ما تایید رسمی منتشر شدن Spotify برای اکس باکس وان را دریافت کردیم. در این هفته در اکس باکس، Larry Hryb که بیشتر با نام Major Nelson شناخته می شود، در هنگام آموزش چگونگی تغییر پس زمینه اکس باکس وان خود “Spotify Music – for Xbox” را باز کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در گوشه سمت چپ پایین ویدئو مشاهده می کنید که برنامه در پس زمینه در حال اجرا است. علاوه بر این Major Nelson سلیقه ی خوبی دارد و او به موسیقی متن Fable گوش می دهد. ما یک عکس از ویدئو را برای راحتی شما گرفته ایم، زیرا بیایید صادق باشیم که هیچ کس به خاطر چند ثانیه کل ویدئو را نمی بیند.

Spotify قطعا به اکس باکس وان می آید و این ۲ سال طول کشید اما در نهایت می توانیم از بهترین سرویس موسیقی لذت ببریم. صاحبان پلی استیشن اصلا خوشحال نیست زیرا فکر می کردند برنامه برای همیشه انحصاری خواهد بود.

من تصور می کنم اعلامیه Spotify برای Gamescom 2017 ساخته می شود. به هر حال با این نکته که الان به بیرون درز کرده  است، شاید هفته بعد به یک نسخه پیش از موعد دسترسی داشته باشیم. ما به زودی اطلاعات بیشتری دریافت می کنیم، همچنین یک پیام رسمی برای مایکروسافت ارسال کردیم و در صورتی که پاسخی دریافت کنیم آن به شما اطلاع می دهیم.

منبع :

MSPOWERUSER

831 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,