Kung-Fu for Kinect34

مدت زیادی است که شاهد بازی جدید مخصوص کینکت در استور اکس باکس وان نیستیم و ندرت توسعه دهندگان به فکر ارائه بازی های جدید سازگار با کینکت می افتند، با این حال به تازگی بازی جدیدی با نام Kung-Fu For Kinect برای علاقه مندان به بازی های وابسته به کینکت ساخته شده است که هم اکنون کاربران می توانند آن را پیش خرید کنند. 

Kung-Fu for Kinect

این بازی همانطور که از نامش مشخص است یک بازی مبارزه ای است که شما را به داستان کتاب کمیک تبهکاران می برد و باید با دشمنان مبارزه کنید، به راحتی با حرکات بدن خود همچون مشت و پا زدن آن ها را از بین ببرید، در بازی شما امکانات و حرکات بیشتری نیز در اختیار دارید به طور مثال می توانید با جهش به سوی دشمنان و همچنین احضار رعد و برق و پرتاب تیرهای آتشین آن ها را نابود سازید.

Kung-Fu for Kinect2

این بازی برای تمامی گروه های سنی مناسب و دارای ۲۲ مرحله چالش بر انگیز است، همچنین برای افزایش جذابیت بازی ۹ مرحله تکراری برای آن در نظر گرفته شده است، اگر از علاقه مندان به بازی های کینکت هستید هم اکنون می توانید Kung-Fu For Kinect را با قیمت ۱۹.۹۹ پیش خرید کنید، این بازی تنها ۳.۳۲ گیگابایت حجم خواهد داشت. کاربرانی که این بازی را پیش خرید کنند از ۱۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند بود، همچنین قابل ذکر است که عرضه نهایی بازی در تاریخ ۲۴ ژوئن انجام خواهد شد.

در ادامه شما را به دیدن تریلر این بازی دعوت می کنم

منبع :

MSPOWERUSER

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,