم‌اکنون می‌توانند این بازی را برای کنسول‌های خود پیش‌خرید کنند. در ادامه با رفتن به لینک پایین، مبارزه آکوا با سورا را مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1916&v=tORuUe1oIUQ

منبع :

GAMINGBOLT

237 پست
رسول امینی
Played My First Game In 2005 Which It Was Resident Evil 4, A Huge Fan Of Video Games And Spend A Lot Of Time On Playing. On My Spare Time I Write Articles For WinPhone
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,