xbox-one-preview

اکس باکس وان همچنان در نسخه بیلد، به‌روزرسانی‌های متعددی دریافت می‌کند و در آخرین به‌روزرسانی که آن را به ورژن rs1_xbox_rel_1608.160723-1903 می‌رساند، ویژگی‌های جدیدی اضافه‌شده است. برای اطلاع از جزییات این به‌روزرسانی با ما همراه باشید.


با این به‌روزرسانی، نرم‌افزارهای یونیورسال به حافظه‌های خارجی نیز قابل‌انتقال هستند و همچنین نرم‌افزار پادکست Cast با رفع باگ همراه بوده است. بنابرانچه که در انجمن‌ها توسط کاربران گزارش‌شده است، تغییرات زیر در این نسخه به چشم می‌خورد:

بهبودها:

Cast – مشکل بارگذاری نرم‌افزار Cast و اجازه sign in و نصب دوباره نرم‌افزار حل‌شده است.
Installation – مشکل خطای نرم‌افزارهای نصب‌شده بر روی حافظه جانبی حل‌شده است و اکنون می‌توانید نرم‌افزارهای نصب‌شده روی حافظه جانبی خود را اجرا کنید.
Profile – در حال در حال حاضر خرید گیمرتگ برای کاربران در دسترس قرارگرفته است و کاربران غیر آمریکایی مشکلی از این بابت ندارند.

xbox-preview-cast

مشکلات شناخته‌شده:

اسکایپ – همچنان در اسکایپ قادر به پاسخ تماس از طریق اعلانیه وجود نیستید.
Netflix – اگر Netflix توسط کاربر دیگری بر روی کنسول نصب‌شده باشد، ممکن است شما در هنگام اجرا و یا استفاده آر آن با پیغام خطای “آیا شما دارای این بازی یا برنامه هستید؟” روبه‌رو شوید.
پروفایل – در هنگام انتخاب “Add new” برای افزودن یک پروفایل جدید، رابط پروفایلِ افزودن، ممکن است تا ۳۰ ثانیه طول بکشد که ظاهر شود.
کرتانا – هنگام استفاده از یک‌زبان که کرتانا از آن پشتیبانی نمی‌کند، شما هنوز هم ممکن است که به کرتانا در متن ارجاع داده شوید.
پین کردن – هنگامی‌که شما در صفحه‌ی اصلی فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و موزیک‌ها را پین کرده‌اید، زمانی که به‌روزرسانی جدیدی برای آن برنامه نصب شود، آن‌ها را از صفحه‌ی اصلی محو خواهند شد. برنامه‌های پین شده‌ی دیگر در صفحه‌ی اصلی، باقی می‌مانند.
بازی‌ها و نرم‌افزارهای من – ممکن است شما در هنگام تلاش برای بارگذاری مرحله‌ی آمادگی برای نصب تعداد زیادی از بازی‌های دیجیتال و برنامه‌ها، با خطایی روبه‌رو شوید.
تقویم ارتباطی – در حال حاضر در جزئیات رویدادهای تقویم ارتباطی، لینک به استور کار نمی‌کند.
تیم اکس باکس با به‌روزرسانی‌های متعدد در نسخه بیلد در حال تلاش برای تکمیل این نسخه برای به‌روزرسانی تابستان هستند تا بتوانند برای عموم و با کمترین مشکل عرضه کنند. حرکت این تیم روبه‌جلوست و اگر مشکلات باگ‌های کوچک را در نظر نگیریم، به‌روزرسانی‌ها خوبی برای اکس باکس عرضه‌شده است، و تا به‌روزرسانی تابستانی زمان بسیار کمی مانده و قطعاً این باگ‌های کوچک برطرف خواهد شد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هادی
پاسخ دهید سه شنبه 4 مرداد 1395

گفتی مشکل برنامه های یونیورسال، یاد خدا بیامرز “آموزش برنامه نویسی یونیورسال” افتادم! 🙁

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,