_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر جدید عنوان LEGO the Incredibles منتشر شد.

عنوان LEGO The Incredibles به شما ماموریت های مختلفی را در دنیای گسترده بر ضد شخصیت های منفی فرنچایز های مختلف قرار می‌دهد.

استودیو TT Games تریلر جدیدی را از عنوان LEGO the Incredibles منتشر کرده است که جهان بازی و شخصیت های منفی این عنون را به شما معرفی می‌کند.

آخرین تریلر جدیدترین عنوان فرنچایز LEGO بر روی جهان باز و ماموریت های این عنوان تمرکز دارد. مانند نسخه های پیشین این فرنچایز، عنوان LEGO the Incredibles نیز جهان گسترده و بزرگی را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ در این عنوان شما با انجام ماموریت هایی به نام CrimeWaves در بازی پیشرفت می‌کنید و با شخصیت های منفی و باس های این عنوان به مبارزه می‌پردازید. شما می‌توانید ویدئو منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

همانطور که در تریلر منتشرشده مشاهده کردید، شما با شخصیت های منفی همچون Syndrome، The Underminer و شخصیت های انیمیشن جدید همین مجموعه یعنی The Incredibles 2، به مبارزه می‌پردازید. هر کدام از این شخصیت ها بخشی از شهر را به دست دارند و شما پس از گذراندن تعدادی مشخصی از ماموریت های CrimeWaves به مبارزه با صاحب آن منظقه می‌پردازید و پس از شکست دادن آن،‌ منطقه را پس می‌گیرید.

LEGO the Incredibles در تاریخ 15  ژوئن برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,