واتس اپ در نسخه بتا، ویژگی هایی را توسط توسعه دهندگان ازمایش می کند و در صورت تکمیل شدن آن، برای عموم مخاطبان منتشر می کند. اکنون نسخه ی بتا ویندوز فون، ویژگی مناسب دیگری را دریافت کرده است.

شماره تلفن همچنان یکی از اجزای جدایی ناپذیر واتس اپ به حساب می آید و تغییر شماره می تواند تا حدودی برای افراد دردسرساز شود. واتس اپ در اخرین تغییرات نرم افزار بتا، ویژگی ای را اضافه کرده است تا بت مخاطبان خود، تغییر شماره تلفن را اطلاع دهید.

در این ویژگی شما می توانید این موضوع را به تمام مخاطبان یا فردی که با آن در حال چت هستید اطلاع دهید. اگرچه هنوز این ویژگی به صورت کامل در دسترس نیست و جزو ویژگی های مخفی به حساب می آید، اما به سوالات بی پایان مخاطبان در جت ها که “ببخشید شما؟؟” پایان می دهد و حتی می توانید در گروه ها نیز با این ویژگی، تغییر شماره خود را اعلام کنید.

از طریق این لینک  می توانید، این نرم افزار را دریافت کنید.

منبع :

MSPU

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمود زاده
پاسخ دهید دوشنبه 28 فروردین 1396

💔 ۰

پاسخ دهید

دوستان و نویسندگان محترم سایت وینفون خواهش میکنم در جهت انتشار اپ های ایرانی مورد نیاز با دیگر سایتهای ویندوزی همگام بشید و در پستی جداگانه برای فرستادن ایمیل به برنامه نویس مربوطه تعداد ایمیل هامون رو بالا ببریم تا بتونیم اپ های مورد نیازمون رو بدست بیاریم خواهشا همکاری کنید چون این روش جواب میده صد درصد امروز برنامه ایرانسل من و همراه من از همراه اول رو بزارید تا با دادن ایمیل بسیار بالا باعث ساختن برنامه بشیم فردا برنامه دیوار هست که با حجوم ایمیل های ما مورد هدف قرار میگیره خواهشا اطلاع رسانی کنید با همه سایتها دست به دست بدید الان سایت ویندوز ایران اعلام امادگی برای پست زدن کرده و درخاست همراه من و ایرانسل من رو دادن خواهش میکنم شما هم پست بزارید و ایمیل برنامه نویسان رو لینک بزارید تا با دادن ایمیل های بالا مجبورشون کنیم برنامه بسازن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,